eloise
Members-
Posts
7795 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by eloise
-
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
eloise replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
jak patrzę na jego zdjęcia to mam ochotę go zjeść, jest taki słodki!!! :loveu: -
PROSZE O PRZENIESIENIE znaleziony na ulicy-ma dom na stałe
eloise replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Dogomaniacy z Krakowa! Potrzebny tymczas dla pieska! czy ktoś może pomóc? czy macie namiary na innych dogomaniaków z Krakowa? ja nikogo tam nie znam.. -
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
eloise replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
minęły dopiero 3 dni... a nie 2 miesiące rozmawiałam z nią wczoraj, potrzebuje chociaż miesiąca, żeby stwierdzić czy sytuacja jest na tyle stabilna, że mogą wziąć Wacusia. wszystko wskazuje na to, że tak :) -
PROSZE O PRZENIESIENIE znaleziony na ulicy-ma dom na stałe
eloise replied to eloise's topic in Już w nowym domu
podnoszę !!!!!!! -
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
eloise replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Wacuś do góry!!! na zdjęciach wygląda jak szczeniaczek a nie jak 12 letni mężczyzna :loveu: -
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
eloise replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Wacuś do góry!!! na zdjęciach wygląda jak szczeniaczek a nie jak 12 letni mężczyzna :loveu: -
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
eloise replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
gdzie są moje posty???? :mad: -
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
eloise replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
mój post też zniknął :( Osobą zakochaną w wacusiu jest moja siostra. Chciałam namówić ją na wirtualną adopcję, bo jak dotąd nie mogli sobie pozwolić na psa- nieunormowany czas pracy, więc pies mógłby się męczyć, ale sytuacja sie stabilizuje :) a tu Olga do mnie dzwoni i mówi- zakochałąm się w Wacusiu :loveu: oczywiście wiemy, że do momentu, w którym Olga nie powie, że na 100% biorą psa, Wacuś jest nadal pieskiem do adopcji. Mam nadzieję, że sytuacja rozwinie się tak, że będzie mogła adoptować to małe cudeńko :) jesteśmy totalnie zapsioną rodziną, więc narazie brak włąsnego psa Olga rekompensuje przesiadywaniem z psami moimi lub rodziców :lol: -
PROSZE O PRZENIESIENIE znaleziony na ulicy-ma dom na stałe
eloise replied to eloise's topic in Już w nowym domu
kochani czy naprawdę nie ma nikogo w Krakowie, kto mógłby jakoś pomóc? choćby porozmawiać z panią Basią i dowiedzieć się, jak dokłądnie wygląda sytuacja? Czy jest tak źle, ze będzie musiałą go oddać do schroniska? Może trzeba zrobić plakaty.... POMÓŻCIE!! -
PROSZE O PRZENIESIENIE znaleziony na ulicy-ma dom na stałe
eloise replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Halo!! Kraków!!! czy wszyscy dogomaniacy z Krakowa wyjechali na długi weeknd? -
PROSZE O PRZENIESIENIE znaleziony na ulicy-ma dom na stałe
eloise replied to eloise's topic in Już w nowym domu
podnoszę!!! Kraków, czy ktoś może pomóc? Nie mamy fotek psiaka, może ktoś mógłby w tym pomóc? i zrobić pieskowi sesję? -
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
eloise replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
ta "pani" zakochana w Wacusiu to moja siostra... postanowiłam namówić ją chcociaż na wirtualną adopcję a tu proszę-miłość :) Wszystko wskazuje na to, że Olga weźmie Wacusia, ale musi minąć jeszcze trochę czasu.Dlatego napisała, że może to potrwać jeszcze 2 miesiące. Oczywiste dla nas jest, że dopóki Wacuś nei znajdzie się u niej w domu, jest nadal psiakiem do adopcji. Czy możecie napisać, jak Wacuś zachowuje się w DT? -
PROSZE O PRZENIESIENIE znaleziony na ulicy-ma dom na stałe
eloise posted a topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=magenta]POSZUKUJEMY DOMU DLA MAŁEGO PIESKA!!!![/COLOR][/SIZE] Kochani zaprzyjaźniona ekspedientka ze sklepu w którym mój brat robi zakupy znalazła psa. Piesek jest mały, taki trochę wyrośnięty ratlerek. Pani Basia zabrała go de weta- pies jest zdrowy ma około 4 lat. Pani zabrała go do domu, ale jej pies nie toleruje nowego psiaka... Pani Basia nie chce oddać go do schroniska, prosi o pomoc w znalezieniu domu dla psiaka. [COLOR=red][SIZE=5]Czy ktoś z Krakowa może pomóc?[/SIZE]?[/COLOR] to nr do mojego brata 880 929 335, on ma kontakt do pani Basi. Bardzo Was proszę o pomoc!!! -
[IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/malutki/pic1.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/malutki/pic2.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/malutki/pic3.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/malutki/pic4.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/malutki/pic5.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/malutki/pic6.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/malutki/pic7.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/malutki/pic8.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/malutki/pic9.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/malutki/pic10.jpg[/IMG] [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/malutki.pic1.jpg[/IMG]
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
eloise replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
śliczne budki :) a ja mam wrażenie, że wszystkie bezłapcie z Mielca to cyrkowce :))) przynajmniej jeszcze mój Ofik :) szalony skoczek i etatowy wariat :) -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
eloise replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Kochane bezłapcie czekają na domki! -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ofik biega za piłką!!!! :multi: :multi: :multi: piłeczka była u nas od zawsze, kupiona kiedyś dla psów moich rodziców, jeszcze zanim Ofiś do nas trafił. i wczoraj nagle Ofik się nią zainteresował. cały wczorajszy wieczór spędziliśmy na pogoni za piłką po całym mjieszkaniu i pokazowych ślizgach- mamy płytki w całym mieszkaniu i zero dywanów- więc było na co popatrzeć. Fox tak się zapatrzył na Ofika, że też trochę zaczął piłeczkę gonić, a dzisiaj od rana powtórka z rozrywki :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
a te serenady :) to różnie- piski, szczekanie, pojękiwanie, miauczenie, pomrukiwanie :) a najczęściej połączone z tańcem na plechach :evil_lol: kłądzie się na plecy i wije jak szalony. kiedyś myślałam, że on się drapie po plecach, ale nie zawsze :) a Fox jak ucieka z kostką przed Ofulcem, to też najchętniej na mnie, siada mi wtedy na klatce piersiowej i patrzy w oczy z kością w pysku :) no bo nigdzie nie jest tak bezpiecznie jak u mamy :loveu: -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Oj mieleckie Ciocie, ale wy mi egzemplarz niepowtarzalny dałyście :) Ten wariat dzisiaj tak pogonił Foxa na spacerze, że tak się zmachał, że ze zmęczenia położył się na błocie :evil_lol: póżniej było mycie, z czego Ofikowi najbardziej podobało się wycieranie. Zawsze jak jest mokro na dworze i wracamy do domu, to oni stoją przy drzwiach i czekają na wycieranie, poprostu to uwielbiają :) A Ofkors to tak absorbujący psiak... jak je kość to najchętniej na moich kolanach, albo na mojej dłoni, albo patrząc mi w oczy i wpychając taką mile oślinioną kość w dłoń lub wręcz do ust :) już wielokrotnie musiałąm uciekać przed tym objawem ofikowej miłości. Mało tego- nie ustaje w piszczeniu do nas swoich psich serenad :) właśnie przed chwilą udaremnił nam poobiednią drzemkę :), tak mnie rozśmieszył, że mi się spać odechciało :multi: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
eloise replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
a czy mogę liczyć na nowe zdjęcia Rino??? chętnie bym go zobaczyła... chociaż na odległość. jeszcze rok temu w planach mieliśmy przeprowadzkę do Rzeszowa i miałąm nadzieję na spotkanie twarzą w twarz, ale plany się zmieniły i jestem w stolicy, a to bardzo daleko :roll: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
eloise replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
a mój Ofik dzisiaj tak pogonił Foxa na spacerze, że od 2 godzin psów nie ma :) śpią jak zabici, tak się zmachali. a Ofik bez łapy biega jak szalony i wcale wtedy nie widać, że tej łapy nie ma :) ludzie mają bardzo śmieszne miny jak pies zaczyna iść spokojnie i utyka, wtedy dopiero zauważają. -
wyrzucona z sam.NIE ODDAM JEJ NIKOMU i żałujcie bo jest KOCHANA :P
eloise replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
ja mam to samo- przysmaki jedzone w łóżku, a okruchy oczywiście zostają dla mnie, żeby wygodniej się spało, a jak jeden coś dostanie to drugi od razu o tym wie. co też w tych psiakch siedzi, że aż tak muszą przed drugim udowodnić swoją wyższość? :cool3: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
eloise replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
domki, gdzie jesteście? :(