eloise
Members-
Posts
7795 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by eloise
-
[SIZE=3][COLOR=Red]nie pójdzie!!! dom musi się znaleźć!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
-
[SIZE=4][COLOR=DarkOrange]a mówiłam? on był zawsze niczyj!!![/COLOR][/SIZE] :placz:
-
dzięki Asiaf!!! :)
-
ja go nigdzie nie zgłaszałam. co do "domu" we Włochach.... on tam mieszkał przynajmniej 3 miesiące! i cały czas biegał luzem. nie wyglądał na zagubionego, tylko na takiego, który takie życie prowadzi. co do kurczaka... to ja myślę, że nawet jeśli nie jadał kurczaka wcześniej to poprostu stara się wymuszać lepsze jedzenie. Musi się nauczyć, że je to co mu się daje a nie to co on woli....tym bardziej, że dostaje bardzo dobre jedzenie.:cool3:
-
Figa jest już u mnie :) chłopcy zgłupieli! już wiem skąd to powiedzenie- jak pies na baby.... :razz: Figa dokładnie wie do czego służy poduszka i koc na ziemi :) narazie zwiedza, i ignoruje panów, którzy totalnie starcili dla niej głowę ooo nawet na nich powarkuje :) a mówiłam, że sobie z nimi poradzi! przyszła do mnie na kolana! :multi: jest słodka jak nie wiem co! :) chyba zaczyna się zabawa :) Figa pogoniła Ofkorsa :D weszłą na fotel, hrabianka :)
-
pidzej obiecała, że się tym zajmie
-
a może ktoś przejrzy ogłoszenia- przygarnę psa? trzeba by weryfikować dokładnie zainteresowanych, ale może to by coś dało? Kto mógłby przejrzeć i ew. wysłać info o Łatusiu?
-
tak, Asiaf1 założy konto na allegro
-
poproś Asiaf1, żeby pomogła ze wstawieniem Rudiego na allegro
-
ja z transportem narazie odpadam. wyjezdzam jutro rano z warszawy. bede dopiero w sobote
-
[SIZE=3][COLOR=DarkOrange]prosimy!!! czy ktoś może z Łatkiem w niedzielę rano pojechać???[/COLOR] [COLOR=Olive]Evita. bardzo proszę, powstawiaj Łatka na fora!!! [/COLOR][SIZE=5][COLOR=Red]mamy jeszcze 2 tygodnie!!! MUSIMY ZNALEŹĆ DOM!!!!![/COLOR][/SIZE][/SIZE]
-
to może wykorzystaj te z wątku :( bo ja znowu mogę wysłąć je koło 19 a nie ma co czekać
-
wysłałam wczoraj. 4, bo na jedno nie umiałam się zdecydować :)
-
Evita. czy udało ci się zamieścić jakieś ogłoszenia? jeśli tak to proszę, podeślij nam linki!!!
-
Evita, będę bardzo wdzięczna za pomoc. ten ostatni link to namiar na mnóstwo stron, na których można zamieścić ogłoszenie, mam nadzieję, że ci pomoże ja juz zmykam z forum oby domek znalazł się do rana :)
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9859[/url] kto ma czas wejść i ogłosić Łatka? ja muszę ustąpić kompa mężowi!!
-
[url]http://www.tresura.pl/ogloszenia_dodaj.php[/url]
-
[SIZE=3][COLOR=Blue]Kto może pomóc i wstawić ogłoszenia na inne fora? 4lapy.pl , animali.pl, eurocity? [url]www.karusek.com.pl[/url] ? [SIZE=2][COLOR=Black]ja jestem zielona w takie sprawy... [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]nie umiem poruszac się po forach :oops:
-
[SIZE=4][COLOR=Red]potrzebny dom na stałe!!!!![/COLOR][/SIZE]