Jump to content
Dogomania

eloise

Members
  • Posts

    7795
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eloise

  1. [SIZE=3][COLOR=Red]nie pójdzie!!! dom musi się znaleźć!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
  2. [SIZE=4][COLOR=DarkOrange]a mówiłam? on był zawsze niczyj!!![/COLOR][/SIZE] :placz:
  3. gdyby nie to, że mam już 2 psy to wcale bym wam jej nie oddała!!Figa jest piękna i cudna! no i ten charakterek... wyraża się nawet w sposobie podskakiwania :) cudna dziewczynka!!!!
  4. dobrze :) Figusia nie sprawia żadnych problemów, więc spokojnie do nas jedźcie :) ale.. co terier to terier. od razu wyczaiła, że w domu jest szczurek i pilnowała go dość długo, ale że szczurek do niej nie zszedł, nie dał się złapać, to wróciła na fotel :)
  5. dzięki Asiaf!!! :)
  6. no właśnie, poprostu sobie poszła ze mną. cały czas siedzi na fotelu i się drapie. chyba faktycznie jakieś pchełki ją atakują... chłopcy już rozstawieni po kątach, Figa szybko się z nimi uporałą, już nawet do niej nie podchodzą :evil_lol:
  7. ja go nigdzie nie zgłaszałam. co do "domu" we Włochach.... on tam mieszkał przynajmniej 3 miesiące! i cały czas biegał luzem. nie wyglądał na zagubionego, tylko na takiego, który takie życie prowadzi. co do kurczaka... to ja myślę, że nawet jeśli nie jadał kurczaka wcześniej to poprostu stara się wymuszać lepsze jedzenie. Musi się nauczyć, że je to co mu się daje a nie to co on woli....tym bardziej, że dostaje bardzo dobre jedzenie.:cool3:
  8. Figa jest już u mnie :) chłopcy zgłupieli! już wiem skąd to powiedzenie- jak pies na baby.... :razz: Figa dokładnie wie do czego służy poduszka i koc na ziemi :) narazie zwiedza, i ignoruje panów, którzy totalnie starcili dla niej głowę ooo nawet na nich powarkuje :) a mówiłam, że sobie z nimi poradzi! przyszła do mnie na kolana! :multi: jest słodka jak nie wiem co! :) chyba zaczyna się zabawa :) Figa pogoniła Ofkorsa :D weszłą na fotel, hrabianka :)
  9. pidzej obiecała, że się tym zajmie
  10. a może ktoś przejrzy ogłoszenia- przygarnę psa? trzeba by weryfikować dokładnie zainteresowanych, ale może to by coś dało? Kto mógłby przejrzeć i ew. wysłać info o Łatusiu?
  11. tak, Asiaf1 założy konto na allegro
  12. poproś Asiaf1, żeby pomogła ze wstawieniem Rudiego na allegro
  13. ja z transportem narazie odpadam. wyjezdzam jutro rano z warszawy. bede dopiero w sobote
  14. [SIZE=3][COLOR=DarkOrange]prosimy!!! czy ktoś może z Łatkiem w niedzielę rano pojechać???[/COLOR] [COLOR=Olive]Evita. bardzo proszę, powstawiaj Łatka na fora!!! [/COLOR][SIZE=5][COLOR=Red]mamy jeszcze 2 tygodnie!!! MUSIMY ZNALEŹĆ DOM!!!!![/COLOR][/SIZE][/SIZE]
  15. ja wolę sunie bez kontenerka damy radę :) a napaleńcy to Fox i Ofkors :) moje dwa małę nietoperze :) nic jej nie zrobią, są mniejsi a poza tym już niejedna dziewczyna dałą im radę :) bardziej się boję,że chłopcy się ze sobą o sunie pogryzą :)
  16. to może wykorzystaj te z wątku :( bo ja znowu mogę wysłąć je koło 19 a nie ma co czekać
  17. cieszę się, że spokojnie jeździ, to nam ułatwi jutro podróż. tym bardziej, że będzie też dwójka chłopaków, nie wątpię, że mocno na sunię... napalonych :evil_lol:
  18. wysłałam wczoraj. 4, bo na jedno nie umiałam się zdecydować :)
  19. Evita. czy udało ci się zamieścić jakieś ogłoszenia? jeśli tak to proszę, podeślij nam linki!!!
  20. Evita, będę bardzo wdzięczna za pomoc. ten ostatni link to namiar na mnóstwo stron, na których można zamieścić ogłoszenie, mam nadzieję, że ci pomoże ja juz zmykam z forum oby domek znalazł się do rana :)
  21. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9859[/url] kto ma czas wejść i ogłosić Łatka? ja muszę ustąpić kompa mężowi!!
  22. [url]http://www.tresura.pl/ogloszenia_dodaj.php[/url]
  23. [SIZE=3][COLOR=Blue]Kto może pomóc i wstawić ogłoszenia na inne fora? 4lapy.pl , animali.pl, eurocity? [url]www.karusek.com.pl[/url] ? [SIZE=2][COLOR=Black]ja jestem zielona w takie sprawy... [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]nie umiem poruszac się po forach :oops:
  24. [SIZE=4][COLOR=Red]potrzebny dom na stałe!!!!![/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...