erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Jakie cudne zdjęcia!:loveu: A Norunia, jaka wesoła :lol: . Ja ja pamiętam jeszcze u nas w Kielcach, jak była taka przeraźliwie smutna. A teraz, to zupełnie inny pies:multi: :multi: . -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jest transport dzisiaj dla jednego szczeniaczka od pijaka do Suggar do Krakowa!:multi: Mam nadzieję,ze wszystko się uda i nastepna bida będzie uratowana, chociaż dalej będzie szukała domku stałego. [COLOR=red][B]Sugarr, bardzo dziękujemy za pomoc!:loveu: :loveu: :loveu: [/B][/COLOR] [COLOR=black]Czyli u pijaka zostaną jeszcze trzy szczeniaczki. [/COLOR] [COLOR=black]Natomiast jest wielki problem z tymi czarnymi szczeniaczkami, 4-mies. suczkami ze wsi. [/COLOR] A szczególnie z jedną ,bardziej dziką. Mimo tego,że Irena bardzo często jest na działce i próbuje ją oswoić, sunia dalej pozostaje dzika. Dzisiaj na siłę próbowała ja złapać, to wrzeszczała tak wniebogłosy, jakby ja obdzierano ze skóry. Naprawde zupełnie nie wiem co będzie z adopcją tych suczek. Przecież takich dzikusek nikt nie będzie chciał. A one nie mogą długo być u nas. Czy ktos ma jakiś pomysł? -
Wydaje mi się,że supergoga pisała cos o miejscu dla jednego psa. Czy to juz nieaktualne?
-
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Malutki, pocieszny psiaczek czeka na swojego pana!!! -
Sorry , zupełnie zapomniałam o wstawieniu zdjęć Szarotki, zaraz to zrobię.:oops:
-
Szarotkę zabrała dzisiaj Potter do Jędrzejowa. Będzie tam bezpieczna, ale trzeba jak najszybciej znaleźć dom dla niej, bo jednak będzie tam w kojcu i tylko będzie miała sporadyczny kontakt z ludźmi. Będzie za towarzysza miała 8-letniego Czarusia, który tez bardzo potrzebuje domku. Szarotka jest przemiła sunieczką , bardzo lgn.ąca do człowieka
-
No niestety, ludzie nie zdecydowali się na przygarnięcie dwóch psiaków i Czaruś wrócił do kojca.:shake: Dobrze,że chociać Moruskowi się poszczęściło, bo dom podobno bardzo fajny.:loveu: Jedyna osłoda dla Czarusia, to to,że ma nową koleżankę w kojcu, bo Potter zabrała dzisiaj do Jędrzejowa na przechowanie kielecką Szarotkę.:lol:
-
Kielce-kolejne szczeniaki skazane na śmierć! Czy ktoś może pomóc?
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
To w takim razie czekam na wiadomość . Mam nadzieję, że uda się z tym szczeniaczkiem, bo psiaki sa zagrożone. Wczoraj koleżanka tam poszła i okazało się,że nie ma jednego szczeniaczka . Zaczęła wypytywać sąsiadów i okazało się,że ktoś widział, że jakiś pijak zabrał szczeniaka i schował do plecaka. Później widziano jak pijanego, leżącego na ulicy zgarnęła policja. Koleżanka dzwoniła na policję, aby dowiedzieć sie czy nie wiedza co ze szczeniakiem. Oczywiście nie wiedzieli, pijak nie był odwieziony na izbę wytrzeźwień. Powiedzieli,zeby zadzwonic w poniedziałek, to może dowiedza się gdzie mieszka. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Dzisiaj dzieci przyniosły szczeniaczka do p.Ani , podobno znalazły go na klatce schodowej w bloku. Tym razem się udało, ale przecież ten pijak może tam w każdej chwili wejść i zabrać znowu szczeniorka.:mad: -
Podnoszę, pomoc dla zwierzaków potrzebna.
-
Tak możemy ja wysterylizować, mamy jeszcze kilka talonów, ale jeszcze na to trochę za wcześnie. Trzeba by tej pani zapytać , czy wogóle sunia wchodzi w grę. Ale jeszcze jest u nas do wydania piesek ok. 6 mies. , to Reksio, jest na kieleckim wątku szczeniakowym. Szarotka na razie jutro jedzie do Potter do Jędrzejowa na przechowanie. Będzie tam w boksie z Czarusiem. Dzisiaj Eruane udało się ja złapać i do jutra jest u nas na działce. Bardzo milutkie stworzonko, potem wstawie kilka jej nowych zdjęć.
-
Kielce-kolejne szczeniaki skazane na śmierć! Czy ktoś może pomóc?
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Kiedy, to tylko zależy od transportu. Będzie to piesek, bo jedyna suczka została wydana. Tam były beżowe i czarne, nie wiem ,które zostały wydane. A jak by były te dwa kolory, to jakiego bys wolała wziąć? -
Kielce-kolejne szczeniaki skazane na śmierć! Czy ktoś może pomóc?
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Tego Amika 1,5 rocznego ktoś ma jutro oglądać , więc zobaczymy , może pójdzie. Czyli chyba jednak szczeniaczek.:lol: Trzeba tylko rozejrzeć się za transportem. Trzy szczeniaczki zostały dzisiaj wydane. Nie wiem za bardzo gdzie, bo nie mamy nad tym kontroli. -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Grzeczny, malutki psiaczek szuka domu! -
Kielce-kolejne szczeniaki skazane na śmierć! Czy ktoś może pomóc?
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Suggar , tylko czy Ty wolisz szczeniaczka, bo te od tego pijaka mają ok.6-7 tyg, czy możesz dorsłego psiaka. Bo też mamy problem z takim małym psiaczkiem , troszkę większym od jamnika, zaraz tu wkleje zdjęcie. On ma ok.1,5 roku i zachowuje czystość w domu. -
Kielce-kolejne szczeniaki skazane na śmierć! Czy ktoś może pomóc?
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Suggar, oczywiście jednego szczeniaczka, jeżelibys go wzięła zaszczepimy. Możesz tylko jednego, tak? -
Kielce-kolejne szczeniaki skazane na śmierć! Czy ktoś może pomóc?
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Czy znowu znikają posty na dogo, czy [B]Suggar [/B]usunęłaś swój post? Bo ja dostałam, powiadomienie na pocztę z postem do tego wątku, w którym oferujesz tymczas dla małego psiaka, a tu tego postu nie ma. Mogłabyś wziąć jednego tego szczeniorka na tymczas? One były dopiero odrobaczone w zeszłym tygodniu, więc nie są jeszcze szczepione, zreszta nie mamy pieniędzy na szczepienia tylu szczeniaków. Ale są zdrowe, sa na zamknietym terenie i nie maja styczności z innymi psami. -
Kielce-kolejne szczeniaki skazane na śmierć! Czy ktoś może pomóc?
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Prosimy o pomoc! -
Kielce-kolejne szczeniaki skazane na śmierć! Czy ktoś może pomóc?
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Nikt sie nie zlituje?:-( :placz: -
Kielce-kolejne szczeniaki skazane na śmierć! Czy ktoś może pomóc?
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
One nie są dzikie, umaszczenie beżowe i czarne. Sa psy i suczki. Mają czas do poniedziałku, jeżeli nie znajda się domy, chociaż tymczasowe, prawdopodobnie trafią do schronu, a to znaczy!!! :angryy: -
Towarzysz Czarusia z boksu jedzie w sobotę do nowego domku i biedaczek zostanie sam w tym boksie:-( [SIZE=3][COLOR=red]On też chce do domku!!![/COLOR][/SIZE]
-
Ojej, czyżby Kumpelek narozrabiał? :cool3:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Te siedem szczeniaczków ma czas do poniedziałku. Później czeka ich schron, ato znaczy:angryy: . -
Kielce-kolejne szczeniaki skazane na śmierć! Czy ktoś może pomóc?
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Nie udało sie wydać jeszcze ani jednego szczeniaczka, a jest ich przecież siedem!:shake: :-( Koleżanka, która chodzi je karmić wkrótce wyjeżdża, pijak dalej sie nie pojawia, nie wiem, co dalej będzie z tymi psami . :shake: Stamtąd trzeba by zabrać wszystkie te psy, nie tylko szczeniaczki! Jeżeli ktos może chociaż wesprzec nas finansowo, to bardzo prosimy o wpłaty na AFN z dopiskiem "psy z Kielc" . My mamy na tymczasie ponad dwadzieścia psów, dokarmiamy wiele innych, u samego pijaka jest przecież dziewięć, już nie dajemy rady. I dalej bardzo prosimy o pomoc w adopcji tych szczeniaczków, może chociaż te maluchy da się uratowac. -
Podnoszę sunieczkę, może ktoś ją w końcu dojrzy.