[quote name='Ewanka']Tak, ja to pamiętam ...
pisałam wyżej, czytałam już o tej psinie ....
szkoda, że właścicielka nie nawiązała z Tobą kontaktu.[/QUOTE]
no dokłądnie. tutaj pewnie szybko by sie jakis domek znalazło dla psiaka. na pewno szybciej niz przez ogłoszenia. no ale nie można nic na siłe.
a na allegro znów roczny psiak (z rodowodem tym razem) za 600zł do negocjacji, sprzedawany, bo własciciel chodzi do pracy i psa nie moze pilnować:| dość osobliwe.