Jump to content
Dogomania

paniMysza

Members
  • Posts

    3841
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paniMysza

  1. nie martw się ta sterylizacją. suńki szybko sie wylizują. będzie dobrze!:)
  2. ja nie z tych obrazalskich:) a jak głowa boli, to nic nie pomaga, okład też.
  3. ika jest przesliczna! zaraz wstawię o niej info na fb i na moim blogu. to allegro faktycznie jakos dziwnie sie wyświetla, jest bardzo szerokie i trzeba przesuwać na boki, zeby wyłapac foty i tekst.
  4. ja z krakvetem nie miałam jeszcze (odpukac) problemu. przesyłke dostaje błyskawicznie. ale słyszałam juz od innych, ze potrafia sie ociagać.
  5. za 7 kg acana pacifica - 119,9 zł, 2,5 kg - 50,9 zł. a rci po ile jest? ja kiedys kupowalam royala dla malych ras i byl drozszy od acany.
  6. ale dobrze, bo dziś mam wolne, chociaż niezbyt dobrze, bo sprzątam:)
  7. ślicznie pusi w tej kurteczce!:) a z karm bez zboz moze acana rybna? ponoc dobra dla alergików.
  8. [quote name='piechcia15']no to trzeba zadzwonić do babki a nie czekać na maila:([/QUOTE] tam nie ma nr tel. po za tym nadal uwazam, ze nic na siłe.
  9. [quote name='mychaaaaa']Pani Myszooo gdzie jesteś?[/QUOTE] ech, znów mnie migrena dopadła :|
  10. jejku. bardzo mi przykro. przynajmniej na koniec zycia mógł poczuc, co to kochajacy dom.
  11. magdola, a ten łysek to suka, pies? cos więcej o nim wiesz?
  12. [quote name='Ewanka']Tak, ja to pamiętam ... pisałam wyżej, czytałam już o tej psinie .... szkoda, że właścicielka nie nawiązała z Tobą kontaktu.[/QUOTE] no dokłądnie. tutaj pewnie szybko by sie jakis domek znalazło dla psiaka. na pewno szybciej niz przez ogłoszenia. no ale nie można nic na siłe. a na allegro znów roczny psiak (z rodowodem tym razem) za 600zł do negocjacji, sprzedawany, bo własciciel chodzi do pracy i psa nie moze pilnować:| dość osobliwe.
  13. juz kiedys wstawiałam tutaj ogłoszenie o tym psiaku. wysyłałam do właścicielki maila, w którym poprosiłam, zeby podesłała zdjęcie i wiecej informacji o psiaku i pomoge w szukaniu domu właśnie na dogo. ale nikt mi nie odpisał.
  14. czasami psy widzą rózne rzeczy, których nie ma. moja lola i frania jak juz jest ciemno często w cos sie wpatruja i powarkują zdenerwowane. a okazuje sie, że to np tylko koszyk, który po ciemku moze wygladał im na potwora:P no chyba, że mam duchy w domu:P
  15. oczywiście:)
  16. u nas o dziwo 18, ale mi i tak jakos tak zimno:| cos to nie mój czas, zdecydowanie:)
  17. paniMysza

    Nessi <3

    jaka śliczna suńka:)
  18. zyje zyje:) jakos tak niezbytnio sie ostatnio czułam. nawet nie miałam siły nic pisać. marcel tak spał:) frania i lol tylko czasami. a ja uwielbiam takich wietrzycieli!:)
  19. [quote name='Jaga.']nie jedną :D :D :D :diabloti:[/QUOTE] to pakazuj:)
  20. sliczne psiaki. niestety jak na razie nie moge pomoc finansowo.
  21. dzieki ania:) tylko, że frania jest bardzo gietka i spokojnie całe plecki potrafi sobie do mordy wsadzić:) zlizałaby na pewno, a to szkodliwe... pozostane przy tym karku chyba.
  22. fajnie. jak zalozysz watek, wspólnymi siłami poogłaszamy malucha.
  23. wydaje mi się, ze takie rozmawianie o tym psiaku na wątku grzywaczowym niewiele da. modlisza, piechcia, czy któras z was zrobi osobny wątek małemu? czy jest on ogłoszony na wątku kudłaczy i mikrusów?
×
×
  • Create New...