Jump to content
Dogomania

Av.

Members
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

About Av.

 • Birthday 07/24/1995

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.clasius.pl
 • Skype
  avocadoo11

Converted

 • Location
  Poznań
 • Interests
  kynologia, jeździectwo, gastronomia

Av.'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Dołączam się do pytania poprzedniczki, chodzi o Grzywki.
 2. Nikogo nie sędziował ten sędzia?
 3. Ktoś coś wie na jej temat? Interesuje mnie IX grupa.
 4. Nic nie znalazłam na temat tego sędziego. Czy ktoś go zna? Jak ocenia? Jest dentystą? Chodzi mi o IX grupę, a jeszcze dokładniej o Chińskie Grzywacze.
 5. Jakieś nowe informacje o sprawie?
 6. Osoba, o którą chodzi w niedzielę napisała do mnie w sprawie kupna jednego ze szczeniąt (Chiński Grzywacz). Bardzo się cieszę, że znajoma podesłała mi ten link, babeczka wydawała się wiarygodna w tym co mówi - a jak widać umie nieźle koloryzować. Są jakieś postępy w sprawie z tą panią? Jestem zaciekawiona jak to się skończy, jeśli mogę jakoś pomóc proszę do mnie napisać!
 7. Piszę z konta Av.,bo u niej śpie ale to ja, Maalwi, Kajusza, no wiesz co jako jedyna z osób które się wypowiedziały widziałas Bibi na żywo i nie zgadłaś ;) Bibi jest po prawej. Dzisiejsza wystawa poznań -Bibi ocena doskonała lokata 4/7 Pół wystawiałam ja a pół hodowczyni Bibi. Ogólnie mam z wystawki mieszane odczucia. Sędzina fajnie ,dokładnie oceniała i macała psy. Duzo sie u niej biegało. Pisala bardzo krótkie opisy nawet 6-cio słowne! my mamy na 3 linijki ;] \ No i preferowała ruskie psy ... z jej kraju.
 8. Będę w oba dni z moją Grzywką w klasie pośredniej, będziemy drugiego dnia walczyć o Zwycięzcę Polski :)
 9. Av.

  Rafał First

  Całkowity podpis pod poprzednikami. Dodam tylko, że oceniał moją Grzywkę w klasie pośredniej i z całą pewnością wrócę do tego sędziego.
 10. Haha, wszystko dopełnia jeszcze pan Ostrowski z tyłu :D Jej, ale wyszłam na tym zdjęciu XD
 11. Av.

  Rafał First

  Oh, dzięki :D Teraz dopiero się skapnęłam, że mi wyszukiwarka forumowa nie działa..
 12. Av.

  Rafał First

  Czy wie ktoś coś na temat tego sędziego? W szczególności interesuje mnie jego ocena i preferencje co do psów rasy Chiński Grzywacz.
 13. Czy wie ktoś coś na temat tej sędziny? W szczególności interesuje mnie jej ocena i preferencje co do psów rasy Chiński Grzywacz.
×
×
 • Create New...