-
Posts
3841 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paniMysza
-
koniecznie do weterynarza. moze jakąś bakterie na spacerze złapała. moja lola miała coś takiego ponad poł roku temu. nie wiadomo skad jej sie to wzięło, bo ona niczego na spacerach nie zjada. skubie tylko trawke i pewnie tak sie zaraziła. dostała antybiotyki i kroplówke i z tego wyszła, ale takie unfekcje sa bardzo niebezpieczne, szczegolnie dla starszego psiaka. lola wymiotowała nawet po wypiciu kilku łyków wody, kupa to była praktycznie sama krew.
-
Mała KLUSKA znalazła już SWOICH ludzi do kochania!:):):):)
paniMysza replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
no tak. kompletnie na DT się nie nadaję. dzisiaj odwoże klusie do jej nowej rodziny, która nie może sie jej juz doczekać, ale jest mi niezmiernie smutno:( strasznie polubiłam ta dziewczynkę. -
[B]joaska123[/B], pisałas tez, ze przegladałas ogłoszenia o sprzedazy tych szczeniaków. wcześniej napisałas, ze psy z hodowli sa dla ciebie za drogie. nie decyduj sie na psa z pseudo, którego mozesz wziąć za grosze, bo taki pies oprócz tego, ze moze byc chory, nie wiadomo (co dla ciebie najważniejsze), czy wyrośnie na typowego przedtawiciela rasy.
-
czyli jest psem idealnym:)
-
Kaj - sam sobie wybrałem domek. Dziękuję wszystkim za pomoc :)
paniMysza replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
dopiero teraz doszło do mnie, że to z kajem i jego kolega/kolezanka beaglem moja frania (grzywaczka) bawiła sie na DFF:) przesliczny jest, na zywo jeszcze piekniejszy niz na fotkach:) -
śliczny! a jakiej jest wielkości? moge mu w tygodniu wystawic ogłoszenie na tablicy.pl
-
Mała KLUSKA znalazła już SWOICH ludzi do kochania!:):):):)
paniMysza replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
dzisiaj zielona noc dla kluski, a jutro nowiuski dom stały:) -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
paniMysza replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
jejku, strasznie mi przykro:( -
Mała KLUSKA znalazła już SWOICH ludzi do kochania!:):):):)
paniMysza replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']super!!!!!![/QUOTE] a mi będzie cięzko sie z nia rozstać. jest przekochaną suczką:) -
Mała KLUSKA znalazła już SWOICH ludzi do kochania!:):):):)
paniMysza replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
będzie na zawsze:) [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2057/kolezanki.jpg[/IMG] -
Mała KLUSKA znalazła już SWOICH ludzi do kochania!:):):):)
paniMysza replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
frania bardzo polubiła kluskę. nie mam serca jej powiedzieć, ze w poniedziałek odwozimy ja do nowego domku;) [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4016/male6.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/3717/usmiechq.jpg[/IMG] -
frania bardzo polubiła kluskę. nie mam serca jej powiedzieć, ze w poniedziałek odwozimy ja do nowego domku;) [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4016/male6.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2057/kolezanki.jpg[/IMG]
-
[quote name='pa-ttti']Ma 3 bardzo ładne maluszki, sunię i 2 pieski. :)[/QUOTE] gratulacje. duzo zdrówka dla psiaków:) szkoda tylk, że zdjęc nie bedzie.
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
paniMysza replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
jak jest szansa dla tak chorego psiaka i osoba chetna do podjęcia sie opiek, nie zniechecajcie jej. berenika pisała, ze ma świadomość, że pies jest chory i potrzebuje duzo uwagi. -
franek robi przeurocze minki. napatrzec sie nie można:)
-
[quote name='aftanazka']Pozdrawiamy cudną Franię :) Mojemu TŻ marzy się już od dłuższego czasu towarzysz dla naszego Franciszka i wymarzonym psiaczkiem byłby właśnie grzywek. Jest w nich zakochany po uszy, a oboje bardzo lubimy łysolki:)[/QUOTE] nic tylko wybrac hodowlę:) grzywacze to przeurocze rozrabiaki. maja duzo energii, świetne do sportu, na długie spacery i do przytulania;)
-
[quote name='Jaga.'] idę sobie stąd o! nie mogę patrzyć na takie słodziaki bo zaraz jakiegoś chcę![/QUOTE] haha:) też tak mam:)
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
paniMysza replied to monika083's topic in Już w nowym domu
o własnie tak:) a ja nadal nie moge dojść jakie mam haslo:| -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
paniMysza replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
ha, no w sumie bym mu sie nie zdziwiła;) -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
paniMysza replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
śliczności! uwielbiam konie:) a może tak małego grzywaczka bys wzięła - prawie jak konik;) -
nie no, nie kradne piesków, ale by kusiło;)
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
paniMysza replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
oj ja juz dawno nie licze pieniedzy. słabo by mi sie zrobiło jakbym zaczęła kalkulować. cieszę sie tylko, ze jak trzeba zapłacic za oparację, czy leczenie, badania - moge sobie na to pozwolic. nie trzeba sie przejmować, tylko robic swoje. a takich ludzi mieć w d....;) -
[quote name='Chiquita&DeeDee']Narazie;) jak się kiedyś umówimy na spotkanie i dziewuchy wskoczą na kolana to zobaczymy:razz:[/QUOTE] :):):) mogłoby sie to źle skończyc, schowałabym do kiedszeni i uciekła z nimi;)
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
paniMysza replied to monika083's topic in Już w nowym domu
pomoge, ale jak przypomne sobie haslo do mojego konta:| wejde na swoj profil i dam znac, co trzeba zrobic. -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
paniMysza replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
krytyką? ja tez nie szukałam psiaka po smirci edka i marcelka (odeszli jeden po drugim w odstepie 2 miesiecy). miałam nawet postanowienie, ze juz nigdy wiecej zadnego psa. miałam lole i na tym miała sie zakończyc moja przygoda z psami. ja jestem osoba przwrazliwiona, cokiolwiek jest z moimi psiakami nie tak, od razu serce wedruje do gardła, robi mi się słabo, a w myslach kłebia sie najczarniejsze scenariusze. ale michał mnie przekonał, ze warto wziąć jakąś bide i dla nas i dla loli. i wtedy pojawiła sie frania:) śmieje sie, ze to moje chłopaki mi ją w niebie załatwili;)