-
Posts
3841 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paniMysza
-
[quote name='kajtuu']A będzie ktoś na Zoobotanice we Wrocławiu z psem lub innym zwierzątkiem ?[/QUOTE] na zoobotanice pewnie nas nie bedzie, ale będziemy na wystawie we wro we wrześniu:)
-
dziekuje za zaproszenie:) twój chomik po prostu przeuroczy!:) sara przesliczna:) a ja polecam grzywacza ze schroniska. sama mam taką suczkę. rasa zrobiła sie modna i co rusz jakis grzywek laduje na ulicy:( PS te dwa grzywacze ze zdjęcia w mojej galerii (pp i łysek) nie sa moje:) moja jest naga frania i czarna kundelka lola;)
-
ja ma teraz wakacje (od tygodnia). do pracy wracam od września, więc bycze się w tygodniu. zobaczymy jak to będzie w czasie pracy;) my chodzimy na zajęcia, gdzie trenujemy obok psiaków na roznych poziomach. sa psiaki już bardzo zaawansowane i takie, które ćwicza od kilku miesięcy, no i jeszcze my:) w sumie to fajnie, bo tamte sa bardzo skoncentrowane na treningu i nawet gdy frania do nich popruje, nie sa nia zainteresowani i łatwo mi ja przywołać. reasumując - jestem zachwycona:) a co do tunelu - frania uwielbia!:) a wy jak często macie treningi i jak długo trwają?
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
paniMysza replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[quote name='Chiquita&DeeDee']Witam, witam:) Do Waszej galerii po cichu czasami zaglądam;) już od jakiegoś czasu, choć mam małą zaległość;) Też lubię to zdjęcie, Dee uwielbia maltretować wężyka:D[/QUOTE] uwielbiam chi. chciałabym takiego psiaka mieć. dlatego tak fajnie oglada mi sie waszą galerie:) -
dziekuję dziekuję:) zdjęcia świetne, uwielbiam ogladac szalejace grzywacze:) a mozliwości biegowe frani (niestety) znam. biegam codziennie na orbitreku, ktrórego kupiłam, bo biegać na dworze nie moge (bola mnie od tego kolana), ale jak widzę/czuje - orbitrek pewnych partii ciała nie ćwiczy tak jak bieganie z frania i schylanie sie do niej po piłeczkę:) szkoda, że nie będe miała fotek z treningów. odbywaja sie o 8 rano w sobote i w niedziele i mój michał na pewno nie wstanie, zeby biegać za nami z aparatem;) a w niedziele pierwszy raz frania pokonywała dwie przeszkody w jednym ciągu - hopke i tunel - była przeszczęsliwa:)
-
[quote name='Jaga.']super :) widzę że Frania coraz większe postępy robi :)[/QUOTE] a tak:) jestem bardzo z niej dumna:):):) ale ja po dwóch porankach z agility mam straszne zakwasy;)
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
paniMysza replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[quote name='Chiquita&DeeDee'] [IMG]http://i1127.photobucket.com/albums/l621/chiquitadeedee/Deede.jpg[/IMG][/QUOTE] to zdjęcie mnie rozwaliło!:) -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
paniMysza replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
witam:) przeurocze psiaki! fajnie, że do ciebie trafiły:) zapraszam do galerii frani i loli!;) -
[quote name='harry280111']Mam!Jest z nami!Cudny![/QUOTE] fajosko:) a jak sie dogaduje z buba i harym?:)
-
[quote name='Milena9']Niewiem czy w dobrym temacie piszę ale do jakiego schroniska można wyslac obroze i smycze?[/QUOTE] we wrocławskim też potrzebne.
-
jaki sliczny franek!:) moja mała frania pozdrawia i zaprasza do siebie;)
-
oj tez uwielbiam taki różowy kolor na pieskach:) ślicznie lilo wyglada:)
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
paniMysza replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
bardzo fajny piesek i faktycznie cos ma z grzywki. bidulka:( -
gasiek jest naprawde przepieknym psiakiem:)
-
franciszka była dzis pierwszy raz na prawdziwym treningu agility (dotąd kilka razy tylko przebiegała sobie przez tunel po zajeciach z posłuszeństwa):) no i jestem z niej bardzo dumna!:) mimo, ze było duzo psiaków z piłeczkami, biegajacych i szczekajacych, to frania trzymała się mnie. wprawdzie kilka razy uciekła mi do psiaków, ale dało rade szybko ja przywołać (wcześniej było to praktycznie niemozliwe):) uwielbia swoja piłeczke i żóltoserkowe nagrody:) cwiczylismy skakanie i tunel. jutro tez idziemy!:)
-
właśnie słodzinie próbuję mordkę ogolić i się bardzo wierci:| musze poczekać na posiki;) dziękuję za miłe słowa!
-
frania to samo:) idzie do drugiego pokoju (za lustro) i szuka tam psa. jest bardzo przy tym zdenerwowana:)
-
[quote name='cockermaister'][URL]http://img683.imageshack.us/img683/1257/male3y.jpg[/URL] :loveu: piękna grzyweczka[/QUOTE] a dziekuje:)
-
lilo jest przeurocza!:) moja franka tez lubi suszenie. zawsze do mnie przybiega, kiedy suszę swoje włosy i kaze siebie suszuć;) przyszły adresówki - sliczne!:)
-
psia szyjka - 31 cm (obwód). taka srednia chyba;) ale szeleczki na mikroskopa:)
-
[quote name='gops'] chyba lepiej jakbyś spytała Marty bezpośrednio , zależy jaka ale koszt koło 25zł.[/QUOTE] to ja własnie ok tyle płace za obroze w activdogu:) z ozdobna tasiemka i ekoskórką.
-
ale to sa ręcznie robione rzeczy na zamówienie, więc cena jest moim zdaniem ok:) sama zajmuje sie malowaniem i rekodziełem, więc doceniam tez pracę innych.
-
[quote name='gops']raczej boję się że wydam sporo pieniędzy bo tanie nie są ;) ( a zakochana już jestem w obrożach z tasiemką dlatego od Dogstyle mam ich już 2 a 1 zamówiłam niedawno) a obroża nie spełni moich oczekiwań lub nie wytrzyma zbyt długo i nie potrzebnie wydam pieniądze.[/QUOTE] wyroby z activdoga nie sa przeciez drogie. za dwie pary szelek i obrozę zapłaciłam prawie tyle, ile bym musiala wydac na szelki rogza (Mki).
-
Mała KLUSKA znalazła już SWOICH ludzi do kochania!:):):):)
paniMysza replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1257/male3y.jpg[/IMG] konkurs - znajdź kluskę;) o klusie niestety nikt sie nie pyta. nie ma telefonów do natalii mimo, ze w tylu miejscach ogłaszamy malutką. a klucha bardzo grzeczna, taka sliczna przylepa. chodzi za natalia krok w krok:)