[quote name='maga18'][quote name='paniMysza']ja zdecydowanie jest za [b]WROCŁAWIEM[/b] 8) :lol:[/quote]
do Opola masz 'rzut kamieniem' :wink: :lol:[/quote]
ale wrocław to moje miasto 8) polecam!!! z reszta, jeden mikro zlot już sie tu odbył :lol: :lol: :lol: :lol:
masz racje draczyn, nieudolnym klejeniem mozna osłabic ucho (niestety ja tak nieudolnie kleilam i marcelowi oklapło jedno :-? ). 7 lat temu nie miala kogo zapytac jak to robic najlepiej i chyba przez miesiac zle kleiłam :-?
[quote name='miniaga']Czy ktosik mógłby i mi przesłac taki komplecik na maila [email][email protected][/email]. Bardzo ładnie proszę :oops:[/quote]
ja niestety wykasowała juz te materiały, które rozsyłałam wszystkim, bo miałam za mało miejsca na dysku. ale myśle, że reszta gdzieś je ma i ci prześle :)
[quote name='SengaSengana']Pani Mysza, ja chce tę płytę Twojego Brata !!!!!!!!!!!!!!!! jest dostępna gdzieś??[/quote]
plyta wyjdzie na poczatku roku. pewnie bedzie w empikach no i beda sprzedawali tez na koncertach. a co? spodobało sie? :D