[quote name='orsini']hahahaha no :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
aaaale dla ochlody mozna wskoczyc na ONET i co tam stoi napisane?ze po N.Roku paliwko o 30groszy w gore, bo na becikowe i inne wyskoki nowego rzadu potrzeba, ale to nie koniec, bo w zimie ceny ropy ida w gore, rynki finansowe tez reaguja jak reaguja czytaj zloty oslabnie...i benzynka jeszcze bardziej w gore!!!ale ROLNICY BEDA MIELI TANSZA k.mac!!!!! 0X :evilbat: 0X 0X 0X 0X :evil: :evil: 0X :evilbat:[/quote]
a ja mam grype :x