[quote name='Gośka']No to poprosimy fotki, tylko uczesane normalnie, nie na bobtaila :lol: :lol: :wink: Bo gotowa jestem pomyśleć, że dokryłeś jakimś bobtailem :wink:
Pani Mysza chyba wiem dlaczego ci się skojarzyło z bobtailem, patrzałam na te zdjęcia i patrzałam i wymyśliłam, że to przez te puchate nogi, tak?[/quote]
po pierwsze-wydaje mi sie, ze zle odebraliście to co napisałam. psiak ładniutki i nie chodzi mi o sylwetke bobtailową tylko o ten włos.
po drugie, dogładnie o tej "puchatości" pisałam :D dziękuję gosiu :wink: