miałam stycznosc z wieloma rasami i moge powiedziec, ze ze wszystkich grzywacz ma najlepszy charakter-przynajmniej dla mnie, dla mojej rodziny, znajomych i grzywaczomaniaków.
wielu moim znajomym marcel z wyglądu sie nie podoba, ale lubia go bardzo własnie ze wzgledu to jaki jest-łagodny, przyjacielski, wesoły, bystry i uroczo roztrzepany :D