-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='malawaszka']ooooooo weź no mi wyślij troszkę gałązek tego co Ci się pnie tam :loveu::loveu::loveu:[/quote] [B]se przyjedź i se weź :loveu:[/B] [B]a swoją drogą uwielbiam A., który za każdym razem ględzi, że MOJE roslinki niszczą JEGO tynk :cool1::roll:[/B] [quote name='Vectra']a pewno , że przyjadę :diabloti: niech tylko przestaną chcieć się rozmnażać[/quote] [B]obyś ty potem nie zachciała :evil_lol:[/B]
-
[quote name='Vectra']kokietka :diabloti: [/quote] [B]zapraszam cię serdecznie :diabloti:[/B] [quote name='Vectra'] a jak mój Leonek ? :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [B]leży na swoim śmierdzącym kocyku :loveu::loveu::loveu:[/B]
-
[B]ale za to mam..... PŁOT! :multi::diabloti:[/B] [B]I nie z Ikei :evil_lol:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d7.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d7.jpg[/URL] [B]i takie mi się pnie coś [/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d8.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d8.jpg[/URL]
-
[B]ale ja mam mnóstwo rzeczy z Ikei i są całkiem ładne :p[/B] [B]ale ta szafa.... najtańsza jaka była :cool1: Bo na gwałt potrzebowałam dla Tadeusza (po co mu tyle rzeczy??? :cool1:), a kasy niet :shake::shake:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='asher']Maga ma rację (nie wierzę, że to napisałam ), [/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: [B]w końcu się doczekałam, a ty w końcu zrozumiałaś :loveu::loveu::loveu:[/B] [B]ale będę dla ciebie dobra i nie bedę ci wypominac przy każdej okazji[/B] [B]I jeszcze dołożę seruszek, bo wiem, ze Vectrunia je lubi [/B] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [B]ona zawsze marzyła, żeby mieć milusią galeryjkę[/B] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='Vectra']Ponad rok to już rezyduje u mnie Marysia a Klementyna była przed Marysią No już dwa lata , Franio prawie 3 , Lala prawie 6 lat leciiiiii czas :shake:[/quote] [B]a co ty tak liczysz i liczysz.[/B] [B]Ważne, że dla niektórych czas stoi w miejscu :cool3:[/B] -
[B]Hm.[/B] [B]Ja, JJJJAAAA, dowiaduję się ostatnia :obrazic: [/B] [B]Nie lubię cię, jesteś niedobla :cool1:[/B]
-
[quote name='dbsst']to pewnie przez te wstrząsy :diabloti: chcesz ją do mnie przywieźć :roll::crazyeye:[/quote] [B]a to ja jutro jestem u ciebie? :cool1:[/B] [B]to czemu nic o tym nie wiem? :cool1:[/B] [quote name='asher'] Wklej zdjęcie szafy, coooo...? :loveu:[/quote] [quote name='Vectra']jakiej kurde szafy ?[/quote] [quote name='asher']No tej fajnej, wartej pokazania :loveu: :evil_lol:[/quote] [B]odpitolcie się :diabloti:[/B] [B]Szafa jest tadziowa i najtańszy chłam z Ikei, więc wstyd w ogóle w domu mieć, a pokazywac publicznie już w ogóle :cool1:[/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]nie fochaj :mad:...one se kupiły to im napisałam co miały dostać :cool1:....a Tobie nie wyjawie co Tadzio dostanie :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: [B]wystarczy buziak (Tadeuszowi, nie mnie :evil_lol:), ale proszę nie pomijac Tadzia wspominając o Jaśku :diabloti:[/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']ale żeby [B][U]nie papugować[/U][/B] kupilismy zielony w lokomotywę i samolot :evil_lol: - takie nasze motywy przewodnie ostatnio :evil_lol:[/quote] [B]a odkąd to Ty nie papugujesz, hę? :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red]cholerka chciałam Wam też kupić takie kocyki ...znaczy Jaśkowi i Alexowi i co ....[/COLOR][/FONT][/quote] [B]:obrazic: [B]:obrazic: [B]:obrazic: [B]:obrazic: [B]:obrazic: [B]:obrazic: [/B] [/B][/B][/B][/B][/B] -
[quote name='malawaszka']Chcemy zdjęcie szafy!!!!!![/quote] [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:Yes Yes Yes [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]głupie :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']ale ja cie tak ładnie pLosze :loveu:[/quote] [B]:angryy:[/B] [B]już kompletnie ci się rzuciło :diabloti:[/B] [B]zastanowię się jutro :cool1:[/B]
-
[quote name='dbsst'] czy dostanę zdjęcie szafy :cool3:[/quote] [B]oszalałaś chyba :roll:[/B] [B]wynieśliby mnie stąd na taczkach :cool1: i w kaftanie :cool1:[/B]
-
[quote name='Iza i Avanti']To wychodzi na to, że jestem niedouczoną i wyrodną matką... [/quote] [B]na szczęście jest nas wiecej :diabloti:[/B]
-
[quote name='Hanna R.']Buahahahahahaha :-D[/quote] [B]Z czego się śmiejesz, Hanno :diabloti::diabloti::diabloti:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]Kominek bez szyby jest świetny, tworzy niepowtarzalny klimat.[/B] [B]Na działce u mamy jest taki i siedzenie przy nim jest nieporównywalnie przyjemniejsze niż przy takim bezpiecznym.[/B] [B]Ale idąc spać, trzeba go wygasić...[/B] [B]Dlatego w domu ja też mam wkład kominkowy z szybą. Praktyczność i ostrożność zwyciężyła :cool1:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']po moim trupie będzie miał dzieci z Marysią :diabloti: [/quote] [B]w doslownym tego słowa znaczeniu :evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='Vectra'] takie to to było [URL]http://img2.vpx.pl/up/20091012/klemaschron.jpg[/URL] [/quote] [B]wiesz co, patrząc na powyższe, naprawdę serce pęka :shake:[/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]obrażony pan pies i mama z fryzurą jakby piorun w pudla doopnął ;][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [URL]http://images6.fotosik.pl/548/eac3f562c635c235.jpg[/URL] [/quote] [B]lepiej napisz prawdę, że niezła balanga w nocy była :diabloti:[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] a w między czasie znalazłam, a właściwie moja siostra znalazła i mi pokazała kominek - obecnie na taki zachorowałam :loveu: i może do emerytury taki będziemy mieć :shock: [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/3079/w663v4.jpg[/IMG][/quote] [B]ja jestem starodawna dama i mnie się te nowoczesne nie podobają :cool1: Tak, jak nowoczesne domy też nie :cool1: (jak ten, co wyrasta obok mnie, Debe dobrze stwierdziła, że wygląda jak salon samochodowy).[/B] [B]Ja lubię tradycyjne, rustykalne kominki, które mają urok, duszę i wyglądają fajnie i z ogniem i bez. A ten powyżej bez ognia będzie wyglądał jak okno :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial]poza tym weźmy jeszcze taka ewentualność że dzieciątko będzie jadło w domu eko zarełko , a pójdzie w świat i dostanie na talerz ten przemysłowy chłam ...to katastrofa gotowa ,a tak organizm pomału zatruwany przyzwyczaja sie do tych produktów .[/FONT] [/quote] [B]ja, jak zawsze, zgadzam się z drogą memu sercu, Alicją :diabloti:[/B] [B]Każdy niech robi co chce, ale super zdrowe i ekologiczne dzieci, całkiem szybko pójdą w świat i już na pierwszej przerwie w szkole kupią sobie danonka, kabanoska i chipsa :roll: [/B] [B]Chodowanie dzieci pod kloszem zwykle kończy się ze szkodą dla tych dzieci i taka jest prawda.[/B] [B]Wiele prawdy jest w tym, że najwiecej alergików wyrasta ze sterylnych domów, a kłopoty trawienno-żywieniowe mają te dzieci, które jadły super zdrowo i ekologicznie. [/B] [B]W takich czasach żyjemy i poszukiwanie czystych źródlanych wód oraz zdrowej marchewki, rosnącej w zdrowej ziemi z dala od niezdrowych wyziewów, wcale w przyszłości na zdrowie wyjść nie musi.[/B] [B]Takie moje zdania i tyle.[/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork']byłyby foty.... jakby mała dała mi usiąść na kompa :roll: wypcham :diabloti:[/quote] [B]Przybyłam przynieść otuchę :evil_lol:[/B] [B]A więc Tadeusz skończył był 3 miesiące i już da się żyć :cool3:[/B] [B]O śnie wciąż nie ma mowy (swoją drogą, po co mu jedzenie o 4.00? :roll:), ale już bawi sie zabawkami i ja go tylko przekladam z maty na leżaczek, z leżaczka na kocyk, z kocyka przed telewizor :diabloti:[/B] [B]Oczywiście ten medal ma dwie strony :cool1: Znienawidził wózek i spacery w nim :cool1:[/B] -
[quote name='asher']Buahahaha, Pika już ci uświadomiła, jak straszą gafę popełniłaś :diabloti: :roflt: :roflt: :roflt: Ale masz wybaczone, bo ostatnio po prostu wróciłam do stanu, jaki znasz sprzed kilku lat :lol: [/quote] [B]żadnej gafy nie popełniłam :cool1:[/B] [B]przypominam ci, że ostatni raz widziałam cię lata temu i zapewniam cię, że od tamtego czasu nic się nie zmieniłaś :cool1:[/B] [B]a jeżeli były pomiędzy inne stany, to ja nie wiem o nich nic :diabloti:[/B]
-
[B]Aszerku, nic się nie zmieniasz, nic a nic, czas w miejscu stanął jakby :p[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']- kochanie jak się wpija gwoździe :evilbat: :evil_lol:[/quote] [B]zjadło ci się "y" po "w" :diabloti:[/B] -
[quote name='asher']Raczej do TOZu :mad: Matka i dziecko grzeją tyłki w ciepłym domku, a biedny piesio przeziębia nerki na lodowatych kafelkach tarasu :placz:[/quote] [B]gorzej :diabloti: przeziębia nerki na lodowatym betonie :shock::diabloti:[/B] [quote name='Vectra']nie dałaś dziecku zabawki :crazyeye: czytaj pilota :evil_lol: wyrodna jesteś :shake:[/quote] [B]złym nawykom nie pozwolę się plenić :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d10.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no taaaaaa...... teraz wszystko jasne :diabloti: typowy facet :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B]dlatego więcej nie będzie. W następnym ujęcie Tadeusz zaduma się nad szachami :diabloti:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']postanowiłam , nie popełniać błędów moich rodziców :diabloti:[/quote] [B]no tak, bo ty przecież byłabyś przeszczęśliwa z jakimś wymoczkiem, co to nie wiedziałby do czego służy kompresor, który mówilby do ciebie Misiaczku czy wymasować ci stópki :loveu: :diabloti:[/B] [B]O takim, co by cię próbował ustawiać, nawet nie wspominam, bo takiego nie byłoby już po minucie :diabloti: Nawet by się nie zdążył spakować :diabloti:[/B] -
[quote name='Vectra']śpi ? [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d10.jpg[/URL] po kim on to ma :hmmmm: :diabloti:[/quote] [B]no co ty, on naprawdę z zainteresowaniem oglądał! :cool3:[/B] [B]On jeszcze nie wie, że telewizor jest najlepszym przyjacielem Morfeusza :diabloti: Poza tym brakuje mu pilota w ręku, a bez tego przecież ciężko zasnąć :diabloti:[/B]