-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[B]ja już mówiłam - lampą jest mamą, a ty jesteś do obsługi :diabloti: [/B]
-
[B]A ja postanowiłam sama ugotować Tadziowi zupkę :eating: Po pierwsze, że zbankrutowałam na słoiczkach gotowyc, a po drugie chcę, żeby zaczął się już przyzwyczajac do normalnego jedzenia - w końcu w moich mękach narodziły mu się zęby :diabloti: Zupka była pyszna, widać? :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar1.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar1.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar2.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar2.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar3.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar3.jpg[/url] A tak wygląda PIERWSZY prawdziwy obiad Tadzia :cool3: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar5.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar5.jpg[/url] [/B]
-
[B]kilka dni temu odpisałam wszystkim i cholerne dogo wyzionęło ducha :angryy: wściekłam się :roll: czy skończyło się już mulenie? Bo nie wiem czy powrót ma sens... :roll:[/B] [quote name='Cola']bo Tobie zachciało się naraz 4 ząbki :diabloti:[/QUOTE] [B] mam nadzieję, że tobie zachce się naraz 8 :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][B]pewnie dwójki wychodzą [\b][/QUOTE] [B]a kysz!!! :angryy:[/B] [quote name='Olcia']wczoraj byliśmy na szczepieniu i dostałam wielki opier.... że chyba pół przychodni słyszało, że Alan chodzi, na pytanie co mam zrobić jak wstaje sam i sam przy meblach idzie to nie usłyszałam nic:([/QUOTE] [B]trzeba by mu doczepić kulę armatnią do nóżki :evil_lol: A moja rejonowa pediatra normalna - dziw jakiś - zgodziła się z mlimi obawami, że Tadzik może nie raczkować, a od razu zechcieć pójść w pionie i sama go postawiła na nogi. W efekcie syn mój usiluje w każdej chwili wspinać się po mnie i meblach. Też mam zakupić kulę armatnią? :cool3: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar6.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar6.jpg[/url][/B] [quote name='lolka75']co do zabkow to moj syn najwieksza jazde mial przy trojkach... te bolaly najbardziej. [/QUOTE] [B]a kysz!!! :diabloti:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']aa chodzimy jakoś niecałe 2 tygodnie chyba [/QUOTE] [B]ciasto wygląda przepięknie :klacz: :diabloti: a w jakim wieku jest ta, co chodzić zaczęła?[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahahaha co wzięłaś przed snem? daj trochę :lol: [/QUOTE] [B]śpij od 8 miesięcy z przerwami co ok. 3h (przerwy kilkusekundowe na wtyknięcie smoczka, wyjęcie nóżki z pomiędzy szczebelków.....), łącznie nie dłużej niż 6-7h na dobę, to jak już w końcu zaśniesz, twoje sny będą........ ODJAZDOWE [/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i nie... żadnych więcej dzieci... a bliźniaków... tfu tfu- wypluj te słoowa!!!! [/b][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]pragnę zauważyc, że na moje pytanie w twojej galerii, ty odpowiadasz mi w mojej drugiej galerii [/B]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o ząbkach czytałam :placz: na........:roll: drugiej [U]waszej[/U] galerii :roll: i powiem szczerze że TEGO się boję potwornie :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]przecież nie mus być tak źle.......... ja generalnie myslałam, że mnie to ominie, bo zęby w dziąsłach już było widać, a Tadzio nic - uśmiechnięty, zadowolony, zero marudzenia. Dopiero w końcowej fazie, gdy zaczęły wyłazić zaczeła się moja gehenna :mdleje: Nie płacze, nie marudzi, [U][SIZE="3"]WRZESZCZY[/SIZE][/U] :placz::placz: Szczególnie wieczorami... I w związku z tym będzie lekomanem :diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] Ja pomimo nieprzespanych nocy, krótkich wędzidełek, stresokup, pielgrzymek po lekarzach i ciaży z przygodami PRAGNĘ MIEĆ CHOCIAŻ JESZCZE JEDNO czemu ja taka stara doopa jestem i nie mogę zająć się rodzeniem co rok - przesadziłam ;) [/QUOTE] [B]czyli to oznacza, ze Jasiek jest aniołeczkiem i bajki nam tu opowiadasz :diabloti: [/B]
-
[quote name='Cola'] to na ząbkowanie kupię mu drewnianą łychę :diabloti: i zatkam tym buzię - mnie podobno zatkała i ocaliła łóżeczko :evil_lol:[/QUOTE] [B]Tadzik tez z lubością obgryza kuchenne drewniane łyżki, ale to i tak nie przeszkadza mu we wrzaskach :shake: [/B] [quote name='dbsst'] Czy uwijasz się jak w ukropie droga Montano na powitanie swojego ukochanego drugiego syna[/QUOTE] [B]ty myślisz, że ja sprzątam? gotuję? pielę w ogródku... ee, przepraszam, odśnieżam?? :diabloti: Wprowadzisz mojego drugiego pierwsze syna to zarazków, brudu, kurzu, piachu i sierści :diabloti:[/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]atak klonów :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/QUOTE] [B]rozumiem, ze jedno dziecko ci nie wystarcza i już tęsknisz za koljnymi dzieciątkami, najlpiej teraz bliźniaki, tak? :diabloti: [/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]atak klonów :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/QUOTE] [B]rozumiem, ze jedno dziecko ci nie wystarcza i już tęsknisz za koljnymi dzieciątkami, najlpiej teraz bliźniaki, tak? :diabloti: [/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]Waszeniu, śniło mi się dzisiaj, ze jechałam do ciebie.... na łyżwach! z warszawy! Po asfalcie! :shock: I pamietam, jak ruszałam spod świateł, stoją samochody, motocykle i ja na łyżwach... I zawsze startowałam pierwsza, haha. I zła byłam, że nie mogę przyjechać na motorze, bo muszę zawieźć Leona do mojej mamy..... :stupid: [/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Justa'] Co do ząbków - nie ma takich cudownych gryzaków dla dzieci jak dla szczeniąt?[/QUOTE] [B]ależ są! Cała masa! Tak jak żele na dziąsła i inne takie. Wszystko to jednak można sobie wsadzić w tyłek, tam może zadziała :diabloti: Dzisiaj znów był koncert :shake: W końcu zasnął utulony Ibufenem :diabloti: Nie wiem, czemu on dalej wyje, skoro wszystkie jedynki już ma :placz:[/B] [quote name='Cola']aaaaa.....mnie czekają zęby latem :mdleje: podobno jest wtedy gorzej z tymi wrzaskami....chyba, że wywiozę syna do lasu i odbiorę jak zęby już wyjdą :evil_lol:[/QUOTE] [B]nie może być gorzej, nie wyobrażam sobie gorzej :shake: I jak wyżej napisałam - nie przygotowuj zestawu gryzaków, mrozaków ani żeli, szkoda zachodu [/B] [quote name='dbsst']jak tam mój najpiękniejszy syn bliźniak[/QUOTE] [B]zapakuję ci w sobotę i zabierzesz ze sobą. Niech w końcu bracia będą razem :p[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]rozumiem, że starasz się być coraz piękniejsza dla swego ukochanego? [/B] :loveu: -
[B]i bezzębne dziąsełka [/B]:p w których potem w bólach i mękach (twoich!) narodzą się ZĘBY :diabloti:
-
[B]wielki podziw, że byłaś przy zabiegu! U mnie A. jeździł na szczepienia, a ja czekałam pod gabinetem, bo nie mogłam znieść tej wielkiej igły :stupid: [/B]
-
[quote name='dbsst']i jak tu nie kochać kogoś kto z takim zacięciem udowadnia, że sen dorosłych to wymysł no jak. [/QUOTE] [B]jego brat jest tego samego zdania :shake: I co z tego, że Tadzio już coraz rzadziej je w nocy, a wczoraj nie jadł W OGÓLE i wstac zechciał dopiero o 8.00, skoro ja i tak musiałam wstawać kilka razy :placz: Właściwie to nie pamiętam po co, ale on się budził, a gdy ja już się zwlekłam i dopełzłam do jego łoża, to on już znów chrapał :wallbash: I oczywiście nad ranem się złamałam i wzięłam go do łóżka, żeby móc jedynie powiekę uchylić jakby co, a nie wstawać.... [/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] chyba sie za ostro oceniasz :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]chyba nie widziałaś Afryki :diabloti: [/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] jaką ja mam silną wolę :mdleje: oczywiście wszystko zgodnie z planem , ja do łóżka , Stefa wstała :mad: no to pobawiłam ją chwile , zapakowałam do klatki ... kładę się do łóżka , zamykam powiekę ..... przysypiam ... i podrywa mnie pod sufit WRZASK :evilbat: jestem twarda - drze się , chce mi się spać , ale jak spać ? jak kosmita daje ? ale nie mówię , nie dam się małemu pajacowi rekinowi .... Po wypuszczeniu z klatki , rekin czym prędzej poszedł do naszego łóżka , usnął natychmiast - tak oto wygrał ze mną kundel mały .... ale przynajmniej spał do 11 .. mi na głowe :diabloti:[/QUOTE] [B]dlaczego widzę pewną analogię do Tadeusza? :hmmmm:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]poka te afryke :grins: [/QUOTE] [B]mam za małokątny obiektyw :diabloti: [/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]Q...........Q........[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :diabloti::diabloti::diabloti: [/QUOTE] [B]a dlaczego Q.. Q.. ? [/B] -
[quote name='Hanna R.']Dobranoc. A ja czekam.[/QUOTE] [B]Hanno, znów nie zdałam egzaminu na Prawdziwą Matkę, znów spożyłam i nie sił nie mam na szukanie................[/B] [quote name='Olcia']ech zęby u nas już zakończone, ale darcie się też było a teraz etap darcia się trzymaj mnie ja idę i nie będę siedział:):)[/QUOTE] [B]U Tadzia chodzenie nie zapowiada się w tym tysiącleciu........ :shake:[/B] [quote name='Vectra']mam pytanie :diabloti: ile dziecko ma ząbków i czy z każdym nowym wychodzącym ząbkiem tak się wydziera ? :cooldevi:[/QUOTE] [B]a kysz, kysz, kysz :boom:[/B] [quote name='Olcia']dziecko ma zębów tyle ile dorosły:) oprócz ósemek, a wyje tylko przy dolnych i górnych jedynkach i dwójkach czyli Maga ma za jednym razem wszystkie zaliczone:)[/QUOTE] [B]o dzieki ci, bwana, za tą nadzieję :modla:[/B] [quote name='agbar']Mowisz wrzeszczy??A wyglada tak lagodnie,tak slodko..tak niewinnie..To niemozliwe zeby on robil swojej mamie takie rzeczy... Tak wiem..przypomnisz mi moje slowa za pare miesiecy...:diabloti:[/QUOTE] [B]już zapisałam w kalendarzu i z lubością będę ci prawić rady, że PRZEŻYJESZ :diabloti:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ale ja siebie lubię w takim wydaniu jak jestem :diabloti: wpadnij na szarlotkę , właśnie siedzi w piecu :cooldevi: [/QUOTE] [B]a ja siebie nie lubię w wydaniu afrykańskim :angryy: a wpaść mogę na plasterek chudej szynki :diabloti: [/B] -
[quote name='Hanna R.']Odmawiasz ??? :-([/QUOTE] [B]usiłuję poznać motywy, niedomyślna ty :shake: a zdjęcia kuchni wstawiałam milion razy, jutro poszukam, dziś idę spać, bo nigdy nie wiadomo, kiedy hrabia zażyczy jeść :flaming:[/B]
-
[quote name='Hanna R.']Tak do końca nie wiem ...( z ta kompromitacją ) [B][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] - [/B]ale pragnę zdjęcia Twojej kuchni .[/QUOTE] [B]chcesz ocenić? sprawdzić? zweryfikować? Bo do Perfekcyjnej Pani Domu się nie nadaje (kuchnia) do Modny Dom też nie Do Nowoczesne Style tudzież nie [/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a kto by się takimi pierdołami przejmował i to liczył ? i po co :evil_lol:[/QUOTE] [B]miej dupę jak Afryka, to zobaczymy :placz: [/B] -
[quote name='Hanna R.']Do Ciebie też mam prośbę ... Mogę ?[/QUOTE] [B]no to ja się zaczynam bać...... [/B]