Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Cola']:shake: ja nie wiem, czy Twoje dziecko i moje jakoś się zmówiły?? Mój też nie chce spać wieczorem :wallbash: tylko gada i gada, je i je, woła mnie kilka razy...aż w końcu zasypia około 23 zamiast o 20 :diabloti: ale nie ma tego złego - przestawił sobie porę karmienia z 1 na 3 i z 5 na 8 :p[/QUOTE] [B]i toteż ja również staram się pocieszać, ze w związku z powyższym Tadzio dłuzej śpi rano........ A teraz znów mam gehennę :wallbash: Nie dość, że idą dwójki (kto mówił, że tylko jedynki są bolesne?), to jeszcze jakaś paskudna infekcja, więc Tadzik nie tylko znaczy podłogę śliną, ale również glutem :diabloti: I rzęzi :roll: Ponadto odkrył, że TAM ZA SZYBĄ COŚ JEST! I w związku z tym modli się do tego czegoś non stop :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004131.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004131.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004139.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004139.jpg[/url] wyszłam sfotografować moje kaczki i... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004133.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004133.jpg[/url] ... już nie mialam jak wrócisz. Bo jak? Popchnąć szybę? :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004136.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004136.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004134.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004134.jpg[/url] [/B]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B] Wiesz Maga ...najgorsze jest to , że jak sie komuś dobrze powodzi to ma MASĘ ZNAJOMYCH .... a jak coś jest nie tak to NIKT NIE MA CZASU , wszyscy są zajęci , nikt nie może zajrzeć zagadać , pomóc ... :shake: [/QUOTE] [B]tak, mnie już została tylko Debe i Vectra :diabloti: Ale jak chcę się wprosić na obiad, to obie akurat wyjeżdżają :evil_lol::evil_lol:[/B] [/QUOTE] [quote name='malawaszka']weźcie mnie nie załamujcie.... ja to chyba nigdy się nie zdecyduję na dziecko, albo jak się zdecyduję to będę za stara :([/QUOTE] [B]żałuj żeś zrobiła, niż.... :diabloti: Bo jak będziesz za stara, to będziesz za stara :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]koffana dziewczynka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER][/QUOTE] [B]a czerwone oczy to ma po Draculi? :hmmmm:[/B]
  3. [quote name='clockwork'] dzięki- miło mi to słyszeć... tymbardziej że miałam wrażenie że po wizycie jakoś nie przypadłam ci do gustu :diabloti: [/QUOTE] [B]hahaha, czyli słuszność ma Debe, że powinnam zmienić wyraz twarzy, haha :evil_lol:[/B] [quote name='clockwork'] Otwierajcie biznesy! ródźcie dzieci!!! a potem WON z jakimkolwiek wsparciem od państwa!!!!! [/QUOTE] [B] Mnie to się płakać chce :shake: Owszem, my zdążyliśmy z kredytem, A. jeszcze miał etat, a ja działalność 6 miesięcy i się udało... ale potem? Ciąża była wysokiego ryzyka, więc prawie cała na L4. Na prawdziwym L4, nie naciąganym. I co? przez całe zwolnienie i macierzyński dostawałam jałmużnę z zusu. Dosłownie. Ale nie to było najgorsze, w sumie wiedziałam na co się piszę... Po skończonym macierzyńskim musiałam zawiesić działalność. Tak, zawiesić, nie ma wychowawczego, NA KTÓRYM PRZECIEŻ PRZEBYWAM. Wychowuję dziecko. Nieważne, ważne, że miałam działalność, kapitalista krwiopijca, teraz nie dość, ze nie dostaję ani grosza, to nawet nie mam ubezpieczenia. Nie mam. Jeżeli coś mi się przytrafi.... :shake: Nie mogę być też ubezpieczona przy mężu, bo mój mąż tez jest kapitalistą krwiopijcą i odkąd ja nie pracuję, jego nie stać na opłacenie swojego zusu. Mając wybór: zus lub zakupy - wybór chyba jest oczywisty. Kobiety mające etat mają możliwość 3 letniego wychowawczego. Mają ubezpieczenie. Płaci je za nie państwo. Ja jestem gorsza. Gdzie jest równość obywateli wobec prawa? gdyby nie pomoc rodziny, wielka pomoc, nie mielibyśmy najmniejszych szans na płacenie rat. Wstyd i żenada :angryy: Malawaszko - o ile dobrze się orientuję, dochody z działalności gospodarczej są brane pod uwagę po minimum 6 miesiącach prowadzenia tejże. [/B]
  4. [quote name='Vectra']rany , nowy biznes robie , sprzedaje włosy , przecież jorczki mają włosy :diabloti: [/QUOTE] to ja poproszę dla mnie perukę - rudy lok :p
  5. [quote name='clockwork'] http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/280/b0ced64af0ecf92a.jpg [/QUOTE] [B]przepiękne jest to zdjęcie, NAPRAWDĘ przepiękne :p a całe reszta... ehhhh. Nie znikaj, proszę :shake: Jedna z ostatnich normalnych tu... niewiele nas :shake:[/B]
  6. [quote name='Vectra'] joraski :cooldevi: [/QUOTE] [B]rozumiem, że czesać się nie chce, ale żeby tak od razu do gołej skóry strzyc? :shake:[/B]
  7. [quote name='agbar'] ....Na koniec pies-bedzie chyba mieszkal jakis czas u sasiadow na dole...Choc ja usilnie nie wierze ze to on bylby powodem-[/QUOTE] [B]prawdopodobieństwo, że dziecko będzie miało alergię na sierść psa, który był w domu, gdy mama w ciąży chodziła, jest bliskie zeru. Wierzę, ze mleko pomoże. Tadzik też miał krosty i kolki, po przejściu na mleko dla alergików wszystko minęło jak ręką odjął. [/B]
  8. [B]nigdy nie przypuszczałam, że tyle yorków będziesz miała :shake:[/B]
  9. [B]Oj, Aga, wrażeń to ty sobie nie skąpisz... :shake:[/B]
  10. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] wklejam z PW [/B][/COLOR][/FONT][INDENT] [FONT=Arial][COLOR=Navy][B] Ciesze się że nie trafiłam uczac już tyle lat na takiego debilnego ucznia ....pomyślcie jak teraz wstydziłby się nauczyciel który toto uczy/uczył :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [/INDENT][/QUOTE] [B]hahah, o matko jedyna :stupid: żeby jeszcze można było z tego bełkotu jakąś myśl przewodnią wyłuszczyć.... przyciągasz, Alicjo, wariatów :)[/B]
  11. [quote name='Vectra']ale nie śpi po nocach tylko grasuje :diabloti: powinnaś dać dobry przykład dziecku , dobranocka , paciorek , siku i luli :evil_lol:[/QUOTE] [B]ja mu dobry przykład daję rano: śpimy, śpimy, śpimy. Nie należy budzić mamuni przed 9.00, bo będzie zła :diabloti: [/B]
  12. [quote name='malawaszka'] a Tadeusz - widać po mamuni :lol:[/QUOTE] [B]mamunia nie pełza ani na kołdrze, ani pod kołdrą :diabloti:[/B]
  13. [quote name='malawaszka']moje gosposie kuchenne :lol: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3856/dsc0019j.jpg[/IMG] ][/QUOTE] [B][B]tylko nie mów, że to Oliwka :crazyeye::crazyeye:[/B][/B]
  14. [quote name='malawaszka'][url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004094.jpg[/url] O! biedny chory Leon na dworze! jak on się miewa? oby lepiej :kciuki:[/QUOTE] [B]tak, lepiej :p właściwie to już zdrów :p w niedzielę był ostatni antybiotyk Jest 22.30. Tadeusz nie śpi. Chodzi na czworaka. Kładzenie go do łóżeczka nie ma sensu, bo on natychmiast siada i staje. Albo pełza po całym łóżku, na koldrze i pod kołdrą. Sen go nie interesuje. Cudownie. [/B]
  15. [B]mała jest fajna :p a jaszczurki będzie mi znosiła Pelagia, już się nie mogę doczekać.................[/B]
  16. Wiem, że mamy żałobę narodową. Jestem wstrząśnięta, tym co się stało. [`]
  17. [B] chodzę [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004091.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004091.jpg[/url] mama gotuje, a ja chodzę i sprzątam [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004092.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004092.jpg[/url] a tam bym poszedł buuuu [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004094.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004094.jpg[/url] tak, tak, wiem, do kwiatka nie wolno i usłucham, mamo :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004095.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004095.jpg[/url] chwila zadumy nad wąsami [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004096.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004096.jpg[/url] I przez sen też CHODZĘ [I]zdjęcie zrobione o 23.00. Godzinę wcześniej pełzał po łóżku[/I] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004093.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004093.jpg[/url] [/B]
  18. [quote name='Vectra']czy Tadeusz ma jakieś zapędy sado-maso :hmmmm: [/QUOTE] [B]tak, po tobie :diabloti:[/B] [quote name='Vectra'] moja droga , to nie ma być marsz - raz , dwa .... tylko prawa - lewa !!! :mad: :diabloti: [/QUOTE] [B]to zapraszam, pokażesz mi jak :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']ależ on ma parcie na szkło :lol:[/QUOTE] [B]mówisz, że trochę nachalny jest? [/B] [quote name='Lapeno']Tadzio Klamerka- nowa ksywa? :)[/QUOTE] raczej operator klamerek ;)
  19. [B]Jutro Tadzio kończy 9 miesięcy. Czyli łącznie ma 18 :evil_lol: Myslałam, syn mój raczkując będzie zwiedzał świat (czyt. dom). Oczywiście ze wszystkimi konsekwencjami dla mnie, ale niemniej, że zacznie wędrówki poszukiwacza. Myliłam się. Chodzenie na czworaka ma jeden, jedyny cel: lecieć za mną z płaczem. Lecieć, dopaść, uczepić, wczepić, wejść na głowę. Wszystko z płaczem. Płacz ustaje, gdy pomogę wstać, a pełnia szczęście gości, gdy ruszymy noga za nogą, raz, dwa, raz dwa. Tadzio na nogach, ja zgięta w pałąk. W drodze wyjatkowej łaskawości może być wzięcie (jest takie słowo?) na ręce. Widzicie moje szczęście rysujące się na twarzy? :diabloti: Doszło nawet do tego, ze nie pomaga niepedagogiczne włączenie telewizora. Nie interesuje go telewizor. Nic go nie interesuje. Tylko ja. Ewentualnie to, co jem. Uciekam więc po całym domu przed własnym dzieckiem. A gdy chcę zjeść coś, czego Tadzik absolutnie nie powinien, to chowam sie po kątach niczym zbieg i szybko wpycham sobie jedzenie do ust, zanim Tadeusz zobaczy i wyrzut w jego oczach spowoduje zastój pokarmu w moim gardle. Gdy jem obiad, syn mój MUSI jeść ze mną. Chocbym przed chwilą nakarmiła go garem zupy. Nie, gdy ja sięgam po swoje jedzenie, on przybiera wygląd zamorzonego głodem dziecka z wyrazem twarzy "nie jadłem nic od miesiąca" i głośne przełyka ślinę. Jest nerwusem - PO kim pytam się, PO KIM??? :niewiem: Coś nie odpowiada, coś się nie podoba, coś chce (teraz, zaraz, natychmiast), a ja się sprzeciwiam - jest ryk, jest deska, jest rozciąganie się na podłodze i walenie piętami, są zaciśnięte powieki. Wózek znów stał się wrogiem. Dopóki jedzie, jeszcze od biedy moze być. Zatrzymany się na sekundę - wyciagnij mnie i będziemy chodzić, chodzić, chodzić. Nie wyciągnę - deska. W sklepie jest fajnie do momentu, gdy nie zatrzymam się przy półce. Że nie wspomnę o kolejce do kasy. Acz w przypadku tego ostatniego nie narzekam Ostatnio dobrowolnie przepuściła mnie żwawa babcia z trwałą ondulacją, ta z tych co to umiera, ale wyścig o miejsce w autobusie zawsze wygrywa o plsuach i zaletach będzie kiedy indziej, żeby była jakaś odmiana..........:diabloti::diabloti: dla chetnych, poniżej Tadzio w ataku na kamerzystę [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=20100407034.flv][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100407034.jpg[/IMG][/URL] i Klamerkowy [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=20100407037.flv][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100407037.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  20. [quote name='malawaszka'] buuahahaha nie chcesz, żebym Ci pisała hahaha ja pisałam ją 5 lat!!! :roflt:[/QUOTE] [B]rozumiem, że to w związku z jej obszernością? :evil_lol:[/B]
  21. [quote name='Vectra']a jak z sikaniem ? nie sika kawą ? kolorem siuśków takim ;) to jest ciężka choroba , potrzeba sporo czasu by pies się zregenerował , więc bądź dobrej myśli !!![/QUOTE] [B]obserwował oczywiście A., ale wg jego słów kolor jest normalny[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]A wyniki krwi , moczu , jak ??[/B][/COLOR][/QUOTE] nie były badane, w sobotę może [quote name='Olcia']Maga daj leonowi chwilę musi dojść do siebie zastrzyki i surowica jest ciężka dla organizmu, [/QUOTE] to uspokoiłyście mnie trochę, bo ciągle chodze i patrzę jak zachowuje się leon i zwariuję niedługo.
  22. [quote name='dbsst']kolejne obalenie mitu "z dzieckiem nie ma czasu na nic" wprowadzone w życie. [/QUOTE] [B]no chyba, że ojciec potomka pracuje do dwudziestej dziewiątej, wtedy "z dzieckiem nie ma czasu na nic" :diabloti: a jeżeli chodzi o taniec z gwiazdami, to ja jestem chętna, jak chcesz. ja oczywiście jako gwiazda :p[/B]
  23. [quote name='dbsst']najgorsze macie za sobą czekam na info. Cz,u nie ma cię na ie zupełnie pojmuję nie czekasz na relację NIE CZEKASZ![/QUOTE] [B]ależ czekałam, czekałam, aż zrezygnowana poszłam płakać :-( Kurcze, sama nie wiem co myśleć o Leonie. Niby aptety wrócił, ale pies wciąż zgęzły, zmizerniały jakiś... :shake: [/B]
  24. [B]dopiero włączyłam laptopa na chwilę i spadam spać. Chyba będzie dobrze :p Pani wet była zadowolona ogólnym stanem psa, ale poszły jeszcze dzisiaj zastrzyki czy kroplówki. Szczegółów nie znam zadnych, bo w klinice był A i wyciagnięcie czegoś od niego.... :flaming: - i jak? - no jesteśmy - ale co powiedział wet? - że dobrze - ale co dobrze? - no, że wygląda dobrze - badania? - nie, pies etc i tak mniej więcej wyglądała nasza rozmowa po jego powrocie :roll: w sobotę kolejna kontrola. Leon je, choć wciąż zgęzły. Ale będzie dobrze, będzie i żadnych powikłań nerkowych. Tak będzie. Musi. [/B]
  25. [quote name='malawaszka']napisałam:cunao: oddałam:drink1: [/QUOTE] [B]no co ty, nie mów, że pracę??:crazyeye: to co ty teraz będziesz robić? :shake: [/B]
×
×
  • Create New...