-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[B]i po co układać dziecko z głową na poduszce i starannie otulać kołdrą, po co? :shake: gdzieś ok. północy..... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004181.jpg[/IMG] [/B] Haniu, nie wstawiam linka, bo już widzisz, tak?
-
[quote name='Cola'] 1. ufff...czyli nie tylko ja mam wrażliwe uszy :roll: i nie jestem wyrodną matką :evil_lol: [/QUOTE] [B]wg mojej nomenklatury wyrodnymi nie są, które nie zachwycają się piskiem/wrzaskiem niemowlęcia lub jego kupą :diabloti:[/B] [quote name='Cola'] 2. wiedziałam, że głodzisz syna :diabloti: [/QUOTE] [B]oszszszywiście, tak jak Leona :p[/B] [quote name='Tengusia']przyszlam sie pochwalic ze dzis robilam slalomik i nawet bez podpierania mi sie udawalo i probowalam robic osemki, najpierw podpieralam sie obiema nogami :roflt: potem tylko jedna ... moze nastepnym razem uda sie bez podpierania :grins:[/QUOTE] [B]nie no, gratuluję :klacz: Pisałam ci, ja za pierwszym razem siedziałam na placu i ryczałam, bo ósemka sobie, a ja sobie :evil_lol: Proszę mi donosić o postępach [/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]:roflt: wpadnij do mnie do przedszkola ....posłuchasz pisków ....albo mam lepszy pomysł , zadzwonię do Ciebie z pracy :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]hahahahaha, dobra zadzwon, rozumiem, że nie mam się co wysilać z próbą usłyszenia co do mnie mówisz? :evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[quote name='Cola']Nie wiem jak Ty wytrzymujesz takie piskliwe wiski :shake: ...a słowotwórstwo Tadeusza :loveu: "da a da da da a da...." a on tak ładnie prosił o ten telefon a Ty mu nie dałaś :evil_lol:[/QUOTE] [B]ad.1 - NIE WYTRZYMUJĘ :diabloti::diabloti::diabloti: ad.2 - taaa, dałam, żeby oderwał i połknął klawiaturę tym razem :mad:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] dała , dała ....zapewne dała ;) [/COLOR][/QUOTE] [B]po łapach :diabloti:[/B] [B]Alicjo, wierzę, że ty piski znasz najlepiej :evil_lol: Powiedz, jak tego oduczyć :placz:[/B] [quote name='dbsst']jestem zdumiona, że obudził się w tobie taki filmowiec. :cool3: przecież nie lubisz filmów :evil_lol: [/QUOTE] [B]bo wciąż nie lubię :shake: ale zanim wyciagnę aparat i go ustawię, Tadeusz już go obgryza :angryy:[/B] [quote name='dbsst'] film 2 rozumiem, że Tadzik - nazwijmy to pogłaskał po nosie Leona a potem zmierzył z tym samym zamiarem do matki filmowca coby i ja po nosie podrapać tak :diabloti: ty oczywiście dałaś sie i po nosie i za uchem podrapać i było cudownie :loveu: [/QUOTE] [B]tak, tak, lekarz kazał przytakiwać :roll:[/B] [quote name='dbsst'] 2 dlaczego twoja wielmożna doopa siedzi na Leonowym posłaniu :mad: [/QUOTE] [B]hahaha, GUPIA :evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[quote name='dbsst']witaj Magdo z Tadeuszem stróżującym :diabloti:[/QUOTE] [B]o witaj, objawiająca się :loveu: dla zainteresowanych: życie jest pełne upadków (i w tle mój seksowny śmiech, który musiałam z siebie wydobyć, aby Tadeusz nie wybuchnął płaczem) [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100413040.flv][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100413040.jpg[/IMG][/URL] i żebyście nie miały watpliwości: nawet jak już pozwolę wejść leonowi do domu, co oczywiście zdarza się niezmiernie rzadko :diabloti:, to jest zamęczany, bity i poniewierany :diabloti: [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100416044.flv][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100416044.jpg[/IMG][/URL] generalnie trudno nagrać Tadzia, nawet jak robi coś fajnego, bo na widok komórki doznaje ekscytacji i zaraz leci, żeby jej dosięgnąć :diabloti: A już nie dostaje odkąd obgryzł małą plastikową część i połknął :angryy: [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100416046.flv][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100416046.jpg[/IMG][/URL] [/B]
-
[B]bardzo groźnego masz psa :shake: z tych zdjęć aż kipi agresją :shake: nie boisz się, że nocą porozgryza wam krtanie? :diabloti:[/B]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Nie chce mi się gadać , to dam foty :diabloti: [/QUOTE] [B]oj, to musisz być ciężko chora, żeby nie powiedzieć umierająca :shake: [/B] [url]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/KWIECIEN%202010/15%2004%202010/15042010-308.jpg[/url] [B]haha, rozumiem, że Ajda sie przyozdobiła :evil_lol: No i MASZ TRAWĘ! :crazyeye:[/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja czekam na decyzje czy mi sie należy- rozpatrzą po doniesieniu papierów w Zusu o płaconych składkach. Ja zlikwidowałam nie zawiesiłam, więc liczę na dobroduszność państwa..:loveu::loveu:.. do czasu aż zaproponują mi pracę za 500 po 14 godz. dziennie :loveu: a ja odmówie... i zaś jednej mniej na bezrobociu, zaś statystyki zmniejszania bezrobocia na + ..... i sie hajtniemy żebym miała ubezpieczenie.... życie jest cudne :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]hahaha, jeszcze ci nie zaproponowali tej pracy, a ty już wiesz, że jej nie przyjmiesz :diabloti: I widzisz, nie zasługujesz na zasiłek :diabloti: zasiłek jest dla matki na etacie, która całą ciążę przesiedziała na lewym L4, potem poszła na wychowawczy, potem rozwiązała umowę za porozumieniem stron i zasługuje na zapomogę :diabloti: a jej mąż pracuje za 800 brutto, bo pozostałe 4000netto dostaje pod stołem :diabloti: nie, ja mam to w dupie :angryy: Mam nadzieję, że uda mi się znów reaktywować firmę i że stać mnie będzie na prywatny żłobek dla Tadzia i tego się będę trzymać :roll: żeby nie oszaleć :roll: właśnie znów wzięłam pożyczkę od mamy na rachunek za prąd i za gaz :roll: Bo już dostaliśmy ostrzeżenie o odłączeniu :roll: Powinnam jak ty spać na milionach, zamiast przepuścić je na motocykl :diabloti::diabloti: [/B] [quote name='Vectra']ale ja mam kasę , serio kupe !!! kilkadziesiąt tysięcy :) jest to nadpłata z tytułu podatku akcyzowego VAT , leży na koncie US , tyle lat ile jest działalność , tyle ma , się nazbierało .;)[/QUOTE] [B]haha, mój ojciec zawsze mówił, żeby nigdy przenigdy nie zwracać się do US o zwrot nadpłaconego VATu.... Jedynym wyjatkiem jest, gdy zakładasz nową firmę, masz duże koszty (np. adaptacji, remontu itp) i wtedy wystąpić o zwrot. Jest cień szansy, że nic nie znajdą :diabloti:[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no a jak wejdzie tak wysoko, że nie będzie potrafił zejść? :roll:[/QUOTE] [B]no tak, bo koty umieją schodzić samodzielnie tylko do pewnej wysokości :evil_lol: a wyżej mają juz lęk wysokości :evil_lol:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'].... zapędzają kota na drzewo w trudno dostępnym trenie na przykład podmokłym i KTO zdejmie tego kota???!!! NO?! :icon_roc: [/QUOTE] [B]sam zejdzie...? [/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']GRATULUJĘ!!!! :klacz: a teraz proszę o wyjaśnienie co będziesz robić? uczyć konie czy uczyć ludzi jak jeździć czy uczyć ludzi jak uczyć konie? :oops:[/QUOTE] [B]haha, ja mogę pochwalić sie podobną widzę i też czekam :evil_lol:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]kot Apacz zwyciężył w konkursie :klacz:[/B] [quote name='malawaszka'] na szczescie nie wszyscy chcą chodzić na spacery bo bym się już deczko dziwnie czuła :evil_lol: Joga poszła ostatnio, ale raczej staram się żeby koty nie chodziły bo się o nie boję :oops:[/QUOTE] [B]ale że czego? :hmmmm:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B]aha i nie wiem jak u was, ale mnie nie przysługuje zasiłek dla bezrobotnych. Tylko i wyłącznie dlatego, że miałam działalność i ją zawiesiłam. Widać, wyszli z założenia, że zarabiając te miliony, mogłam sobie odłożyć na konto tyle, aby potem przeżyć 3 lata :diabloti: A rejestrować się jako bezroborna tylko dla ubezpieczenia nie mam zamiaru. Jestem zameldowana w W-wie i mój UP obejmuje chyba pół miasta. Nie mam zamiaru jeździc co miesiąc, z Tadziem, aby po wystaniu się w kolejce, podpisać jakąś bzdurna listę i "rozważyć" ofertę pracy. Nie szukam pracy. Chcę mieć ubezpieczenie. Nie mam. Byle do września. Chcę wtedy powoli reaktywować swoją dzialalność. O ile się uda. O ile stać mnie będzie na prywtany żłobek/opiekunke, zus, paliwo na dojazdy etc [/B]:angryy: -
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]taaaaa....niekończącą sie opowieść ;) [/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] własnie tworzę rozdział .... W słońcu i cieple przyroda rozkwita :diabloti: kolejne to :Polska Nasza piekna Ojczyzna i Zdrowa Ziemia - Zdrowi Ludzie :roll:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]i koniecznie jeszcze: Alkohol Twój Wróg! :evil_lol:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Jakoś nie mam ani czasu ani ochoty na cykanie fotek ... czekam na słonko .... poza tym piszę ...piszę .....i ..... piszę .... byle do emerytury :diabloti: [COLOR=Red] [/COLOR][/B][/COLOR][/QUOTE] [B]powieść? :cool3:[/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork']wiesz... tylko jest mała różnica nie dostać telefonu, a wizja ulicy z dzieckiem za uczciwą pracę.... :roll:[/QUOTE] [B]jaką uczciwą pracę kapitalisto-krwiopijco? :diabloti: [/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:eek2::shocked!::flaming::ices_bla: aaaaaaaaaa we wtorek mam egzamin... :grab:[/QUOTE] [B]eee tam, napisanie pracy mgr jest tysiąckrotnie trudniejsze niż jej obrona. Mówię ci to ja :p[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']a O widzisz to jeszcze milej brzmi dla ucha;-) Jak cos bede kombinowac,zeby mi ktos recepty zalatwial....Choc ktos mi mowil,ze mozna je tez bez recepty kupic i wtedy jest nieco drozsze... A jak juz tu jestem to chcialam powiedziec,ze wczoraj mi sie wydawalo,ze niektore zmiany sa bledsze,inne zniknely....Dzis mi sie juz chyba nie wydaje,naprawde jest ich mniej i na glowie ma mniej lusek,sporo mniej i latwo odchodza..Nie wiem czy to mozliwe,zeby tak szybko to mleko zadzialalo? Magda ty masz doswiadczenie ...co myslisz?[/QUOTE] [B]ja się ubłaga panią w aptece, to sprzeda bez recepty i bez ulgi, czyli za cenę 22zł. Ale generalnie Pepti jest na receptę i już - to jest specjalne mleko i dlatego sprzedają tylko w aptekach. Niższa cena jest wtedy, gdy lekarz zaznaczy chorobę przewlekłą na recepcie. A czy łuski na głowie to nie ciemieniucha? Jeżeli Alex jest uczulony na białko leka krowiego, to podanie odpowiedniego mleka załatwia sprawę w tydzień :p [/B] -
[quote name='agbar']HELP!!:evil_lol: Magda,pisalas u mnie,ze Tadzio byl pol roku na tym mlekopodobnym cudzie...a potem?Nie bylo potrzeby juz?Wyrosl z alergii?..Mozna wyrosnac z alergii?bo nie wiem jak to napisac hihi[/QUOTE] teraz Tadzik ma skonczone 9 miesięcy i powoli przechodzimy na zwykłe mleko modyfikowane. I jest OK. A jogurty itp też już je. Tak, że minęło. Alergia może podobno minąć. Szczególnie na białko mleko krowiego.
-
[quote name='Hanna R.']Hhahahaha - jestem Niezawodne Sokole Oko :grins: A linków nie musisz wstawiać, ponieważ weszłam w posiadanie laptopa - i na nim widzę wreszcie zdjęcia :p[/QUOTE] [B]ad.1 czemu nie jestem zdziwiona, czemu? :hmmmm: ad.2 naprawdę? Jak dobrze :mdleje:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]A po co sie te kwiatki mają męczyć i rosnąć :diabloti: [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041310.jpg[/url][/B][/COLOR][/QUOTE] [B]no na pewno nie dlatego, że mama je lubi :diabloti:[/B] [quote name='Hanna R.']Buahahahaha co za trafne autopodsumowanie :roflt:[/QUOTE] [B]żebyście nie musiały się z Waszką męczyć w domyslach :diabloti:[/B]
-
[B]brudna szyba, brudna podłoga, zabiedzone dziecko w dziurawych ubraniach, a po drugiej stronie zahukany pies bez wstępu do domu :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004137.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004137.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004135.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004135.jpg[/url] wiem, ze do kwiatków nie wolno, mama długo tlumaczyła i zrozumiałem [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004138.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004138.jpg[/url] :diabloti: :diabloti: :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041310.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041310.jpg[/url] [/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']tu schronisko Zielonki Wieś , mamy godzinę 1:40 w nocy :diabloti: TZ który zarzekał sie , że rude do wyra ani się warzy :diabloti: [/QUOTE] [B]haha, ty schronisko, Waszka szpitalik :evil_lol: a TZ oglądał TV czy spał? :diabloti:[/B] -
[quote name='Hanna R.']Dlaczego Tadzik nosi dziurawe podkoszulki ? Jego też zaniedbałaś ... :shake: [/QUOTE] [B]czekałam kto zauważy :diabloti:[/B] [quote name='Hanna R'] Poza tym czuję się pominięta na liście Twoich przyjaciół :roll: Możesz nie wstawiać linków - nie będę już tu zaglądać :diabloti:[/QUOTE] [B]...pominięta na liście przyjaciół mogących gotować dla mnie obiady, zważ. Linki będą, choć obiadów nie :diabloti:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszeniu, jeżeli nie za późno na zmianę kierunku studiów, to idź na weterynarię. Nie jestem złośliwa jak zwykle. Nie, naprawdę nie jestem. Powinnas mieć wiejski szpitalik dla zwierząt. Po prostu cię w nim widzę. :p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']u np. Bebillon Pepti w Polsce ponoc kosztuje ok 25 zl,a tu Aptamil Pepti( niemiecki odpowiednik Bebillonu) kosztuje od 20 EUR...A ze mozliwosc transportu faktycznie mamy bo P. nie odmowi,to ewentualnie bedziemy kupowac w Polsce...[/QUOTE] [B]Bebilon Pepti kosztuje 11 zł!!!! wiem, bo Tadzik właśnie na nim przeżył swe pierwsze pół roku. Mleko jest na receptę[/B] -
[quote name='Vectra']azgadnijcie gdzie poszła i co zrobiła :diabloti:[/QUOTE] [B]hahah. no nigdy bym nie zgadła, gdyby nie dziewczyny wyżej :diabloti::diabloti::diabloti: PS ja w całym domu mam terakotę i panele. Jest jeden, jedyny, malusi dywanik pod stolikiem w salonie. Gdzie haftuje Leon? :diabloti:[/B]
- 78403 replies