Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [B]nie, ja się muszę wypisać z tych forumków :shake:[/B] Zaczelismy trzeci rok karmienia i jest... Autor: ..... 30.04.10, 13:54 ...coraz lepiej - zaczal zasypiac bez cyca w buzi, kladziemy sie cala trojka,mama, tata i mlody, sa usmiechy, wiercenie sie, lazenie po calym lozku i co najwyzej lapka powedruje by sie pokrzepic sciskaniem cysia" "Która karmiła lub karmi najdłużej? "49 miesięcy czyli 4 lata i miesiąc, nadal karmię (rano - chwilkę i wieczorem - dłuugo) " "Karmię dwie corki, 4-letnią i dziesięciomiesięczną, karmilam calą ciążę, nie zamierzam dzieci odstawiać, same się odstawią. "
  2. [quote name='malawaszka']hahaha czy dzisiaj wszyscy czytali jeden artykuł? :lol: spotkałam się z siostrą: "czytałam, że do czerwca będzie padać", spotkałam się z ojcem: podobno cały maj będzie mokry :roflt:[/QUOTE] [B]tak, wspólni czytaliśmy, ja, twój tato i twoja siostra :diabloti: Dzięki temu również i ty jesteś poinformowana, że cały maj będzie padać :diabloti: [/B]
  3. [B]aaaaaaaaaahahahaaaaaaa :mdleje: :evil_lol: z forumka[/B] "z komunikacji robimy 'pa pa' i Antos macha glowka 'nie nie' zaciska tez ostatnio raczke, gdy sie niecierpliwi... mam nadzieje, ze to nie jest oznaka jakiejs dysfunkcji aa, i 'mowimy' 'mleko' - wtedy Antos sie smieje i wystawia dziubek, ja podaje mu piers, a po jakims czasie pytam 'druga?' i Antos przechodzi do drugiej taki nasz 'dialog' ) " [B]Tadzik jest mocno opóźniony :shake: [/B]
  4. [quote name='Vectra'] dwa dni temu , u nas dopiero dziś mokro i brzydko :([/QUOTE] [B]wyczytałam, że cały maj taki :roll:[/B] [quote name='Vectra'] aha , dzięki uprzejmości mojej słodkiej Emilki , mam złamany kciuk :diabloti: :diabloti: [/QUOTE] [B]ale że jak to? :crazyeye:[/B]
  5. [quote name='malawaszka']kurde nie mów mi o dzikich dzikach :shock: wiesz, że nawet teraz... keidy w lasach i z daleka od ludzi jest dużo zieleni co by sobie mogły ją pożerać w spokoju, to one przyłażą na sąsiednią działkę ryć??????? :cry: Tadeusz :klacz: mówisz, że to takie wielofunkcyjne jest? :hmmmm: a pranie nastawia i gary zmywa?[/QUOTE] [B]1. a moze one cię pokochały? :hmmmm: 2. nie zmywa, bo nie sięga, ale z lubością rozpakowuje zmywarkę. Z najodleglejszego zakatka domu usłyszy, gdy ją otwieram i pędzie na złamanie karku, byleby się załapać na rozpakowywanie :diabloti: [/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]widze ze Waszka mnie ubiegła ....a też chciałam o mycie garów zapytać :grins: poszłaś sie lansować z Tadziem na mamuskowe fora :hmmmm: ...... :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]nie lansowac, tylko podowiadywać BARDZO WAŻNYCH rzeczy dla rozwoju dziecka, aby niczego nie zaniedbać i nadrobić to, co już zaniedbałam (np. kosikosi :diabloti: ). [/b] Lekcja pierwsza: "Bobomigi Autor: ....... 06.05.10, Odpowiedz cytując OdpowiedzStosuje któraś? Ja zaczełam Stasiowi pokazywać. Na razie migam mu "jeść" i "mleczko". " "Byłam na 4 spotkaniach mobomigowych. Polega to na śpiewaniu piosenek i pokazywaniu znaków. To co radziła nam pani prowadząca zajęcia to żeby na początek wybrac kilka znaków i je pokazywac i dopóki dziecko nie zacznie jednego z nich pokazywac to nie wprowadzac nowych. Dodatkowo żeby nie pokazywac tylko znaków dla nas pomocnych (jeśc, pic itp) ale również "przyjemnych dla dziecka (piesek, zabawa) Moja robi tylko papa ), ale ja przyznaje bez bicia jeszcze do niej nie migałam za dużo poza zajęciami. " "my chodzimy chyba od stycznia na 'sing and sign' - spiewanie i miganie " [b] :stupid: A Vectra się śmiała z klikania :roll: [/B]
  6. widze trawę, widzę trawę niedługo zobaczę rabatki :diabloti:
  7. [quote name='agbar'] Ja tez nie rozumiem :niewiem: bo przeciez to taki niespotykany model :evil_lol:[/QUOTE] [B]rozumiem, ze sama wydziergałaś? Gratuluję uroczystości :diabloti: Tadeusz wciąż grzeszny, ale Debe miała załatwić dla bliźniaków jeden ceremoniał i tak załatwia właśnie :diabloti:[/B]
  8. [quote name='Hanna R.']Buahahahahaha :megagrin: Nie zawodzisz mnie :megagrin: - jak zwykle !!![/QUOTE] [B]bardzo się wysilam, aby cię sprowokować do odezwania się :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']no kosi się :roflt:[/QUOTE] aaaaha to już wszystko wiem wśród dzików przemykam trwożnie rozglądając się wokoło [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005032.jpg[/IMG] tadzik w saunie parowej :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005036.jpg[/IMG] Pierdy :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005037.jpg[/IMG] [I]powyższe dwa zdjęcia komórkowe :roll: [/I] natomiast na forumkach dla mamuś ja tez mam się czym pochwalić! :p Tadeusz umie rozwiesić pranie [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005035.jpg[/IMG] i zrobić zakupy :p [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005038.jpg[/IMG]
  9. [quote name='malawaszka']no co Ty? pisałam ze u mnie nadal plaża a nie taka bujna zieleń :evil_lol:[/QUOTE] no bo patrzę, ze skoszona ta trawa czy co.... U mnie poza posesjami trawska są po pas
  10. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] :roflt: kosi kosi łapci :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] :crazyeye::roll: coś mi mówi ten tekst :hmmmm: ale nie wiem co się robi z tymi łapkami :diabloti: w swojej prywatnej łupinie [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050123.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050124.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B] a jak ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Navy][B] [FONT=Arial][COLOR=Navy][B]nie ...to wczesna jesień tak sie mnie pozdowo :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] tak cię CO?
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]:multi::multi:pogłaskać chciał ;) [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050118-1.jpg[/url] [/QUOTE] hahah, mam nadzieję, ze nie, bo tam akurat słoń robił kupę :evil_lol: [quote name='Alicja'] hahahahahahaha ..... :evil_lol:...naucz dziecko robić papa ..mój nie robił kosi kosi :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] a co to jest to cholerne kosi kosi??? Tez się przewija na forumkach i nie kapuję :diabloti:
  13. Czy dogo już działa? :roll: czy jest tu ktoś puk puk? :shake: Tadzie nie umie robić papa :diabloti: dla niewtajemniczonych: na fotrum dla mamuś jest to wyznacznikiem prawidłowego rozwoju dziecka i wszystkie się ściagją, której dziecko szybciej nauczyło się papa :stupid: Tadeusz jest więc opóźniony :placz: :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050120.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050122.jpg[/IMG]
  14. [quote name='clockwork']dlaczemu ja nie mam czasu żeby sobie siąść... poprzerabiać foty, popisać bzdury :niewiem: czy wy nie macie dzieci, obowiązków??? :crazyeye::crazyeye: [/QUOTE] [B]mamy dzieci, nie mamy obowiązków :diabloti::evil_lol:[/B] [url]http://images8.fotosik.pl/307/fdb2efac158f861c.jpg[/url] [B]zdjęcie powalające.... :mdleje: a na tym basenowym, ta bezkształtna plama, to Grosia? :shake: [/B]
  15. dzień dobry [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050115.jpg[/IMG] do widzenia [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050114.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050121.jpg[/IMG] Tadeusz zauważywszy żyrafę [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050117.jpg[/IMG] i przeszczęśliwy z mamunią [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050119.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050118-1.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Vectra']Klementyna pyta , czy może do Cioci Magi na kaczkę wpaść :diabloti:[/QUOTE] [B]Leon zaprasza :evil_lol:[/B] [quote name='anetta']:placz: :obrazic: [/QUOTE] [B]ale że coś zrobiłam? :hmmmm: że nie udzieliłam odpowiedzi? :shock: jestem zmęczona, mam małe dziecko :grins: :diabloti:[/B] [quote name='anetta'] :diabloti: Już piszę do jakiegoś brukowca. [/QUOTE] [B]wystaczy na jakimś forum dla mamuś :evil_lol:[/B]
  17. [quote name='dbsst']i tak mnie wszyscy oleją więc powiem z czym mi się kojarzyła ta NIESAMOWITA! [/QUOTE] [B]wszyscy byli bardzo zainteresowani :diabloti: prawie tak samo jak moją opowieścią :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst'] to kiedy się spotykamy u cię :roll::loveu::diabloti:[/QUOTE] [B]Myslisz, że ona wciąż o tym marzy? :hmmmm:[/B] [quote name='malawaszka']taaak - na wielkiej plaży spotkanko :shock: wrrrr jest na dworze obrzydliwie, nie mogłam się zwlec z łóżka... [/QUOTE] [B]miej dziecko, ZAWSZE się zwleczesz czy słońce czy deszcz :angryy:[/B]
  18. [quote name='dbsst']jejku czemu widzę z tych wszystkich info tylko MONTANĘ![/QUOTE] [B]bo to miłość jest i ona cię zaślepia :loveu: [/B] [quote name='Vectra']ale że co się nie podoba ? :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol:0X0X
  19. [quote name='Cola']kot stróżujący :) [url]http://img59.imageshack.us/i/img35372.jpg/][/url][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9175/img35372.jpg[/QUOTE] [B]jak to kot? :roll: Kot? Z DZIECKIEM? :shake: Przecież koty układają się na szyi dziecka, wkładają ogon do gardła i uduszają :diabloti: albo napadają na ruszające się nocną porą grdyki :diabloti: [/B]
  20. [quote name='dbsst']a czy możesz czasem jak ta surykatka wystawić głowę do szyby czy nie za bardzo hahahahahah[/QUOTE] [B]o czym ty do mnie prawisz? :crazyeye: dobranoc [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005016.jpg[/IMG] dzień dobry [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005019.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050110.jpg[/IMG] i coś niesamowitego. Małpy. Mają po jakieś 15cm ! [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050112.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050113.jpg[/IMG] [/B]
  21. [quote name='dbsst']co więcej cieszy mnie, że nie jest mobilny :evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [B]już niebawem, już niebawem :diabloti: Tadzik to przy nim anioł, JUŻ TO WIEM :diabloti::diabloti:[/B]
  22. [quote name='dbsst']piękny masz ogród piękny masz stół piękne masz nawet dzikie kaczki jeżu ja nie wiem nie moge sie z toba zadawać bo padnę z zazdrości. I zeby nie było tak pięknie --- a jak on sięga pedałów hahahahahhaa[/QUOTE] [B]tak tak oczywiscie, padaj, padaj, a potem powstań :diabloti: pedały wciskam ja leżac zwinieta w kłębek pod fotelem :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']qrde a Ty narzekasz na ogródek.... :cry: ale przyznaj się - te kaczki to są plastikowe - zamiast krasnali co? a co LEon na kaczki? u mnie by nie przeszło....[/QUOTE] [B]tak, zawsze marzyłam o ogrodowych krasnalach, ale mój pan i władca się nie zgodził, więc chociaż kaczki sobie nadmuchałam :diabloti: A Leon już praktycznie nie zwraca na nie uwagi. Trochę był zaciekawiony gdy tak wędrowały sobie, ale patrzył tylko. Kaczki za to miały go gdzieś :evil_lol: Narzekam na ogródek, bo nie mam trawnika. Bo w pozostałej części wygląda dramatycznie. Bo zarastam chwastami i nie nadążam pielić. Bo po 4 latach mieszkania powinno już być inaczej, bo plany były inne i w ogóle :roll:[/B]
×
×
  • Create New...