Jump to content
Dogomania

ASICA

Members
  • Posts

    897
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ASICA

  1. jestem z powrotem.:p pojechałam jednak rano o 7:00 krew oddana,kwitek wysłany!!!:multi: nie ma sie co bać,to nic nie boli,jak dla mnie przynajmniej. byłam jedyna kobitką a reszta to faceci-było super miło:cool3: :cool3: :loveu: Korona ja jechałam 416 spod Mostu naprzeciwko ZUS on zatrzymuje sie na przeciwko stacji krwiodawstwa. acha dostałam 8 czekolad a ja akurat na diecie:razz: :evil_lol: Sabinko1 trzymaj dzielnie,wszyscy myślą o Tobie! wracaj prędko jesteś nam tu potrzebna!!!! dużo zdrówka.
  2. ASICA

    karma Brit

    to tak jak moje, srednio idzie mi 33-35kg miesięcznie. nie wyrobie finansowo na droższą karme niz Brit,do tego miesiąc w miesiąc dochodzą wizyty u weta i leki dla psa staruszka. narazie pozostane przy tej karmie,nie mam do niej zadnych zastrzezeń wiec nie będe kombinować.:p
  3. Tanitko ja moge albo na 7:00, albo na 11:00 mam pare spraw na miescie do załatwienia wiec do 10:00 nie zdąże:shake: nie mam auta wiec autobusem dojade na około 11:00 jesli byś mogła byłoby super:cool3:
  4. Kaśka może do stada pcheł za 300 zł dali psa gratis:evil_lol: a tak poważnie to: polecam lekture ,,rozgryziony szczeniak'' no i duzo pracy,nie pozwalajcie psu wchodzić sobie na głowe,nie istotne czy wyrosnie duży czy mały. jeszcze nigdy pies nie zdechł z głodu nad pełną miską wiec jak nie chce jesć to niech nie je:p może przydałoby mu sie psie przedszkole? tam zresocjalizuje się z innnymi psami,nabierze troszke ogłady,na pewno mu to nie zaszkodzi!!! nie wiadadomo jaki harakter miał tatuś i mamusia wiec nauke najlepiej zacząć jak najwcześniej żeby zapobiec pózniejszym problemom.:p
  5. no dobrze: ale po co ona wogóle kryje suke???
  6. czy ktoś z Warszawiaków wybiera sie rano na Saską?(poniedziałek) byłoby mi razniej:cool3: ps.troche cykor ze mnie.
  7. wiem,ale chodzi mi o innych dermatologów.
  8. dobra. od siebie mam 185 wiec dojazd łatwy. gdyby coś było potrzeba to daj znać:p
  9. przepraszam ale nie doczytałam gdzie mieszka teraz Madziara:oops: moge podjechać,pomóc wyprowadzić Grubego,zrobić zakupy,itp. chodzi o niedziele tj.jutro:cool3:
  10. czy ktos moge polecić mi dobrego dermatologa w Warszawie
  11. Bea dzieki:p w poniedziałek z rana lece oddać krew. Sabinko1 trzymaj się dzielnie,wszyscy czekaja na twój powrót. musi byc dobrze!!!!
  12. poprosze o dane Sabinki1,oczywiscie na pw. nigdy jeszcze nie oddawałam krwi ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.
  13. ja sie boje takich psów morderców:diabloti: szkoda ze na swojego asta nie moge mieć wymówki ze to kundel:-( a moze moge??:cool3: może on wcale do asta podobny nie jest?? chyba za dużo oglądam Animal Planet bo te psy w Stanach zupełnie nie są podobne do naszych:roll:
  14. ASICA

    Spacery

    jak nie ma ekstremalnych temperatur to wychodze z psami 4-5 razy dziennie. jak jest bardzo zimno albo upał to 3 spacery musza wystarczyć:razz:
  15. rany ,nie mam pojęcia:shake: ale ja zaczełabym wychodzić z psem na jakieś pola,łąki-tam gdzie jest tylko trawa,zero chodnika. chodzić do oporu aż sie załatwi na trawe. wiem ze to czasem niewykonalne ale nie mam pojęcia,ewentualnie chodzić tylko po trawnikach-pani i jej pies:roll: pewnie dostanie ochrzan za deptanie zieleni ale lepsze to niż kupa na chodniku.
  16. Patka ma racje,wzorzec amstaffa bardzo się zmienił:shake: mój ponad 10 letni ast(rodowodowy)wazy 28 kg,jest nizszy i szczuplejszy niz obecne psy. wyglada jak podróba dzisiejszych napakowanych psów:-( tylko łeb i kark ma duzy.
  17. ASICA

    karma Brit

    pełna szklanka ,ale nie czubata- to jakieś 125 gram karmy. czyli polowa szklanki to będzie jakieś 60 gram.
  18. ASICA

    karma Brit

    Zmierzyłam na seniorze-tam są takie małe kółeczka:cool3: wychodzi mi 100-125 ml.
  19. ASICA

    karma Brit

    jak ci odpiszą-koniecznie napisz co z tym pochodnym fenolu. narazie jemy dalej:p
  20. ASICA

    karma Brit

    Guciu jak juz jesteś w temacie to moze byś tak.....?:cool3: :cool3: :cool3: skrobneła pare wierszy:oops:
  21. na zakończenie tej historii powiem tyle ze w końcu nadszedł moment kiedy włascicielka wyszła z więzienia i pojawila się u mnie:roll: ,,podeszła do niego ,pogłaskała,zapytała czy ją pamięta i tyle:roll: podziękowała mi ze zajełam się psem,po czym zapytała mnie czy pozycze jej do flaszki?:evil_lol: :evil_lol: wszystko działo się w przedpokoju,pies w tym czasie poszedł się polozyć się na balkon-w celu dalszej obserwacji okolicy. totalna olewka:diabloti: morał taki : pies 10 lat Mazur(wielkiej wody)nigdy nie widział,wiec za 3 tygodnie wybieramy sie na Mazury w okolice Gizycka. oczywiscie opić sytuacje:evil_lol:
  22. a może Barf? poczytaj o tej formie karmienia psa.
  23. ASICA

    karma Brit

    ,,pochodne fenolu'' co to może być?? :roll: importer Brita: Azan,s.c. Czarna 25/27 26-600 Radom [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] może ktoś ma zdolnosci i wymysli jakiś fajoski mail do importera:cool3:
  24. ASICA

    karma Brit

    Tom nie strasz:evil_lol: :evil_lol: może sprzedawca tak powiedział bo chciał nakręcić cię na coś droższego:roll: może to nie jest prawda?? cholercia może przydałoby się napisać do importera Brita.
×
×
  • Create New...