Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Herba jest cudna,absolutnie przepiękna i tak bardzo rozczulająca A Mel to facet całą gębą
  2. Zaglądam,że może jakaś fotka,choc jedna
  3. Na dogo ma bana
  4. No właśnie,zima się skończyła,to i książka chyba już powstała:-))
  5. Bardzo mi przykro,ale nie mogę pomoc,mam 5 psów,w tym jednego niechodzącego Będę zaglądac i może wygrzebię jakiś pieniądz
  6. Z całą pewnością znajdzie się ktoś ,kto zakocha się w maluchu z wzajemnością
  7. Piękne foty,bo psy cuudne:-)) Jeszcze raz gratuluję zakończenia batalii,żeby wszystkie sprawy kończyły się w tak szczęśliwie..
  8. Tez zaglądam,mam nadzieję,że z każdym dniem lepiej
  9. O mamo,jak się zapsiło:-)) Jestem wierną czytelniczką przygód Gareta,uwielbiam i jego i Ciebie Joanno Oczywiście mam I częśc Garetowych opowieści,zczytana do cna Czy kolejna częśc/najsuper,że już jest!!/będzie dostępna na bazarku,jeżeli tak dajcie link Pozdrawiam ps,mam nadzieję,że będą również opowieści o nowych domownikach
  10. To fakt-cud Mieszkałam z dwiema dożycami i dodatkowym malutkim 10-kg w bloku na 60m.Wszyscy chwaliliśmy sobie:-))
×
×
  • Create New...