[quote name='GOSIEK1']Piotrek sam powiedzial , że gdyby nie było Tinki to Grand i Zuzka byłyby z nami bo nie wyobraża sobie ich rozdzielenia . Chyba mój mąż dojrzewa do adopcji doga ale nie chcę zapeszyć .[/QUOTE]
Tego nie doczytałam,trzymam za jedyną mądrą decyzję;-))
[quote name='andzia69']Dozia dzisiaj opuściła schronisko i pojechała do dt - więc teraz musimy czekać na wieści z dt:)[/QUOTE]
Bardzo suuuuper!!I czekamy na wieści