Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Też zaglądam i trzymam za własny ,najlepszy domek dla Kubusia
  2. Fajną linkę mam,mięciutka,a mocna bardzo,mogę użyczyc;-))
  3. Mnie zdecydowanie bardziej podoba się Alfred:-))
  4. Bardzo się cieszę,że Nataszka doczekała się swojego osobistego człowieka Trzymam ,żeby Boryskowi też się udało
  5. I ja..już czas najwyższy,żeby Sam miał domek na własnośc
  6. Też wyczekuję na wieści
  7. Halo,halo,co słychac??
  8. [quote name='GOSIEK1']Piotrek sam powiedzial , że gdyby nie było Tinki to Grand i Zuzka byłyby z nami bo nie wyobraża sobie ich rozdzielenia . Chyba mój mąż dojrzewa do adopcji doga ale nie chcę zapeszyć .[/QUOTE] Tego nie doczytałam,trzymam za jedyną mądrą decyzję;-))
  9. [quote name='GOSIEK1']Też tak uważam , idealnie pasowałby do naszej rodziny ;)[/QUOTE] To już mamy otwierac szampana??
  10. Co słychac??
  11. Trzymam za najlepszy z najlepszych domek dla Kubusia
  12. Fotki pierwsza klasa,chudziaczki przepiękne,takie uśmiechnięte Ps.Tinie wyjątkowo do ,,twarzy ,,z Grandem:-))
  13. Zaciskamy i czekamy na relację
  14. Jakie super koszulki!!będą na bazarku??
  15. [quote name='furciaczek']Mysle ze da sie zalatwic:cool3:[/QUOTE] To czekamy niecierpliwie:-))
  16. Danusia-ale pojechałaś:-)) Trzymam za dom najlepszy z najlepszych
  17. Nikt normalny nie potrafi pojąc
  18. [quote name='furciaczek']Tego chyba nie wstawialam jeszcze Słodkie:loveu:
  19. Dostał coś na wątrobę?? Jedzonko smakowicie wygląda,niech służy chudziaczkom
  20. [quote name='andzia69']Dozia dzisiaj opuściła schronisko i pojechała do dt - więc teraz musimy czekać na wieści z dt:)[/QUOTE] Bardzo suuuuper!!I czekamy na wieści
×
×
  • Create New...