Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Zaglądam,na razie zapiszę wątek,pomyślę
  2. Z nudów,podejrzewam bo chyba nie ze stresu??
  3. ;) tak,dzięki,właśnie się zorientowałam,że tu też się klika:)
  4. Ok,dzięki:) To ja zacznę jeśli można-chcę oddać głosy na-/bardzo żałuję,że tylko 2..buu/ -dziewczynka-Alfa -chłopczyk-Leon
  5. A,to i tu też można??to świetnie:) bo myślałam o fejsie
  6. Na pewno wszystko będzie ok,ciągle trzymam i czekam na dobre wieści
  7. Mam faworytów:)dziś polecę zagłosować
  8. Klara bardzo fajna:),dzięki Bardzo się cieszę,że Hektor szczęśliwy
  9. I ja nie mam,licytowała na tym bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/145330-zako%C5%84czonyrozliczamod-sasa-do-lasa-sda-1402-20godz/?p=16048739 grosze nie warte większej wzmianki,ale zawsze miałam z nią dobry kontakt,więc przypuszczam,że coś się wydarzyło Jak będzie mogła się odezwie EDIT-odezwała się i sprawa załatwiona,dziękuję
  10. Nie mogłam się powstrzymać :) elegant,jak nie wiem:)użyję tej fotki do ogłoszeń [url=http://www.fotosik.pl][/URL] to zdjęcie też bardzo mi się podoba,wzruszające.. [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
  11. Głównie ciuszki,masa ciuszków,bardzo tanio zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/145866-kilka-innych-rzeczya-poza-tym-ciuszkiciuszki-sda-1703-20godz/
  12. To świetnie powiedz coś więcej, ma koleżankę/gę/dożą??,czy też jedynakiem został??
  13. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/145866-kilka-innych-rzeczya-poza-tym-ciuszkiciuszki-sda-1703-20godz/
  14. Aniatu,wspominałaś o możliwym domu dla Hektora odnawiać jego ogłoszenia,czy też nie??
  15. No to trzymam z całej siły i czekam na dobre wieści:)
  16. Śliczna,słodka Allu i co z domem w Siedlcach??sprawdzany był??
  17. Nie widzę rozliczenia na 1 str mam nadzieję,że moja mikrokwota doleciała
  18. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/145782-filcowe-breloczkipuzzle-i-kowbojki-frd-903-20godz/
  19. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/145782-filcowe-breloczkipuzzle-i-kowbojki-frd-903-20godz/
  20. Śliczniaki:) też często przeglądam stare zdjęcia.. Dziewczynkę arlekinkę pokaż,pliis
×
×
  • Create New...