-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
na Grunwaldzkiej biorą raz 10 zł za pobranie raz 15 zł zalezy chyba od weta , pamietaj ma być skrzep , bo mi kiedyś podali w złej probówce . W certusie musisz powiedzieć ze masz krew psa . Poproś o numer tel w labo , po wyniki mozna dzwonić juz po 3 - 4 godzinach . Czasami nawet po 2 .
-
krew pobieram na Grunwaldziej bo to przy Certusie i sama zawoze do szpitala a Ty ?
-
Gucio i Maniuś : mają już domki, POZOSTAŁ DŁUG za operacje!
rodzice replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Każdy polar filcuje włos, bo go elektryzuje i zbija, może twój piesek ma jakiś inny włos. W hodowli mojego drugiego kudłacza, to pieski mają na posłaniach pokrowce z jedwabiu, no ale nie dajmy się zwariować ;)[/QUOTE] hmmmmmm moja hawanka śpi na polarowym posłaniu od dawna a wlos ma bezproblemowy . Kocyki tez polarowe kladę na łóżeczka . Moze to kwestia wlosa albo też stosowanych kosmetykow -
ja zaczynam badanie progesteronu w 5 - 6 dniu cieczki . Badam codziennie . Potem jadę do krycia na drugą dobę po przekroczeniu wartości 4 do 5 . Dziewczyny tutaj pisały ze odczekują 2 - 3 dni po przekroczeniu 5 .
-
Jakie kluchy słodkie :) Nie martw się cycki u suczki wchłaniają sie błyskawicznie , ani się nie obejrzysz a bedzie z niej zgrabna laska
-
[quote name='Kaladan']Dziewczyny macie doświadczenie w karmieniu dopiero urodzonych szczeniąt? Matka nie ma pokarmu a mi zadano pytanie ile nalezy karmić ilosciowo i jak długo?[/QUOTE] mialam takiego zdechlaczka Mikruska , ktorego prawie od urodzenia musialam karmić sama . Karmilam go co 2 godziny w dzień i w nocy , kroplomierzem po kilka kropli bo z butelki sie zachłystywał .Potem obowiazkowo masowanie brzusia wilgotną sciereczka zeby maleństwo zrobiło siusiu i kupkę . Nie znam przypadku zeby suka nie miala pokarmu . Mam doświadczenie tylko z Mikruskiem ale problem raczej tkwił po jego stronie a nie po stronie mamy . W każdym razie karmić trzeba dzień i w nocy niestety a ilośc mleczka po prostu dopasować do potrzeb szczeniaczka .
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
tak pisałam już poprzednio ze moje są czarne lakierowane :) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
obiecane cmentarne koperty , na fotkach jest przód i tył 1 koperty Moje są 2 z nich . Myślę ze bez trudu zgadniecie jakie [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/21/mojeprace10.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3306/mojeprace10.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/14/mojeprace11.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5365/mojeprace11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/mojeprace13.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/549/mojeprace13.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/mojeprace141.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7510/mojeprace141.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/mojeprace12.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3563/mojeprace12.jpg[/IMG][/URL] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
mnie nie pasuja paski na pysku seterka -
[quote name='jamnicze']To ja mam inne pytanie do doświadczonych mamusiek: Jak długo karmią wasze suki i jak je zasuszacie żeby cycuchy nie wisiały? Moje grzdyle mają już 8tygodni, a jak tylko mamuśka pokazuje się na horyzoncie, to zaraz ją cyckają :mad:.[/QUOTE] moje cycają do oporu , do dnia opuszczenie domku . zazwyczaj odchodzą stopniowo , pokarm zanika bez problemu po odejsciu ostatniego malucha .
-
[quote name='mrowa23']dzięki kochana :D koniecznie nas odwiedź :P nie ma to tamto :) generalnie jak ktoś chce wpaść do nas i wyczochrać mopy to jest zawsze mile widziany, wystarczy dać cynka na GG.PW czy maila/kom ;)[/QUOTE] to ja się wpraszam w środę - dwa razy mi nie mów
-
to wiecie co ja mam pomysł 0 tylko się nie śmiejcie . Proponuję abyście dziewczyny wymieniły się czymś co pachnie waszymi psami . Proponuję abyście wyslały do siebie nawzajem jakiegoś malego pluszaka czy kawałek kocyka , no coś co intensywnie pachnie danym psem . Niech Almuta ma położone w swoim legowisku coś pachnącego Florkiem i wzajemnie . Może to bardzo pomóc we wzajemnym kontakcie . Nie śmiejcie się , ja tak zrobilam z naszym wnukiem . Najpierw do domu przyjechala brudna pieluszka maluszka a dopiero po tygodniu przyjechało dziecko . Był to strzał w 10 ! Pomyślcie o tym , macie na to akurat tyle czasu zeby to zrealizować
-
Gucio i Maniuś : mają już domki, POZOSTAŁ DŁUG za operacje!
rodzice replied to mshume's topic in Już w nowym domu
zapisuję sobie -
[quote name='Agnes_de']Zagladam wieczorkiem do Ksieciunia i opiekunek Floriana ;) Kochane Cioteczki,a moze by tak zorganizowac male spotkanie Almuty z Florianem na neutralnym terenie i sprawdzic jak sie na siebie beda zapatrywac? Jesli jakos sie dogadaja to pozniej wizyta z Florianem u mnie w domku by wyczuc jak bedzie na terenie Almuty? Tak kombinuje sobie moze zle wiec prosze mnie wyprowadzic z bledu:)[/QUOTE] Ja jestem za , nie wolno niczego zaniedbać jak domek jest chętny . A nóż ?
-
[quote name='betka-sp']ja troszkę z innej beczki ale dotyczy maluszków....czy zdarzyło Wam sie odmówić komuś sprzedaży malucha ?? tak po prostu- bo mieliście dla niego lepszy Waszym zdaniem domek albo coś Wam w tej osobie nie pasowało ... ?? jaka była reakcja tej drugiej strony ??[/QUOTE] mialam takie sytuacje . Ostatnio odmówiłam już obiecanego psiaka bo w trakcie oczekiwania na maluszka i rozmow z domkiem coś mi podpadlo . Generalnie rodzina zareagowała nad wyraz spokojnie . Chociaz tam były dzieci i ich było mi najbardziej żal bo pewnie bardzo na psa czekały .
-
ja zawsze liczę cieczkę od dnia porodu
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
O tak zawsze za to goni nas nasza instruktorka na kółku :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/p1090566.jpg/"][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/38/p1090568d.jpg/"][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/210/p1090572m.jpg/"][/URL] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
ślicznie dziękuję - znowu się czegoś nauczylam -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
generalnie nigdy nie myślalam o tym zeby zabezpieczać te moje dzieła sztuki . Macie doświadczenie co dzieje się z płótnem nie zabezpieczonym po kilku latach ( malowidło akrylem ) i pomalowanym lakierem zwykłym - dość szybko pęka na powierzchni ? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
No ale jest jakaś zasadnicza różnica między takim zwykłym lakierem a werniksem ? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
czy jest jakaś różnica miedzy lakierem a werniksem ? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
To dziwadło jest absolutnie fantastyczne -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Jest inne niz sie spodziewałam , ja bym zrobiła w matowym czarnym a oni wydrukowali w lakierkowym czarnym . Jutro pstryknę fotki przy dziennym swietle bo teraz z lampą nic nie byłoby widać .