Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Widziałaś . Ja już mam kurtkę . W skórach już nie jeździmy . Na tak dalekie trasy jakie my robimy się nie nadają . Latem można się ugotować a wiosną czy jesienią zimno . W dodatku przemakają . My teraz jeżdzimy w goreteksie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/p1060899.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9282/p1060899.jpg[/IMG][/URL] A hasło na które reagują moje psy pozwalajace wziąć pokarm z ręki składa się z 3 liter
  2. test kiełbachy czy innego mięcha ja moim psom w domu robie często . Nauczone są że z ręki czy od obcego czy od domownika zawsze bierze się na hasło . Moze to by pomogło Orlenkowi żeby mu wpoić że inaczej nie dostanie jak nie usłyszy komendy .
  3. rodzice

    Meisi

    Dzisiaj były na dworku pierwszy raz . Chłopaki ok , dziewczyny zestresowane , nie wiedziały co ze sobą zrobić
  4. będę malowała koszulkę na bazarek dla tego psiaka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226848-Potrzebna-pomoc-Cygu%C5%9B-z-biezdrowa[/url] jeżeli znacie jakiś wlascicieli owczarków niemieckich długowlosych to zachęćcie do ewentualnego kupna . A moze ktoś chcialby juz tak pod siebie to namaluje na konkretnym rozmiarze koszulki i wystawię na bazarek , niech powalczy dla siebie .
  5. muszę znaleźc jakas fajna fotkę i machnę jak znajdę chwilę
  6. Biedactwo . Miejsce po Florku się zwolnilo , tylko tam jest domek płatny .
  7. słuchajcie , czy byłby ktoś chętny na zakup koszulki z namalowanym owczarkiem długowłosym takim jak powinien wygladać Cyguś jak wyzdrowieje . chętnie namaluję a pieniązki przekazę na Cygusia .A moze namalować w ciemno i wystawić na bazarek na licytację ? Moze znajda się chętni ?
  8. Powiem tak - nockę mam z głowy . właściciele psa widzieli psa lub fotki psa po ogoleniu ? Dzieciaki od kota - gołą dupą w mrowisko ! Tylko mrówek szkoda . Zastanowię się jak pomóc .
  9. [quote name='Aga3006']Rodzice świetne! :loveu: Boksio do kalendarza. Miałam się oduczać takiego rysowania po kawałku, ale słabo mi idzie. Nawyki są silniejsze... Skaner oczywiście musiał zjeść połowę cieni i kolorów. [IMG]http://oi46.tinypic.com/am8eav.jpg[/IMG][/QUOTE] w życiu się tak nie nauczę ! Jak żywy po prostu coś niesamowitego .
  10. [quote name='Soko']To akryle? Ciągle się gubię teraz kto rysuje flamastrem a kto farbą[/QUOTE] Ja akrylami
  11. Prześlij mi konkretną fotkę autka , wymiary i kolor koszulki , zapisz się do kolejki i już :lol:
  12. chyba droga nie jestem bo za kolorowy malunek 30 zł za graficzny 25 zł no i cena koszulki do tego
  13. malowałam z tej fotki z zaleceniem zmiany koloru na czekoladowy [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/dsc06221r.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5029/dsc06221r.jpg[/IMG][/URL]
  14. Własnie skończyłam , jeszcze schnie , jak wyschnie , wyprasuje to wstawię fotkę całej bluzeczki . Bedzie jeszcze drugi , tym razem zielony . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/img0826jnr.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4973/img0826jnr.jpg[/IMG][/URL] i tak z piesów zeszłam na motoryzację ;)
  15. rodzice

    Meisi

    na razie fajnie bo szybko się meczą i dużo śpią , zabawa się zacznie jak bedą silniejsze . Już wykazywały wielkie zainteresowanie moimi kwiatkami ale tyle rzeczy było jeszcze do zobaczenia ze odpuściły
  16. A bo ja myślałam że mialaś cos do załatwienia i przy okazji do Doroty podjechałaś
  17. Życzymy pięknej psiej miłosci [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,Mzc1NTM1OTAsNDA1NzQ1,f,LADY_20AND_20THE_20TRAMP_20SE_2001_Lady-1cR.jpg[/IMG]
  18. rodzice

    Meisi

    Dzisiaj odrobaczałam więc towarzystwo zważyłam Śniezek - Śmieszek - 760 gr Sunia sobolowa wydajaca się najmniejsza i najdrobniejsza - 760 gr Bonusik - 900 gr :shock: Niespodzianka - 830 gr Jednak pozory mylą bo dziewczynki wygladają na drobniejsze od chłopaków . Dzisiaj wszystkie polatały sobie po salonie i mogłam poobserwować reakcję na nowe miejsca , zapachy itp. Śniezek z wiecznie merdajacym ogonkiem śmiało obwąchiwał meble i sunął do przodu bez strachu . Sunia owszem bez większych obaw też ogonek w ruchu ale bardziej trzymala się kątów jakby zabezpieczala się na wszelki wypadek . Bonusik podobnie jak Śniezek ale mniej radośnie , odważny ale nie cieszył się na zapas . Niespodzianka załatwiła sprawę raz raz , wlazła pod kanapę i tyle było z obserwacji . Po chwili jednak zorientowała się ze tutaj jednak nie zjada się małych hawańczykow i usiłowała wyjśc ale nie bardzo umiała . Połozylam się na podłodze zachęciłam dobrym słowem i udalo się . Mizianka były w nagrodę . Potem już śmiało z resztą zwiedzała dom . Myślę ze będa z niej ludzie :wink:
  19. Wełny nie kupuj na serio mogę ci podesłać włosy moich kudłatych . W Tybecie z nich do tej pory swetry i skarpety wyrabiają . Wełna jest pierwsza klasa .
  20. Emdziołku może chcesz trochę tybetańskiej wełny do filcowania ? Pytam serio mogę ci w kopercie przeslać po wyczesaniu moich sierściuchów . będziesz mogła sobie sweter na zimę udziergać :lol:
  21. O rany a do jakiej szkoły chodzisz że takie cuda tam malujesz ?
×
×
  • Create New...