-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Niestety nie jest to teraz dobra pora na kolejnego hawańczyka , może za 2 - 3 lata . Ale serce do niej ciągnie och ciągnie .
-
Moja Meisi teraz 5,5 kg . Tam moja malutka sunieczka niby srebrna jest niesamowicie zgrabna , taka wlaśnie krótka , bardzo proporcjonalna . Patrzę na nia i mam wielka chęc na nią hi hi
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Fajne podoba mi się bardzo :) -
Ciekawe ile moja mierzy , przy tybetach wydaje się taka ciupeńka . Aniu a ile ważą ?
-
Przy tej pogodzie cały dzień na dworku . Meisi nadal karmi ale to już tak sporadycznie . Kluchy rosną , są bardzo radosne . Zwłaszcza Niespodzianka która była największym cykorem teraz przewodzi stadu . Suzuki ( bonusik ) unika Akiry która sobie go upatrzyla i tylko z nim się chce bawić . Jak Akira pojawia się na horyzoncie Suzuki bierze nogi za pas i kryje się za mamusią która go dzielnie broni . Fibi wylizuje maluszki jest dobrą ciocią , Akira zaś cofnęła się do czasów dzieciństwa i najchętniej cały czas bawiłaby sie z nimi w berka . Generalnie rosną nam cudeńka radośnie . Czas pomyślec o szczepieniu i o imieniu dla jednej suni . Tej chcialabym coś ze srebrem bo po rozchyleniu włosa jest popielata , pod gardełkiem wrecz grafitowa .
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
rodzice replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
ja nikogo nie bronię pisze tylko o swoim doświadczeniu . zauważyłam ze w boksach czyściutko , brak odchodów , w duzych skrzyniach plastikowych woda , dobry pomysł bo psy nie sa w stanie tego przewróić i wode wylac -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
rodzice replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Boksu nie pamiętam , za biurkiem siedziały 2 panie , do mnie przyszedł pan , na spacer wyszłam ale po podpisaniu dokumentów . Suczkę w biurze mialam przy sobie , mogłam się z nią pobawić i zaznajomić . -
ślicznie wyrosły te wasze maluchy :) Gratulacje
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
rodzice replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
A ja ostatnio adoptowałam sunię z poznańskiego schroniska . Weszłam do biura powiedzialam ze wypatrzyłam sobie taka jedna śliczna dziewczynke , zaraz wiedzieli o jaka chodzi jak ją opisałam , wskazali w jakim boksie siedzi . Dziewczyny bardzo miłe , uśmiechniete , mówiły ze sunia bardzo pogodna , łagodna i przymilna .Powiedziały mi w jaki sposób trafiła do schroniska , na jakie imię reaguje . To tak z moich osobistych kontaktów ze schroniskiem sprzed wielkanocy tego roku . -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
moje ostatnie pracowite dni [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/p1100581.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6222/p1100581.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/p1100582.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8632/p1100582.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/p1100586s.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5870/p1100586s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/256/p1100584.JPG/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/1049/p1100584.JPG[/IMG][/URL] -
hi hi nic nie szkodzi , to w końcu dom . Asia jest prześliczna a ty super sobie poradziłaś z fotkami .
-
[url]http://espz.strefa.pl/czystosc.pdf[/url] fragment o lęku jest ciekawy . Myślę ze powinniscie tak jak tu piszą ograniczyć mu przestrzeń np kuchnia korytarz , nie karać ale nawet jak sie zesika to wyprowadzić spokojnie na dwór jeszcze raz . jemu chyba potrzeba czasu a wy chrońcie pokoje z wykładzinami nie wpuszczajcie tam psa albo właśnie tam gdzie się zesikał postawcie ( jak radzą w tym artykule ) miskę z woda , legowisko . Nie wiem , czytajcie , szukajcie , może cos znajdziecie w necie co wam pomoże . Oby cierpliwości wam starczyło .
-
Bardzo dobrze że Państwo zgodzili się na umieszczenia fotek z nimi . Uspokoiłam się kiedy chociaż w ten sposób mogłam spojrzeć w ich twarze . Widzę w nich miłość , radość , sympatie skierowaną do Kamusi . Życzę Wam Kochani wspólnego , wspaniałego życia z Kamutkiem . Bardzo , bardzo prosimy o częste wieści , zdjęcia a może i filmiki . Pozdrawiam serdecznie .
-
może ktoś wykonał samodzielnie tor przeszkód dla psów ?
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
mnie nie chodzi o to ze buda nie ma przedsionka tylko o to z którego boku ma wejście . Zeby psu nie wiało w pysk wejscie powinno być od dłuższego boku [IMG]https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQXZfz6v3yffJwDSXW4dI0Ouc6iByjeqz08RdsBdOjmuQg1IorM[/IMG]