Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Wychodziłam ze skóry kiedy była mała , teraz olewam - je raz na 2-3 dni . Kiedy przychodzi do kuchni sama zje wszystko - zawołana powącha i wychodzi . Dlatego przeszłam na suchą . Kiedy zaszła w ciążę jadła 5 x dziennie - przestała karmić - przestała jeśc . Pies sam wie lepiej kiedy potrzebna mu strawa - oprócz mojej drugiej suki , posokowca bawarskiego , która sądzi źe jeść należy zawsze i w każdej ilości . Mój niejadek to terier tybetański .
  2. ja kupowałam mielone podroby ok. 3 zł za kilo w markecie Auchan w Swadzimiu pod Poznaniem - psy są na suchej a mięsko czy podroby mile widziany dodatek . Polecany sklepik przy rynku odwiedzę - lepsze mięsko niż podroby .
  3. Dhunga - jak macie takie śmieszne zdjęcia w locie to wklejcie je tutaj [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=728467#728467[/url]
  4. [quote name='"Dhunga"']Tak spokojnie leżą .... Nigdy nie przypuszczałabym, że to rodzeństwo Dhungi. Połowa zdjęć, które my robimy jest zamazana, albo w najlepszym wypadku wyraźny jest tylko ogon i tylne łapy... w sobotę Debi pojechała do nowego domku i od tej pory moje jasne maluchy są jakby z innego miotu . Spią już od 22 , nie hałasują nie rozrabiają nawet miotły nie gonią . Chyba główny herszt bandy wyjechał i czują się zagubione dopóki nie wybiorą nowego . Debi pozdrawiam Cię serdecznie i twoich nowych Rodziców - czekamy aż dołączycie do nas .
  5. Doskonałe czy mniej doskonałe ale nasze i bardzo kochane [img]http://img211.exs.cx/img211/1497/akiraczapka4001ys.jpg[/img] [img]http://img211.exs.cx/img211/6008/dsc01605pluszak4009vj.jpg[/img] [img]http://img211.exs.cx/img211/8730/dsc01616jasne4002bx.jpg[/img] i mam nadzieję ze szczęśliwe z nami nawet jeśli nie całkiem doskonałe[img]http://img211.exs.cx/img211/7083/bieg0kd.jpg[/img]
  6. Niech będę pierwsza - gratulacje ! Zyczę Wam spokojnej nocy i miłości przez 20 lat .
  7. Hej . Jak będziecie dysponować czasem wejdźcie na tę stronę . A może już ją znacie ? [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=723561#723561[/url]
  8. hej , Wejdźcie na tę stronę może też macie zdjęcia posokowców które tam mogłyby zaistnieć [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=723561#723561[/url]
  9. sama się zastanawiałam skąd wytrzasnęli ten ideał ale tu chyba chodziło bardziej o umas zczenie
  10. A wiecie że rozmowy ze mną były juz tak daleko posunięte ze ustalaliśmy termin zdjęć ? W ostatniej chwili wybrano innego psa ale nie powiedzieli mi jakiego -szkoda. Prześlę zdjęcie ideału o który im chodziło . Stwierdzili że Akira bardzo im odpowiada tylko trochę miały być podbarwione uszy . [img]http://img177.exs.cx/img177/2920/00015387idea4006ti.jpg[/img]
  11. Szkoda bo spodobał mi się . Widać ze pochodzi z :dobrego domu: Ale nie odpowiedziałas mi czy polują . Widzę że terenów nie brak w okolicy . Moja Hana nie poluje ale za to znosi myszy z pola albo krety (jak byliśmy na wakacjach to w końcu musiałam ją uwiązać ) Kiedyś przyniosła kurę od mojej mamy , no i był obiad . Chyba nie da się tego wyeliminować zwłaszcza że jest po polujących rodzicach
  12. Czy Twój Puzel jest reproduktorem ? Ja muszę się pochwalić że piesek z mojej hodowli Asan zdobył tytuł najpiękniejszego psa w rasie w Gdańsku a jego brat Aron wygrał rasę w zeszłym roku w Lesznie . Jestem więc zainteresowana kontaktem z właścicielami pięknych reproduktorów bo czas wymieszać geny z innym pieskiem .
  13. Hmm. Chyba pepełniłam fo-pa - to ciemne zwierzątko to chyba chłopczyk - bo i większy i coś mu tam widać między nogami .
  14. Czy Gina to ta ciemniejsza ? Uwielbiam takie czarne pysiaki . Nasz narzeczony jest tez taki ciemny i solidnie zbudowany , więc maluchy często rodzą się z czarną maską . Czy Wasze pieski polują ?
  15. Aera a może warto pomyśleć o tresurze w jakieś szkółce , z innymi uczniami . Może nabrałby pewności siebie a Ty dostałabyś rady od fachowca - na naukę nigdy nie jest za póżno . Ja sama wybieram się w marcu z Akirą do szkoły i chociaż dużo umie zawsze można piąć się w górę , a może agility gdzieś po drodze ? Myślę że będzie to radość i dla mnie i dla niej ponieważ uwielbia wykonywać polecenia a mnie brak już pomysłów .
  16. u nas już po feriach . Ja też uważam że 8 tygodni to w sam raz . Widzę to po moich malcach które mają już prawie 3 miesiące że to stanowczo za długo . Bardzo potrzebują kontaktu z człowiekiem i ja staram się im go zapewnić ale to nie to samo gdy czas poświęca się jednemu szkrabowi .
  17. A ile miał tygodni jak go zabieraliście od hodowcy ? Może to ma znaczenie bo teraz podobno dowiedziono że maluchy powinny być conajmniej 10 tygodni z matką aby prawidłowo zachowywały się wobec innych psów i ludzi . {artykuł w Psie z grudnia }
  18. przedstawcie fotki swoich ulubieńców . Ciekawa jestem co sądzicie na temat Floksa Zvernica - ja kryłam nim już 2 x i jestem bardzo zadowolona ze szczeniąt , natomiast po Brawo Hazba szczenięta nie wyszły najciekawsze . Może to skojarzenie nie było dobre tak jak czasem u ludzi . Pozdrawiam [img]http://img164.exs.cx/img164/6963/dsc01474hanazkoci4003sa.jpg[/img]
  19. Przez te tybetańskie urwisy Hana pilnuje swojego dobytku nawet gdy śpi bo zaraz by jej zwinęły[img]http://img51.exs.cx/img51/3394/dsc01474hanazkoci4000pf.jpg[/img]
  20. i tak jest do dzisiaj , jest bardzo karna . Podobnie te jasne maluszki , gorzej z sobolową . W domu niczego nie niszczą , ładnie reagują na "nie wolno" tylko sobolowa wszysko ma w nosie . Najsłodze są jednak gdy śpią [img]http://img51.exs.cx/img51/7322/dsc01469sen5004lx.jpg[/img]
  21. Jak kupowałam Akirkę od Geni to ona już pięknie stała i wogóle nie musiałam nad nią pracować i albo to zasługa Geni albo Akira ma wrodzony talent i od razo wiedziała że czeka ją ;światowe życie gwiazdy " ha ha [img]http://img131.exs.cx/img131/9710/dsc01496akira4m5004vk.jpg[/img]
  22. Moja Akira też jest wysoka tak że narzeczony miał duże problemy z kryciem - musiał podskakiwać . Tylko jeden sędzia na wystawie zmierzył ją i określił że jest na górnej granicy wzrostu , inni nie mieli zastrzeżeń . Radzę więc spróbować . Pa
  23. Szkoda że tak wyblakły jej kolorki[img]http://img97.exs.cx/img97/9458/dsc01490akiramaa4002fw.jpg[/img]
  24. A tutaj miała 4 miesiące[img]http://img97.exs.cx/img97/9636/dsc01496akira4m5009qm.jpg[/img]
  25. ta para w niedwóznacznej pozycji to Akira z bratem[img]http://img97.exs.cx/img97/9344/dsc01492akiraibrat3501ry.jpg[/img]
×
×
  • Create New...