Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. niepotrzebnie to ogladałam :(
  2. była maseczka z lisci to teraz czas na błotną kąpiel :) [IMG]http://imageshack.us/a/img687/9383/nydm.jpg[/IMG] a tutaj moja duma - Tenzing Z Akacjowej Doliny - wystawa w Chojnicach debiut w wieku 8 miesiecy [IMG]http://imageshack.us/a/img19/3940/03fy.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img198/6232/diuo.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Anula']No a ja dostałam jedno pw od Pai z wiadomością.Tak to wygląda.No ale wszędzie widnieje Twój nr.tel.,że jeżeli ktoś konkretny bedzie zainteresowany adopcją to zadzwoni.[/QUOTE] mam nadzieję
  4. no to już rozumiem - mój telefon a jej mail :cool3: W takim razie powiem ze 2 razy dostałam powiadomienia ze ktos pytał o Sawanę
  5. właśnie Aniu miałam do ciebie pisać ze dostaję wiadomosci na komórkę że ktoś pyta o Sawanę z tablicy a kiedy wchodzę na tablice to nic nie ma . Nie wiesz dlaczego dostaje takie powiadomienia a nie mam do nich dostępu ?
  6. [quote name='toyota']Jest już kolejny domek zainteresowany adopcją- z Płocka. Domek sam gotów przyjechać po niego. Odpowiedziałam, że dzisiaj będzie wiadomo i dam znać czy Dżamal nadal szuka domu. Te filmiki w ogłoszeniach bardzo dużo pomogły, bo każdy kto dzwoni zachwycony Dżamalem na filmiku.[/QUOTE] no to super że pomysł z filmikiem wypalił :multi: Błyskawiczna adopcja - oby żyli razem długo i szczęśliwie :loveu:
  7. [quote name='toyota']Już były dzisiaj 2 telefony ![/QUOTE] o rany :) to dobrze wróży
  8. wow ale cudownosci a ile luzu przy cyckach - mama długa to komfort zapewniony . a u mnie ciasnota jak diabli ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img822/8897/qwvt.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img29/1483/5avy.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img708/5034/j95b.jpg[/IMG]
  9. wiecie co ? Proponuję do ogłoszeń dac linka do tego pierwszego filmiku na trawniku ( rymło mi się :) ) . Tutaj potencjalny domek moze zobaczyc jak piesek jest radosny a zarazem jak spokojnie reaguje na obcych ludzi wokół . To piękny , ułożony pies .
  10. mamy przełom - oby tak dalej
  11. [quote name='Luzia'][URL]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rysunki/Drzewus_zps67d5d9ff.jpg[/URL] Zdecydowanie brakuje jednego ważnego elementu :siara: :evilbat:[/QUOTE] głowy ? ;) bo TEN wazny element to ja wyraźnie widzę :eviltong:
  12. tak moje zdecydowanie wyższa pólka i jeszcze ci powiem ze takie cóś wyschniete to owszem moze byc ale jak trafi sie świeże , mokre g........ to jest po prostu euforia . Moje przyjmują doustnie i naskórnie :angryy: takie mam księzniczki :evil_lol: wersal po prostu :razz:
  13. [quote name='WiosnaA']Taaak ,księciunio :roll:...dziś na spacerze Dżamalek zaczął się taczać po ziemi więc stoję i czekam...i czekam...a ten się tacza i tacza,wywija te swoje fikołki ,wierzga łapkami,szczęśliwy jak nie wiem co ...a ja stoję i się uśmiecham że taki zadowolony;)...myślę jakoś długo w jednym miejscu:razz:, mówię idziemy,a on dalej się tacza:razz:....lina długa więc podchodzę do niego,patrzę,a ten gnojek na zdechłym szczurze się taczał i był cały w skowronkach:mdleje: :crazyeye::mdleje:....brrrrrr.[/QUOTE] ty sie ciesz że to był tylko szczur - moje kudłate księżniczki wybieraja lepsze pachnidła :evil_lol:
  14. nie mogę się na nią napatrzeć - cudeńko kochane . A jaka spryciula z tym kominkiem :)
  15. czyli na razie spokój :lol:
  16. moze poród niedługo ?
  17. na myśl mi nie przyszło kurzu szukać na fotkach . Przygladam sie tylko tym pieknym oczom i wiesz co myśle - to będzie dla niej cios kiedy znajdzie sie dla niej dom - może już nigdy nie zaufać :-( oddana i porzucona po raz kolejny
  18. migiem zrobi sie z niego ksieciunio :)
  19. nie no ciotki są 2 razy wieksze od mamusi :)
  20. oj faktycznie widać ze brzuchol ciągnie ku dołowi . Trzymam kciuki . U mnie nadmiar nadgorliwych opiekunek [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/507/tvp4.jpg/][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8026/tvp4.jpg[/IMG][/URL]
  21. ciuchy jadace papierosami to norma - ale ja i tak wszystko zaraz wrzucam do pralki
  22. rodzice

    Meisi

    Kciuki były trzymane . Jak sie teraz czuje malutka ? a Meisi przedstawia swoje dzieci [IMG]http://imageshack.us/a/img89/3180/j0cf.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img833/8182/pwxk.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/1985/eji9.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/7463/yipm.jpg[/IMG]
  23. jak nabierze pewności to głaskanie z góry nie bedzie dla niej przykre ale na razie nie fundowałabym jej takich pieszczotek . Psom lękliwym , które chodza np z opuszczonym ogonem , podnosi sie ogon , podnosi głowę i takie tam - oby tylko podnieść pewność siebie . znalazłam coś na ten temat http://www.pies.pl/szkolenie-oswajanie-lekliwego-psa-z-ludzmi_276_a1764.html
×
×
  • Create New...