Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Rany a ja jestem z Poznania i nic nie wiem ? Podaj mi moze jakies szczególy ?
  2. Navrang był bardzo delikatnym pieskiem , przy swoim rodzeństwie raczej wycofany . Teraz jest księciuniem to moze pokazać na co go stać . generalnie bedzie prowadził fajne zycie bo jego mloda rodzinka jest bardzo aktywna , przewidują dla psiaka wyprawy w góry , spływy , tor przeszkod . Maja tez nadzieję na wystawy . Nikhita ma być suczka wystawową takze wiec mam nadzieje ze za jakiś czas bedziemy mogli przygladać sie jej karierze . Do swojej pierwszej w zyciu wystawy przygotowuje się synek Akiry mieszkajacy takze w Moskwie - Man in black . Ciekawe jak mu pójdzie .
  3. Navrang - Arczi [IMG]http://i42.tinypic.com/fjoyfc.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/29ct0ux.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2w527bt.jpg[/IMG] poznajemy sie z kotkiem - zadnemu sie na poczatku nie podobało :lol: [IMG]http://i40.tinypic.com/fa79fs.jpg[/IMG]
  4. Pewnie ze sa . Navrang w domku nazywa się Arczi i bardzo gryzie swoich domowników , juz poradziłam co maja robić . Juz reaguje na komende siad i zostań , czasami uda mu się nawet reagować na waruj . Nikhita w domku Niki jest bardzo odważna , generalnie nie płakala wcale , moze dlatego ze nie odczuła tak jak brat rozłąki , ponieważ w jej domu jest już dorosły tybet , ktory zaraz sie nia zaopiekował . Arczi jest noszony na rękach jak placze , generalnie pisza o nim nasz mały książe . Teraz tylko musza uporac się z gryzieniem po rękach i nogach zeby małemu się nie utrwalilo . Fotki oczywiscie sa - zaraz je wstawię .
  5. mój synio wczoraj przyjechał w odwiedziny i stwierdzil ze oszpecilam psa :angryy: ale ale jest jeszcze jedna osoba której podoba sie moja goła owieczka - to moja kolezanka Beatka która stwierdziła ze Akira teraz wyglada tak arystokratycznie :loveu: Tak wiec mamy 2 glosy za i jakies 100 przeciw hi hi
  6. dostałam dzisiaj taka wiadomosc [LEFT][FONT=Constantia]Hi Folks[/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Constantia] I am writing to tell you about Our New Publication " The Tibetan Breeds Yearbook 2010." This will be a superb publication involving Lhasa-Apso,Shih Tzu,Tibetan Spaniel Tibetan Terrier and Tibetan Mastiff. With articles written by Breed Specialists World-wide and advertisements from Tibetan Breeds Kennels.[/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Constantia] Advertising rates and details of how to place your order can be found on our website. [/FONT][URL="http://www.tibetanyearbook.com/"][FONT=Constantia] http://www.tibetanyearbook.com[/FONT][/URL][/LEFT] [LEFT][FONT=Constantia] Visit Our Facebook Group Tibetan Breeds Yearbook [/FONT][URL="http://www.facebook.com/home.php?#%21/group.php?gid=114410921907417"][FONT=Constantia]http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=114410921907417[/FONT][/URL][/LEFT] [LEFT][FONT=Constantia] Together we can make this a Special publication that can be produced for many years to come[/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Constantia] Kind Regards [/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Constantia] Wes McCrum[/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Constantia][SIZE=4][SIZE=3] ( Co-Editor[/SIZE])[/SIZE][/FONT][/LEFT]
  7. Niestety moja Akira podoba sie tylko mnie :evil_lol:
  8. rodzice

    Meisi

    bedzie nam milo , oby pogoda dopisała
  9. nie wiem czy sie orientujesz w polskiej psiej prasie ,( Mój Pies . Przyjaciel Pies ) otóz w jednej z tych dwóch gazet czytalam recenzje z wystawy w Anglii ,ze dzieki zniesieniu kwarantanny nasze polskie psy maja wieksze szanse na zaprezentowanie sie na angielskich wystawach . w internecie juz kiedyś czytałam o planach zniesienia kwarantanny ale na razie nic konkretnego nie widzę niestety . Jak nie zapomne zadzwonie w poniedziałek do naszego inspektoratu weterynaryjnego w Poznaniu i zapytam , dzisiaj nie bylo kompetentnej osoby .
  10. trzymamy kciuki
  11. A za papierek mlodziezowego dadza dorosłego jesli pies występuje w dorosłych klasach ?
  12. [quote name='leni356']TT uczula, patrz Kitek i Limek - dwa rodowodowe TT, właścicielka ma alergię i musi je oddać post #4506[/QUOTE] Włascicielka ma 3 psy , 2 tt i jednego krótkowlosego owczarka belgijskiego , przypuszczamy ze on jest winien dusznościom , niestety Ewka zaczęła reagować silnie na ślinę tybetów , skora staje sie czerwona i swedzaca , pojawia sie wysypka , dlatego jest taka decyzja a nie inna . Który pies zawinił nie wiadomo do konca , mozemy tylko przypuszczać ze nie tt z tego względu ze ja mialam bardzo podobna sytuacje , w domu 2 tt i jeden krótkowlosy , posokowiec bawarski . Dopadła mnie astma , córke tez , zrobilismy badania skorne , wyszly rózne alergeny , miedzy innymi , pies i kot . Znalazłam wiec miejsce gdzie zrobili mi badania konkretnie pod kontem próbek siersci z kazdego psa . Okazalo sie ze z córka reagujemy tylko na posokowca - stąd moje przypuszczenie ze wlos tt nie uczula . Całe szczęscie ze nie reagujemy na sline naszych psiakow .
  13. Dzisiaj do domku pojechał Nigam - nasz skarbek . Czeka nas ciekawa noc bo Nabarunek zostaje sam , Fibi na niego warczy bo jako jedyny nadal ma ochotę na cyca . Zostaje nam do przytulenia niezawodna babcia Akira . Asiu miałas racje z tym pudlem , oczywiście dzisiaj wlasnie za pudla wzięto Akirkę . Zdziwienie bylo ogromne ze to tez tybet :evil_lol:
  14. Fakt zycie pisze nam czasami zaskakujące scenariusze . W takim wypadku po prostu trzeba się zastanowić w jaki sposób pomóc . Myśle ze Ewa już odchorowuje decyzję którą musiala podjąć , nie chcialabym nigdy być w jej sytuacji - sama mam przeciez kilka psów , które bardzo kocham i wiem jak bardzo zalezaloby mi na znalezieniu dla nich najlepszych z możliwych domków .,a i tak pewnie serce pękaloby mi z rozpaczy . Nie ma co się przejmować co kto mowi , bo mówili , mówia i mówic będą tak już jest na tym swiecie . Pamietać tylko należy ze prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie .
  15. Mam zlecenie od kolezanki za zakup cegielek za 20 zl ale nawet nie zagladalam czy jest jeszcze jego aukcja . Jezeli jest to wykupie jezeli nie to płace na konto malego ,
  16. Napisz kochana ile Wam brakuje pieniażkow na pokrycie rachunku za operacje .
  17. najpierw przeczytalam priv , oczywiscie daj fotki bo rodzinka juz pewnie siedzi i debatuje na ktorego sie zdecydować .Magdola tez czekam na wiecej informacji .
  18. ja obiecałam bazarek i bedzie oczywiscie , niestety mam teraz klopoty zdrowotne z córka i nie mam czasu podjechać po fanty na bazarek .
  19. rodzice

    Meisi

    w niedziele ruszamy do Inowrocławia , potem w następnym tygodniu grudziądz . Jest tez zgloszona na Leszno . Niestety na razie nic wiecej bo nasze plany wyjazdowe pokrywaja sie dokladnie z najfajniejszymi wystawami niestety .
  20. Wszyskie wiesci o pieskach wraz ze zdjeciami przeslalam rodzince . Własciwie to wyjasnie jak jest uczciwie zeby nie bylo . Zadzwonila do mnie moja dobra kolezanka ( ją znam osobiscie , bardzo dobrze ) ona chce tego pieska dla swoich rodziców i siostry która mieszka z nimi . Żebym była spokojna chca mnie zawieść do tego domu zebym obejrzała warunki , porozmawiała z rodzinką . Wprawdzie nigdy nie zajmowałam sie osobiscie wizytami przedadopcyjnymi ale znalazłam domy juz dla kilku psiakow i razem z mrowa23 byłam sprawdzic 3 domki więc powiedzmy ze jakies pojecie mam małe bo male ale zawsze .
  21. są po stracie swojego psa , chca dac dom innemu a ze wnuczka idzie do komunii i bardzo po stracie tamtego rozpaczala chca jej zrobić w dniu komunii niespodziankę . Na psa czeka cała trzypokoleniowa rodzina . Daja dom i calodobowa opieke a ze chcieliby połaczyć to z datą komunii czy to cos złego ?
  22. tak pies na prezent ale taki prezent ustalony z całą rodziną , dziadek nie moze się juz doczekać na spacerki z prezentem dla wnuczki .
  23. domek potrzebuje pieska na prezent na komunie więc raczej nie chcą czekać , wiem ze tydzień wchodzi w grę .
  24. gdzie finek mieszka jaka ma psychike ? Ja teraz hurtowo zasypuje potencjalny domek zeby mieli z czego wybrać ale potrzebuję konkrety , gdzie mieszka itp .
×
×
  • Create New...