-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
Nie wiem, czy to małe ma już swój wątek, a jeśli nie, to załóżcie proszę, bo ja niebardzo mam teraz czas... Muszę jeszcze iść do sklepu i kupić jakiś szampon odpchlający i żarełko... [IMG]http://images3.fotosik.pl/259/f2b89385dfc0e29d.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/223/d96069edb3e43031.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/269/28400cafc220e262.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/223/bedf43a9fe0e5f49.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/260/0d2dba6b59ff5935.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/260/d5df468833548793.jpg[/IMG]
-
Może udałoby mi się załatwić transport w tygodniu dla Bronka, tylko kto mógłby pojechać? Ja niestety w tygodniu przed 18 nie mogę się ruszyć, poza tym z moim zmysłem orientacji moglibyśmy dojechać zamiast do Ostrowii to np do Sopotu...:oops: Krótko mówiąc: Jeśli znajdzie się osoba, która mogłaby pojechać w tygodniu, to postaram się skombinować transport.
-
Chciałabym na stronie Stowarzyszenia umieścić wszystkie psiaki, które mamy na tymczasach, czy w lecznicach. Wczoraj zrobiłam wstępny szkic, więc bardzo proszę o podsyłanie mi krótkich opisów i 1 fotki (może być link do wątku danego psa, to sama sobie fotkę ściągnę). [URL]http://www.niczyje.org/podopieczni.htm[/URL] Mogę też wstawić na Allegro te psiaki, których jeszcze nie ma na aukcjach.
-
[B]Ronja[/B], bannerek możecie sobie wlepiać gdzie chcecie :) [B]KingaW[/B], mam wydrukowane dwie dodatkowe umowy, więc jeśli będziesz przejeżdżać obok mnie, to chętnie Ci je dam :) Co do plakatów, to pytałam już chyba przedwczoraj w tym wątku, czy te, które mamy są już nieaktualne i jeśli tak, to prosiłam o podesłanie czegokolwiek, bym mogła zrobić nowy. Czytając Twojego posta sturlałam się ze śmiechu z fotela, ale szczerze Ci współczuję... Acha, właśnie się dowiedzialam, że plakat ma robić Klaudyna.
-
[quote name='esperanza']Założyłam temat na naszej stronie www wdziale wolontariat,a le wklejam takze tutaj: Kochani bardzo Was proszę o wysyłanie do mnie na pw adresów mailowych oraz domowych osób, które wzieły od nas psiaki, brały udział w aukcjach, były w jakiś sposób zainteresowane schroniskiem i naszą działalnością. Lista ta jest mi potrzebna jak najszybciej, by wysłać do nich zaproszenia na imprezę w Jadłodalni Filozoficznej, ktora odbędzie się 26 listopada. Zaproszenia chcę wysłać jeszcze w tym tygodniu, bo w nastepnym będzie za późno. Mamy już tylko 10 dni do imprezy![/quote] Proszę o podesłanie mi tekstu zaproszenia, to je zrobię i wkleję na stronę Stowarzyszenia. Mogę je też tak zrobić, by można je było porozsyłać. Esperanzo, a jaki plakat potrzebny? Czy ten nasz, który ostatnio Beam6 drukowała się nie nada? Jeśli nie, to podeślijcie mi cokolwiek, to zrobię nowy.
-
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
Magdarynka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ktoś obserwuje Kluskę na Allegro... :cool3: -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Wczoraj spotkaliśmy się na wspólnym spacerku Lolek, Zirka i Chester :cool3: Fotek niestety nie będzie, bo nawet nie wzięłam aparatu... Dwa psy jakoś z aparatem nie idą w parze... Za mało mam rąk niestety... Powiem Wam, że ten "krecik" jeszcze wypiękniał :loveu: -
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
Magdarynka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kontakt dodany do aukcji, dzięki :) A opis dostałam od iwlajn :) -
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
Magdarynka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Drogie Ciotki, Kluska macha do Was ogonkiem z Allegro : [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=141106030[/URL] [B][COLOR=red]Bardzo proszę o podanie mi jakiegoś kontaktu, bo stare aukcje są już niewidoczne i nie mam skad skopiować...[/COLOR][/B] -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
A jak się Lolkowi pierwszy śnieg podobał? Zira dostała niewyobrażalnej głupawki na widok białego puchu :evil_lol: -
Zdjęcia trochę rozjaśniłam, bo nic nie byłoby widać... [IMG]http://images3.fotosik.pl/234/56b6d401708b4bb6.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/198/6ef9b54e5b956d98.jpg[/IMG] I jeszcze jedna fotka... [IMG]http://images2.fotosik.pl/234/86740787b822569f.jpg[/IMG] Bardzo ciężko mu dobrą fotkę zrobić...:shake: