hesia
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hesia
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
hesia replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Ile w takim razie kosztowalaby sterylka? Jest mozliwosc transportu do weta? Na watku sterylkowym Soema wpisala jedna sunie p. Ali do sterylki. Jesli nie jest to bardzo duza suma, to moglabym oplacic druga i w jednym transporcie poszlyby dwie. Pare groszy byloby zaoszczedzone. -
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
hesia replied to hesia's topic in Już w nowym domu
Alekssandra, nie zrozumialysmy sie. Mialam na mysli to, ze dogomaniaczki sa juz zapsione po uszy, i trudno liczyc ze pojdzie do dogomaniackiego domu. Oczywiscie, ze w kazdym innym znaczeniu pomoc jest ogromna i mozemy ja tu znalezc. Ja pamietam czasy bez Internetu, a wiec bez dogo. Roznica to jak niebo a ziemia... Na szczescie :lol:. Ja tez wierze, ze Mike i Lusia znajda domy przed wakacjami. -
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
hesia replied to hesia's topic in Już w nowym domu
Mike bedzie mial w ten weekend ogloszenia na 50 portalach. Nie widze innego sposobu na adopcje z dogo, niz oglaszanie az do znudzenia na roznych portalach. Dogo moze pomoc w zbieraniu funduszy, szukaniu DT, ale (moim zdaniem) niewiele w szukaniu DS, ... -
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Lusia bedzie teraz miala ogloszenia na glownych forach powtarzane co 2-3 dni przez miesiac. Nie moze nie wyjsc. Przeciez ona mloda, sliczna... Lusiu!!! -
Agnezia, wplacilam 100zl.
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
hesia replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, oplacilam bazarek ogloszeniowy. Tekst koncowy z kontaktem do kogo..., please... -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
hesia replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Zamowie bazarek ogloszeniowy dla Brunera (50 portali), ale potrzebny bylby tekst koncowy, a ja w tym nienajlepsza. Kora78 i Kasiafiona, moglybyscie dokonczyc ten wpisany kilka postow wczesniej? Domyslam sie, ze kontakt na Kasiafione, bo wie jak z nim postepowac, i wie o nim duzo. Jesli Bea nie znajdzie kolnierza, to ile kosztuje u weta? -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
hesia replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Kasiafiona, problem bierze sie chyba stad, ze czasem jak sama piszesz "dobór słów nie był trafny bo zostało to tak a nie inaczej odebrane a nie miałam takiego zamiaru". Wszyscy chca dobrze, ale porozumiec sie czasem trudno, a wtedy narasta z obu stron agresja. Gdybys np. dodala ";)" przy pytaniu o rekompensate, wszyscy by zrozumieli. Czy dobrze rozumiem, ze teraz sytuacja wyglada tak: potrzebne 32 zl za leki, kolnierz do oddania, jakas specjalna karma. Dodatkowo wet bedzie zaplacony z mojej wplaty, a psinka zostaje u Ciebie, tak ;)? No i odtad wszystkie wyrazamy sie jasno :evil_lol:. -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
hesia replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Kasiafiona, wplata poszla. Nie napisalam nicku, ale napisalam, ze na leczenie. Bea, tak to Twoj wpis mnie tu przyniosl. -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
hesia replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiafiona']Ja nie żądam pieniędzy za drzewko. Na dzień dzisiejszy także nie dostałam złotówki na karmę czy karmy samej w sobie. Za wszystko wykładałam pieniądze i jeszcze nie ma pełnego zwrotu plus kwestia 50 zł długu u weta...[/QUOTE] Kasiafiona, podaj numer konta. Wpalce 50zl na dlug u weta. -
Alekssandra, bardzo sie ciesze ze szczescia Saby i marze, zeby ktos zadzwonil i tak powiedzial o Lasuchu...
-
[quote name='Germaine']Kochani, Jest szansa, zeby Mania została jeszcze tydzień w Warszawie pod opieka kliniki w korej przebywa. Przez ten tydzień przebywalaby w domu tymczasowym pod opieka jednej z lekarek w lecznicy, potem musimy ja zabrac. Mania bedzie pod stała opieka lekarską, potrzebujemy tylko pieniędzy na leki i opatrunki oraz na specjalna maśc do gojenia ran która kosztuje 20 zł za tubke i starcza na 2-3 dni. Dzienny koszt leczenia Mani to około 30-50 zł Prosimy bardzo o pomoc :modla:[/QUOTE] Czyli w te 30-50zl dziennie wchodza koszty za masc i opatrunki, czy cos jeszcze? A po tygodniu sunia pojedzie do Igielki?
-
A sunia nie moze zostac w lecznicy u syna pani, ktora ja tam zawiozla, az do wyleczenia i dopiero pozniej jechac do Igielki? Ja moge pomoc w oplacie weta, ale potrzebne beda jeszcze pieniadze na utrzymanie.
-
Moj pupilek Lasuch bedzie mial wkrotce nastepna serie ogloszen. Po tej serii zostaje nam jeszcze wyroznione allegro i nastepne ogloszenia itd,, az do skutku. Z pieskami powyzej 5 lat jest troche trudno, ale maluch jest taki uroczy, ze ktos musi sie zakochac.
-
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
hesia replied to hesia's topic in Już w nowym domu
Czyli szukamy domu dla Mikea? Juz pytalam na bazarku o nastepne 50 ogloszen. Oby sie udalo. -
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Poprosilam Koosiek o nastepne ogloszenia dla Lusi. Dodalam do tekstu, ze juz doszla do siebie (Lusia, nie Koosiek) i jest juz piekna, ze jest wysterylizowana i ma tylko 3 lata. Zobaczymy, co to da. Troche mnie dziwi, ze nie ma potencjalnych opiekunow. Moze teraz. -
Bonzo już ma Wspaniałych Ludzi i jest szczęśliwy, dziękujemy.
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_204']Już pojawiła się pierwsza osoba zainteresowana Bonzem. Są jeszcze dwie osoby zainteresowane adopcją Bonza i mają się odezwać do Pani.[/QUOTE] Ha, wiedzialam, ze ludzie beda sie bic o niego. Moze Alekssandra podrzucilaby jakiegos podopnego tym, ktorzy odejda z kwitkiem? -
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Strasznie mi przykro z powodu Charliego. Wiem, ze jest Ci bardzo ciezko, ale pomysl, ze chociaz w klatce, ale mial Ciebie. Mial kogos, do kogo czasem mogl sie przytulic. Trzymaj sie! Teraz musimy myslec o Lusi. Skontaktuje sie z Koosiek i poprosze o 2 serie ogloszen. Troche moze zmienimy tekst, ze doszla juz do siebie i wyglada slicznie jak kiedys itp. -
Alekssandra, na prawde Saba adoptowana? Wiesz cos wiecej, bylas przy adopcji? Wiesz cos o domku, mozna sie cieszyc? Ja juz swietuje :multi::multi::multi:. Teraz kolej na Lasucha. Najpierw powtorzymy mu ogloszenia, a potem jesli wciaz nie znajdzie domu (tfu, tfu) bedziemy myslaly co dalej.
-
Nikt nie pyta o wiecznie radosnego Lasucha :shake: . Juz samo imie wskazuje jakie to kochane psiatko, dlaczego juz tyle lat w schronie?
-
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Nic sie nie zmienilo? Nikt nie pyta o Lusie? -
Bonzo już ma Wspaniałych Ludzi i jest szczęśliwy, dziękujemy.
hesia replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Koosiek jest w tym dobra, robi swietne ogloszenia i szybko. Miejmy nadzieje, ze w weekend Bonzo bedzie juz w swoim domku.