Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Myślę, że wystarczy napisać, że dwójeczka z psiaków została adoptowana ;) I nikt się nie będzie czepiał :) W końcu pieniążki idą na psiaczki... A czy nowi właściciele zostawią imiona, czy je zmienią.. i tak nie mamy wpływu teraz, czy później..
  2. No właśnie ostatnio myślałam, co z Homerem?? Kiedy jedzie do Ciebie Anulo??
  3. No właśnie..... Dziewczyna 3 ma przeurocze "stópki" :loveu:
  4. Nie ma za co ;) Czasu brak, ale postaram się sklecić jakiś bazarek..
  5. Trzebaby znów ogłoszenia porobić.. Tam gdzie się dało, odświeżyłam i ogłoszenia jeszcze są.. Tylko czemu nikt się nie odzywa??
  6. Śliczna :) :) Dziwię się, że dotąd nie ma domku... :(
  7. O kurcze... Może Żaneta coś doradzi?? Moje też ciągnęły, prawie jak psy zaprzęgowe ;) :lol: Ale były małe, więc bez problemu dawałam radę..
  8. Mam już pieniądze od perfi - 12,50 zł i Isabel - 14 zł :) Za przesyłki wyszło po 4,50 zł. Tak więc 18 zł przelewam na Twoje konto Jagienko :)
  9. Matko jedyna, masakra... Jakiś bazarek sklecę...
  10. To ja trzymam kciuki z całej siły, żeby Max już tam został :)
  11. Sweterek do nefeszy wysłany :) Piszę tu bo na bazarek wejść nie mogę.. Reszta fantów też wysłana :)
  12. [quote name='kubuśpuchatek']A ten film to nie z tarnowskiego Azylu? [URL]http://www.youtube.com/watch?v=AncjSg9OOh4[/URL][/QUOTE] Napisz może do Fundacji i spytaj, czy jest jakaś wolontariuszka, która mogłaby tam jeździć codziennie i zajęłaby się socjalizacją suni, ok?
  13. [quote name='Ritafi']Nieprzespana noc ,myslenice i nic mi nie przyszło do głowy tak ,żeby było dobrze dla dwuch ston:-( może jest jakiś wolontariusz ,który by do niej codziennie przychodził chociasz przez parę dni to wtedy mozna by określić czy cos z niej będzie:-([/QUOTE] Ritafi - u nas nie ma wolontariatu.. A każda z nas pracuje w godzinach otwarcia azylu :(
  14. Śliczna sunieczka :)
  15. [quote name='Renata N']Niestety Klara dalej w azylu. Okazuje się, że suczka jest bardzo dzika, boi się ludzi, nie podchodzi nawet do pracowników. Gdy ktoś zbliża się do boksu, natychmiast chowa się w budzie. Suni na czas ewentualnego transportu można by podać środek uspokajający, ale co potem? Ritafi mieszka w mieście, w bloku na 10-tym pietrze... Obie z Ritafi mamy ogromnego moralnego kaca :-([/QUOTE] O matko... :( Co ta biedna sunia przeszła, że tak zdziczała?? :( Ech...
  16. No i jak tam akcja Reniu? ;)
  17. [quote name='Asior']dziewczyny a jak krzywe cukrowe?? Miałyście już?? ja wspominam to jako masakre :roll:[/QUOTE] Ja w pierwszej ciąży nawet ok, myślałam, że będzie gorzej. Natomiast w drugiej ciąży, kiedy robiłam badanie, pani rozpuściła mi glukozę we wrzątku i musiałam pić małymi łyczkami, parzyłam sobie przełyk, a w żołądku rozlewało się nieprzyjemne, lepkie ciepło... bleeeeee....... :/
×
×
  • Create New...