Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [url]http://www.dogomania.pl/threads/209008-Kosmetyki-ciuszki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-18.06.2011?p=17009435#post17009435[/url] Może jakieś kosmetyki "pójdą" to będzie i dla Was troszkę ;)
  2. Trzebaby jemu, kolegom i koleżance nowe ogłoszenia porobić...
  3. Super, dziękujemy :)
  4. Robię bazarek, może uda mi się go szybko skończyć.. i coś się uzbiera na sterylkę..
  5. Ulka18 - ja to bym już wzięła, gdyby mój mąż podzielał mój zapał.. ;) Katcherine - ja mam teraz straszyki i patyczaki :lol:
  6. Super, że malutka już zdrowa i w nowym domku :)
  7. hej Kasiu :) No wracają, wracają.. Zazdroszczę Ci, że macie psiaka.. Moja Pola boi się psów... Piotruś się chował z Romkiem i Czarkiem.. A Pola niestety już bez psiaków... i widać różnicę.. Dzieci rosną jak na drożdżach ;) Pola raczkuje, powoli zaczyna wstawać :) Najwyższa pora, bo skończyła 13 miesięcy :) Ucałuj Synusia, piesia podrap za uszkami :)
  8. Kurcze, biedaczek.... Niedobrze, że taki "bez życia", jak to efra określiła....
  9. Dopisane ;) Dziękujemy :)
  10. [quote name='mestudio']A ile jest odłożone na sterylkę? Mogę po sterylce zrobić wyróżnione allegro, ale musicie dobrze obserwować sunię abym mogła ją dokładnie opisać. Wszystkie moje tymczasy znajdują dom przez allegro, w zeszłym roku znalazłam dzięki allegro domki dla 12 tymczasów, w tym roku też już kilka piesków pojechało od nas do domków. Tylko musicie mi przypomnieć bo ja zabiegana jestem okropnie.[/QUOTE] Dziękujemy :) :)
  11. Muszę w końcu bazarek zrobić, tylko czasu wciąż brak :( Może akurat coś się uzbiera.. Choć parę groszy...
  12. tisane masz zapchaną skrzynkę, nie mogę wysłać konta..
  13. Zaraz Ci podam :)
  14. Niedaleko przedszkola mieszka sobie w domku piesek, jakiś taki mały kudłaty, wszystkie przedszkolaki go głaskają mijając jego dom podczas spacerków :) Dziś Piotruś na widok psiaka powiedział mi, że chce takiego ;) Powiedziałam mu, żeby z tatusiem pogadał, żeby go ładnie poprosił ;) Pola ma już roczek, Piotruś 4 latka.. może już czas na zwierzaka? Tylko tatę trzeba przekonać.. I tu już dzieci muszą popracować ;) Bo mnie już mąż nie słucha :lol:
  15. Jak tak czytam, to normalnie wymiękam ;) Tak mi brakuje czworonoga w domu.. ech..
  16. Jakie śliczne :)
  17. Zapraszam mamusie na bazarek ubrankowy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/208243-CIUCHY-dla-ma%C5%82ej-MODNISI-na-Krak%C3%B3w-do-03.06-g.12[/url]
  18. Na niego nic nie działa jeśli chodzi o zwierzaki.. Niestety.. Żaden argument "za" do niego nie trafia, za to ma bardzo dużo przeciw... Stwierdził, że tyle lat, ile były z nami Romuś i Czaruś on chce mieć odpoczynku od zwierząt :shake:
  19. Jagienko, a ten pierwszy szczeniak nie ma też zmian skórnych na pyszczku? Co ja bym dała, żeby mój mąż dał się przekonać do jednej dziewczynki.. ;) Mogę pomarzyć..
  20. Dobrze, że choć przez chwilę miała swój domek.... (') (') (')
  21. No dokładnie to samo pomyślałam, co Ty karusiap... I to te najsłabsze zostały.. Mam nadzieję, że im tam dobrze będzie.. :)
×
×
  • Create New...