-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Wiesz co, u nas też coś nie tak - Pola ma od jakiegoś czasu plamy czerwone głównie na buzi i nóżkach i nie wiem z czego.. Nic nie pomaga.. Kiedyś już też tak miała, zeszło, teraz cholerstwo wróciło i nie chce zejść :/
-
Mąż się pomału oswaja ;) Teraz jesteśmy na etapie, że mogę zostawić jednego, drugiemu mam dom znaleźć ;) A panienki szaleją :lol: Tośka rośnie jak na drożdżach :D Tośka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dsc09299m.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1774/dsc09299m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Obie panienki śpią ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/dsc09383.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/808/dsc09383.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Myszka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/dsc09407nc.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/4079/dsc09407nc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Mysza ziewa :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/dsc09408e.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2888/dsc09408e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Tośka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/dsc09409l.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6720/dsc09409l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Pozdrawiamy :)
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
_Aga_ replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka'] [B]_Aga_ 87,90 zł :crazyeye:[/B], Aga bardzo dziękujemy!!! :loveu: Jestem zaskoczona, bo nie zarejestrowałam trwającego bazaru dla Nas :oops:[/QUOTE] A wydawało mi się, że dawałam tutaj znać.. :) Możliwe, że przeoczyłam, zakręcona jestem ostatnio ;) Pozdrawiam :) -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ale cudnie Kasiu :) :) :) :) :) Pozdrawiamy :) Głaski dla Kropka ;) i całuski dla Ptyśka :) :) -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
_Aga_ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
I ja podniosę...... -
Tosia :) [url=http://imageshack.us/photo/my-images/232/dsc09057n.jpg/][img]http://img232.imageshack.us/img232/2623/dsc09057n.jpg[/img][/url] Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url] Myszka :) [url=http://imageshack.us/photo/my-images/10/dsc09038p.jpg/][img]http://img10.imageshack.us/img10/3983/dsc09038p.jpg[/img][/url] Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url]
-
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
A ja dziś wysłałam pieniądze z bazarku, prawie 200 zł, jeśli Irmie niepotrzebne, można przeznaczyć na innego psiaka :) -
Oczywiście malutka jest tylko tymczasowo, mam jej szybko dom znaleźć :eviltong::evil_lol::crazyeye: Masakra..
-
Dzięki Jagienko :) Mąż jeszcze nie wie, że jutro jeszcze Myszka do nas przybędzie.. :evil_lol: Ale się będzie działo.. :crazyeye: Mam nadzieję, że nie wyeksmituje mnie natychmiastowo, tylko da mi czas na szukanie mieszkania ;) :lol: :crazyeye:
-
:lol: Dzięki Kasiu :) To mam już kilka propozycji imienia dla małej.. ;)
-
[url=http://imageshack.us/photo/my-images/231/dsc08937i.jpg/][img]http://img231.imageshack.us/img231/4928/dsc08937i.jpg[/img][/url] Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url] [url=http://imageshack.us/photo/my-images/143/dsc08939e.jpg/][img]http://img143.imageshack.us/img143/5831/dsc08939e.jpg[/img][/url] Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url]
-
Nie ma, czekam na propozycje, bo wogóle nie mam pomysłów.. ;)
-
Dziś miałam telefon od koleżanki.. Znalazła malutkiego kotka.. Ktoś wyrzucił.. I pytanie - nie wzięłabyś go?? No i pojechałam.. Chude toto, dzikie, wystraszone... Byliśmy u weta, wg niego to kotka.. Dostała środek na odrobaczenie, jutro mam jej dać drugą część.. Nie je nic kociego, zjadła odrobinę wędlinki.. ale łapczywie.. nie chciałam przesadzić, bo strasznie chuda jest.. i brudna.. Mąż.. o dziwo zniósł dzielnie ;) Może dlatego, że mała nic się nie odzywa, leży/śpi w pudełku.. praktycznie jej nie widać.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/dsc08933d.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/575/dsc08933d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/dsc08935zw.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9493/dsc08935zw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
No ja też tak to zrozumiałam, że chodzi o to jej zastraszenie.. Ona potrzebuje zdecydowanie więcej czasu niż tydzień... Nie chcę oceniać tych ludzi, ale jeśli ktoś ma takie podejście, że pies ma się do nich dostosować w tydzień, ma się pozwolić głaskać i ma być super przyjacielski, bo inaczej go oddadzą.. :shake: -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Że co????? Jak nie będzie poprawy z głaskaniem to wróci???? I to ma być ten dobry dom??? Załamałam się... Mam nadzieję, że coś źle zrozumiałam... -
Biszkopt jest w Przebieczanach :) Nie wiem, ile brakuje, efra jak wejdzie na wątek to pewnie poda..
-
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Mnie osobiście nie przeszkadza, że będzie spała w budzie, najważniejsze, żeby państwo jej poświęcali troszkę czasu, pogłaskali, dobrze karmili i będzie ok ;) -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1']Mam tylko nadzieję, że Irma będzie miała prawo wstępu do domu, bo jak widać chce tego, a zostawienie jej na zewnątrz choćby w pięknym ogrodzie ze wspaniałą budą, będzie znaczyło wyobcowanie i brak stałego kontaktu z człowiekiem, a jak wcześniej pisał tu Wojtuś Irma to wspaniała, przytulasta i spragniona czułości sunia. Nie mówię, że musi od razu spać w łózku, bo to nie o to chodzi, chodzi mi po prostu o ten kontakt i tą więź z człowiekiem, a pies podwórzowy, który nie może wejść do domu, nie ma go wiele.[/QUOTE] Też mam taką nadzieję... -
I żeby mój mąż nas nie wyeksmitował ;) Dzięki Kasiu :)
-
Myszka jest ponoć bardzo prodziecięca, także mam nadzieję, że się u nas szybko zaaklimatyzuje.. Wstępnie ma przyjechać w czwartek.. :)
-
To ja też wierzę ;)
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Możemy popytać u Czarodziejki, ale nie zapominajmy, że nie mamy deklaracji na Homera.. Utrzymuje go w hotelu anula i za to jesteśmy wdzięczni, na pewno ma tam lepiej niż w schronisku, ale to jeszcze nie TO.. On potrzebuje domku.. Trzebaby ewentualnie spytać anulę, czy nadal będzie opłacać hotelik, jeśli Homera przeniesiemy do Czarodziejki na przykład.. I czy jest sens go przenosić.. Może jednak anula zabierze go do siebie?