Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Myszka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/zdjcie0036d.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4893/zdjcie0036d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. Pisałam tutaj już, jak bardzo brakuje mi czworonogów w domu.. Męża uprosić nie mogę, jest uparty jak osioł i zupełnie nie prozwierzęcy.... Więc kombinuję jak mogę.. Miałam "znaleźć" małe kotki dwa Miał mi ktoś do pracy podrzucić.. Nie udało się... Teraz jestem na etapie umawiania się z panią, która zaopiekowała się kotką, wyrzuconą oczywiście, z kociakami.. Kociakom znalazła dom, kotkę wysterylizowała, ale nie może jej zatrzymać.. Więc jeśli nikt jej nie weźmie kotka wyląduje na ulicy albo w schronisku.. No i ja mam ją wziąść.. Mam już kuwetę, żwirek, karmę.. Kupiłam tunelik, zabawki ;) Tylko mąż nie wie jeszcze.. Nie bardzo wiem, jak mu to powiedzieć ;) Być może zakończy się to rozwodem.. Także trzymajcie kciuki ;)
  3. Jest szansa efra, także trzymamy kciuki ;)
  4. Trzymam kciuki!!!! :)
  5. Właśnie, że nie jest szczęśliwy.. A przynajmniej nie wygląda na szczęśliwego.. Dziewczyny stwierdziły podczas ostatniej wizyty, że jest zgaszony, że wygląda, jakby mu było wszystko jedno... :( Jak to efra napisała: "Zero życia w nim"..
  6. Katcherine - to owady ;) Nie latające :lol: Jutro jest ponoć Światowy Dzień Psa!! To dla moich psiaczków z okazji tego święta: (*) (*) (*) (*) (*) A dla reszty :BIG: :lol:
  7. Lilu - robisz piękne zdjęcia :) Badi jest cudowny :loveu: Badi - i gdzie twój człowiek?????
  8. Nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać ;)
  9. [quote name='marta0731']Witam, trafiłam z bannerka Edek... i odnalazłam mojego ulubieńca u Lilu, którego sama głaskałam i nie mogłam od niego odejść w trakcie wizyty u "własnych hotelowanych" u Lilu psiaków Strasznie mnie ujął za serce, Lilu wie ;) Proszę o nr konta, choć z 20zł wyślę...[/QUOTE] Wysłałam pw ;) Dziękuję :Rose:
  10. Śliczny jest :) Czy ktoś mógłby mu ogłoszenia zrobić?? efra - czy Badi ma jakiś niewielki zapasik finansowy, żeby mu wykupić ogłoszenia??
  11. Mam prośbę - napiszcie mi proszę na pw, pod czyją opieką jest teraz Julinka, kto z nią jeździ do weterynarza, kto ma wszystkie zaświadczenia o stanie jej zdrowia, aktualnych badaniach, kto ją zabrał z azylu i czy ma książeczkę zdrowia stamtąd?
  12. Z tego co wiem, dziewczyn nic nie wiedzą, co zamierza Anula w związku z Homerkiem....
  13. Świetne kosmetyki, mam nadzieję, że będzie ostra licytacja ;)
  14. Nie wiem, czy coś się efrze udało dowiedzieć, przypomnę jej o Prince'u..
  15. [url]http://www.dogomania.pl/threads/209529-Markowe-ciuszki-na-chor%C4%85-zaniedban%C4%85-Julci%C4%99..-do-25.06.2011?p=17065024#post17065024[/url] Kolejny bazarek dla Julci...
  16. Nie, nadal jest w hoteliku.
  17. Tylko domku brak... Trzeba go poogłaszać..
  18. [url]http://www.dogomania.pl/threads/209008-Kosmetyki-ciuszki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-18.06.2011?p=17009435#post17009435[/url] Zapraszam na bazarek dla Irmy :)
×
×
  • Create New...