-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Tutaj zero zainteresowania, na ogłoszenia jedna odpowiedź, i to niewypał... Ech... :( -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Super :) O Misię było jedno zapytanie, niestety po mojej odpowiedzi pani się nie odezwała....... -
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
_Aga_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ech, Fado... :( (') (') (') -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Super! Dziękuję :Rose: -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Tak, to psiaczek, samiec :) -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
W przyszłym tygodniu będą sterylizowane kolejne dwie sunie... Bardzo prosimy o wsparcie finansowe..... -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wstawiłam je jeszcze na cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Misia-i-Gucia,47770[/url] i alegratka: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/16903823_misia_i_gucia_malenkie_sunie_szukaja.html[/url] -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zrobiłam suniom - Misi i Guci - wyróżnione allegro... Niestety nie umiem robić pięknych aukcji... [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1820760443[/url] Wrzuciłam je też jeszcze raz na tablica.pl (nie zauważyłam, że wstawiła je tam też Dogo07): [url]http://tablica.pl/oferta/gucia-i-misia-malenkie-sunieczki-szukaja-domu-IDkevW.html[/url] -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dziękujemy :multi: :Rose: -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Strasznie się cieszę, że Misia zaczęła jeść :) :) Dziękuję rabarbar, że się nią zajęłaś :) -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję :Rose: Ja się postaram panienkom zrobić wydarzenie na Fb i allegro.. Wiesz może, ile kosztuje wyróżnienie na allegro? -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Właśnie nie wiem, kto to w poście 5, chyba sunia po sterylce, o której pisze rabarbar.. Mam nadzieję, że rabarbar wyjaśni.. Jeśli możesz ogłoś Misię i Gucię, nie wykupiłam im jeszcze ogłoszeń, zamówię najwyżej dla innych psiaków :) -
Widziałam.. :sad: Biedne psinki.... Mam nadzieję, że Irvin szybko znajdzie domek... No i Badi.. trzeba będzie wykupić mu ogłoszenia...
-
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Podniosę wątek.... -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213649-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-40-og%C5%82osze%C5%84-za-7-z%C5%82-banerek-3-z%C5%82-JU%C5%BB-OTWARTY-)/page8[/url] tu jest bazarek ogłoszeniowy, zamówiłabym pakiety dla Misi i Guci.. Tylko tekst potrzebny.. Napiszesz Mayuko?? ;) -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
rabarbar - czy na zdjęciach wstawionych przeze mnie jest Misia? Bo nie mogę rozpoznać.. -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dobrze, że pani jest, bo ja się pogubiłam w tych psiakach ;) Zaraz zaznaczę, który to Kacperek i Artysta, a która Misia i Gucia :) [SIZE="3"]Dziękuję Dogo07 za pomoc :)[/SIZE] -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[B]6. Liska:[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/liskas.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/678/liskas.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]7. Pusia:[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/pusiad.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/3686/pusiad.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]8. Tosia:[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/tosiaup.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4563/tosiaup.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]9. Tina:[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/img3837gz.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9181/img3837gz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Działam tam ja, rabarbar i mayuko.. [B][COLOR="blue"][SIZE="5"]16.12.2011 r.[/SIZE][/COLOR][/B] [COLOR="blue"][SIZE="4"][B]Udało się wysterylizować 9 suczek!!! :) Dziękujemy Darczyńcom!!! :Rose:[/B][/SIZE][/COLOR] Wysterylizowane sunie: Do tej pory wysterylizowaliśmy 8 suczek.. Kolejne 5 czeka... Rodzą się kolejne szczeniaki.. Wysterylizowane sunieczki: [B]1. Gucia[/B] - [B][COLOR="red"]już w DS[/COLOR][/B]: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/gucia.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8024/gucia.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]2. Misia:[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/misiaf.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4197/misiaf.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]3. Czikita:[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/czikita.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2693/czikita.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]4. Lola:[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/lolaq.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/4606/lolaq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]5. Dusia:[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/dusia.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/8444/dusia.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[SIZE="3"][B]Misia[/B] ma ok. 2 latka, waży prawie 7 kg..[/SIZE] Mayuko pisze o niej: [SIZE="3"]bardzo spokojna sunia, cichutka i grzeczna, idealna do domku. Taka słodziutka i drobniutka. Nie sądzę żeby sprawiała jakikolwiek problem, może jest na razie wystraszona jak to bywa w nowym miejscu ale trochę pracy i cierpliwości i malutka wyrobi się raz dwa. Dziś rano uroczo pomerdała na mnie ogonkiem. Boi się jeszcze smyczy więc spacerki są bardzo krótkie nie można nic na siłę powoli oswoi się i z tym.[/SIZE] Dzisiaj również została wysterylizowana.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/img3061tl.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2036/img3061tl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/img3062j.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4822/img3062j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/8/img3063k.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8341/img3063k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/img3064f.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/6561/img3064f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I ona nie powinna wracać do zgrai 30 psów... -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[SIZE="3"][B]Gucia:[/B] to maleńka, delikatna sunia, ok. 3-letnia, ważąca zaledwie 4,5 kg..[/SIZE] - [B][COLOR="red"][SIZE="4"]w DS[/SIZE] :)[/COLOR][/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/8/p3090267.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4714/p3090267.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Gucia po dzisiejszym zabiegu.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/8/img3052hi.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/1669/img3052hi.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/img3058vx.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7652/img3058vx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/img3059r.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4811/img3059r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/img3060a.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4594/img3060a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Nie pozwólmy, by wróciła na podwórko... :( -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[SIZE="3"]I jeszcze raz[B] Kacperek[/B]:[/SIZE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/img3009yz.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/444/img3009yz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [SIZE="3"]Czarny, długowłosy pies w wieku ok. roku (ponoć brat Artysty). Łagodny, lubiący ludzi. Średniej wielkości.[/SIZE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/691/img2984ej.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9086/img2984ej.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B][SIZE="3"][COLOR="#ff00ff"]Czy ktoś może pomóc w ogłaszaniu?[/COLOR][/SIZE][/B] -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]MA DOM![/COLOR] Artysta[/B], psiak w wieku ok. 1 roku, posłuszny i bardzo bojaźliwy.. bardzo łagodny, przyjaźnie nastawiony do ludzi i innych psów. Spragniony kontaktu z człowiekiem, lubi być głaskany, jest bardzo posłuszny.. Najlepszy byłby domek z ogrodem. Pies średniej wielkości. [/SIZE] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/p3090283.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/6798/p3090283.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/img2953c.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1575/img2953c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/37/img2975kt.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7410/img2975kt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [SIZE=3][B]Kacperek:[/B]czteroletni piesek, malutki (wielkości kota), w kolorze brzoskwiniowym. Przyjaźnie nastawiony do ludzi i innych psów. [/SIZE] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/p3090269.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1350/p3090269.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/img3004e.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/566/img3004e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Dzisiaj będą wysterylizowane dwie suczki.. Na kilka dni trafią do domów tymczasowych, potem wrócą na podwórko... :( Boimy się tego, ponieważ każdy psiak stamtąd wyciągnięty i wracający jest atakowany przez inne psiaki.. Ale nie mamy wyjścia, nie mamy gdzie ulokować na dłużej te sunie, zwłaszcza, że kolejne czekają na sterylkę...