[quote name='Renata N']Niestety Klara dalej w azylu. Okazuje się, że suczka jest bardzo dzika, boi się ludzi, nie podchodzi nawet do pracowników. Gdy ktoś zbliża się do boksu, natychmiast chowa się w budzie. Suni na czas ewentualnego transportu można by podać środek uspokajający, ale co potem? Ritafi mieszka w mieście, w bloku na 10-tym pietrze... Obie z Ritafi mamy ogromnego moralnego kaca :-([/QUOTE]
O matko... :(
Co ta biedna sunia przeszła, że tak zdziczała?? :(
Ech...