-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
_Aga_ replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
[quote name='elisse']ja już wczoraj na maila TOZu wysyłałam maila z zapytaniem o charcicę w piątek jedzie do nowego domu Lucky,zwolnie się miejsce w DT charcicą opiekowały by się "Charty w potrzebie"[/QUOTE] Mamy kilka zapytań o charcicę.. Jeszcze decyzji nie podjęliśmy, nie zdążyłam nawet wszystkim odpisać.... Dziewczyny - ona ma nowotwór, co było do przewidzenia, nie trzeba było weta żeby to stwierdzić... -
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
_Aga_ replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']Bardzo się cieszę, że koty już bezpieczne, jak one tam przeżyły, w takiej ciasnocie i stresie? :( Dziewczyny, a co z tym lisem? Przejmie go jakiś azyl dla dzikich zwierząt?[/QUOTE] Dziewczyny - gwoli wyjaśnienia - wszystkie zwierzęta są nadal u właściciela!!! Żadne nie jest bezpieczne!!! Dopiero teraz jadą tam inspektorzy i na pewno nie weźmiemy wszystkich zwierząt!! Nie mamy gdzie i nie mamy czym.. Musimy załatwić klatki i jakiś większy samochód i zawieźć wszystkie psy do tych domów tymczasowych, fundacji, itd. Na tą chwilę nie mamy klatek, nie mamy samochodu!! -
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
_Aga_ replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']na Facebook czytałam , że bokserka przejednuje fundacja sos bokserom już wczoraj było taka propozycja[/QUOTE] Ale nikt do nas nie dzwonił!! Skąd będą wiedzieć, gdzie jechać?? My tam nie będziemy cały dzień. Nikt się z nami nie umawiał! Nikt nie prosił, żeby go dowieźć do Krakowa.. Ja nie wiem co jest grane.. -
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
_Aga_ replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Nie wiedziałam ze jest juz na dogo wątek. Na stronie SOS umiesciłam newsa [url]http://jamniki.eadopcje.org/start[/url] :cool1:[/QUOTE] Super, dziękuję :) [quote name='Justyna Lipicka']a o ONkach były informowane jakieś fundacje od owczarków??napiszę do Fundacji ONków[/QUOTE] Napisz, napisz :) Dzięki :) -
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
_Aga_ replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Tak, SOS Bokserom biorá boksia. Boshh, ta charcica biedna, oby charciarze szybko já zabrali ;/[/QUOTE] Hmmm.... Czy to na pewno o naszego boksia chodzi?? Bo do nas nikt nie dzwonił, ani jedna osoba w sprawie boksia... -
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
_Aga_ replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
[quote name='daga31081980']:) w jedności siła.Im nas więcej zgranych tym lepiej[/QUOTE] Dokładnie!!! Dzięki kochanym cioteczkom facebookowym i dogomaniackim tak szybko ruszyliśmy do przodu :) Teraz tylko transport musimy wykombinować.. -
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
_Aga_ replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']ooo matko...dobrze, że dziewczyny szybko działacie!! do sznaucerów ktoś pisał o tego sznaucera olbrzyma?? podacie fb bo ten link nie działa :([/QUOTE] Sznaucera przejmuje malawaszka :) -
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
_Aga_ replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
[quote name='daga31081980']Cioteczki charcica juz ma dom załatwiony[/QUOTE] Mamy kilka propozycji.. Mieliśmy nawet chętną panią, ale suńka koniecznie do rozrodu :///// -
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
_Aga_ replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
Kochani - na tą chwilę - koty i Plaskatka jadą do Kociego Świata. Jamnik czarny najchudszy - pod warunkiem, że to sunia, bo właściciel mógł bzdury opowiadać, a my nie miałyśmy jak wszystkie sprawdzić.. - pojedzie do W-wy do super domu tymczasowego. Drugi jamnik - sunia - jutro do DT w Krakowie. Spanielki mają jechać do Fundacji Kastor. Sznaucera olbrzyma ma przejąć malawaszka ;) -
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
_Aga_ replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
To pointerka.... taka chuda...... a jak skamlała.... prosiła żeby ją zabrać.. Jak większość tych psiaków.. -
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
_Aga_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zagłosowałam :) -
A Badi niestety nie ma kompletu deklaracji, bo nie odezwała się _polacca, która deklarowała 100 zł miesięcznie... I jeszcze nie wszyscy uregulowali wpłaty..
-
Myślę, że tak, w więszkości to kaska dodatkowa z bazarków, bo deklarowiczom już oddałaś nadpłacone deklaracje :)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Cudowny :loveu: -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
_Aga_ replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Super :) :) Dziękuję bardzo!! :) -
W DT. Póki co nie ma odzewu na ogłoszenia... Tragedia.. Adopcje stoją...
-
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dowiedziałam się, że sytuacja się pogorszyła, że psiaki głodują... Czy ktoś mógłby pomóc?? :( -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
_Aga_ replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, czy znacie kogoś z okolic Rabki? Potrzebuję do wizyty przedadopcyjnej.. Jeden jedyny odzew na ogłoszenia w sprawie 30 psów z jednego podwórka i nie ma kto sprawdzić :( Gucia z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214186-30-ps%C3%B3w-na-jednym-podw%C3%B3rku!-Prosimy-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu[/url]! ma szansę na dom... Wybaczcie, że Wam tu zaśmiecam.. -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Naprawdę nikt nie kojarzy dogomaniaka z okolic Rabki???? -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Pilnie poszukujemy kogoś, kto przeprowadziłby wizytę przedadopcyjną w Rabce.. Czy kojarzycie kogoś z tamtych okolic? Gucia ma szanse na dom... -
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
_Aga_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
holly - ty masz super bazarki, dawaj znać o kolejnych ;) Faduś był w domowym hoteliku? Znaczy, czy miał dobrze, czy był miziany, spał w ciepełku, itp. ..... -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Misia i Gucia mają prawie 200 wyświetleń na allegro.. I zero pytań.. Nikt nie pisze w ich sprawie...... :sad: