Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Zapraszam na kolejne nasze bazarki, m.in. na spłatę długu po Smoku: 1) http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548 2) http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649
  2. Zapraszam na kolejne nasze bazarki, również na te zwierzaki: 1) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649[/url]
  3. Zapraszam na kolejne nasze bazarki, również na hotelik Sebusia, który nie ma deklaracji: 1) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649[/url]
  4. Zapraszam na kolejne nasze bazarki: 1) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649[/url] Może i Balbince coś skapnie na tą sterylkę.. ;)
  5. Zapraszam na nasze bazarki: 1) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649[/url]
  6. Zapraszam na kolejne nasze bazarki: 1) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649[/url]
  7. Zapraszam na kolejne nasze bazarki: 1) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649[/url]
  8. Zapraszam na nasze bazarki: 1) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649[/url]
  9. Zapisuję wątek..... Strasznie biedne te wszystkie psiaki.... Tak chciałoby się pomóc.... a nie ma jak....
  10. Fajnie, że coraz więcej dogomaniaków odwiedza tego pięknego psiaka :)
  11. Po Smoczku został dług... Proza życia.. Niewielki... ale mamy 3 psy w hotelikach... i mnóstwo podpopiecznych, którym staramy się pomóc.. Gdyby ktoś mógł wspomóc nas choć złotówką, będziemy niezmiernie wdzięczni :)
  12. Pamiętam o Smoku... Jaki to był cudny pies.......... Staruszki są najukochańsze........
  13. Super paula_t!!! Dziękujemy :Rose:
  14. Jest tak śliczny, że naprawdę dziwię się, że nie ma domku.... Ludzie są dziwni...
  15. Prześliczny jest!!!! :)
  16. Podnoszę wątek Harrego, niech już nie będzie niewidzialny ;)
  17. [quote name='Renata N']Czyżby Badi przechodził na wegetarianizm? Przy jego tuszy może to być zbawienne ;)[/QUOTE] Dobre :lol: :lol:
  18. [quote name='Ewa Gałązka'][SIZE=4][B]ZAPRASZAM na BAZAREK z którego dochód będzie przeznaczony na psiaki tarnowskie !![/B][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229823-PERFUMY-bluzki-TUNIKI-zestawy-długopisów-skarpety-na-TRANSPORT-dla-DOSI-do-7-08-2012[/URL][/QUOTE] Dziękujemy :Rose:
  19. Ja bym takich kochających... ://////
  20. Ja nie mam, mam nadzieję, że dziewczyny pomogą, albo sama Lilu poda ;)
  21. Z moich obliczeń aga.k wynika, że za czerwiec już zapłacone :) Zostało na koncie Lilu 55 zł na lipiec. Ty musisz dopłacić za lipiec 255 zł.
  22. [quote name='paula_t']Ciotki, udało się zebrać na bazarku 496zł na 3 psiaki, a więc 166zł dla Badiego :) Numer konta mam, więc jak tylko wpłyną pieniążki od razu przeleję :)[/QUOTE] Super :multi: Dziękujemy paula_t :Rose:
×
×
  • Create New...