Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [quote name='paniMysza']ale sliczny psiak:-([/quote] Śliczny, tylko, że jakoś chyba nikomu się nie podoba....
  2. [quote name='HankaRupczewska']Agnieszko, w piątek będzie ogłoszenie w Dz.P. Pozdrawiam.[/quote] Dziękuję Pani Aniu :Rose: Liczę na to, że Pani pomoc będzie równie owocna, jak w przypadku Niteczki :)
  3. Miałam małą nadzieję.. Tak małą, że nawet tutaj nie pisałam.. I dobrze, bo miałam przeczucie, że nic z tego nie wyjdzie.. Znajoma z pracy zastanawiała się, czy by nie wziąść psa.. ale jednak nie weźmie...
  4. [quote name='Luna007']ale może jakiś hotelik........??? bo piątku tak mało czasu...........................[/quote] No właśnie.. W piątek będę musiała zabrać psiaka od znajomej.. Może mnie mój mąż nie zamorduje i pozwoli przechować do wtorku.. We wtorki Morgan jeździ do Krakowa, może mogłaby psiaka zawieźć do hoteliku.. Tylko tutaj potrzebne by były fundusze no i pomoc - jeśli będzie potrzeba, to może mar.gajko się nim w hoteliku zajmie?? Choć ona tak zapracowana, że nie mam śmiałości jej o to prosić.. Ale to już w ostateczności.. Ja cały czas mam nadzieję, ze do piątku znajdziemy domek dla maluszka... :roll:
  5. Wolałabym go nie oddawać do azylu, do którego na razie nie mam wstępu :angryy:
  6. Wszyscy jakby się zmówili, żeby nie zauważać tego tematu... Również znajomi, do których powysyłałam maile się nie odzywają... Fajnie... :sadCyber:
  7. ... i na dzień dobry :sadCyber:
  8. Szkoda... zwłaszcza, że nikt inny się nie odezwał.. a mamy czas do piątku... :sadCyber:
  9. Z Sopotu chyba raczej nici :cool1: Takiego maila dostałam: "Hmmm.. moze lepiej byloby nie dreczyc psa tak dluga podroza, tym bardziej ze juz jest wycienczony. Nie wiem, kiedy w najblizszym czasie bede mogla wybrac se do warszawy. Trzymam kciuki za pieska, badzmy w kontakcie."
  10. Ale szybko spadasz malutki... :sadCyber:
  11. mama_Dorota - dzięki za info :) Ja dzisiaj jeszcze powieszę kilka ogłoszeń - w lecznicy, u mnie w pracy, w bloku.. Może ktoś się znajdzie?? :roll:
  12. Spytałam o jakie zwierzaki chodzi.. Jeśli będzie trzeba wezmę psiaka do weterynarza i założę mu książeczkę, zaszczepię p/wściekliźnie.. Zapytam, pixie, czy daliby radę do Ciechanowa.
  13. Dostałam maila: "Coz, na pewno nie jestem w stanie zorganizowac jna razie jakiegos samochodu do Wawy, a bez ksiazeczki zdrowia z kompletem szczepien nie da sie skorzystac z pociagu. Jeszcze jedno, czy wie Pani jak piesek reaguje na obecnosc innych zwierzakow? Pozdrawiam" Spytam jutro, jak psiak się odnosi do innych zwierzaków.. Spytałam panią, czy ma jakieś konkretne na myśli.. A co do transportu - ja pociągiem jechałam, miałam książeczkę zdrowia psa, ale zaszczepiony był tylko przeciw wściekliźnie.. :roll: Nikt się nie czepiał i mnie nie sprawdzał..
  14. Masz rację. Zaraz napiszę do Państwa, czy daliby radę psiaka odebrać z Warszawy.
  15. Dostałam maila i odpisałam. Jak zwykle strasznie się boję takiej dalekiej adopcji, ale z drugiej strony może to jedyna szansa dla psiaka...
  16. Chodzi o to, że mąż nie chce się zgodzić na psiaka.. Do tego p. Lucynka dużo pracuje, ma niepełnosprawnego syna, który ma swoje mieszkanie, ale ona zajmuje się nim i jego psem.. I pewnie jeszcze kilka innych rzeczy się na to składa, że psiak nie może u nich zostać... :sadCyber:
  17. No i jak tu mieć nadzieję?? :sadCyber:
×
×
  • Create New...