-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
[quote name='Ulka18']Dobrze, ze sie nam Pancia z chlopakami pokazala :multi: [/quote] :lol: Jeszcze się w kadrze zmieściłam :evil_lol: Ale już niedługo :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/5996/czarek5tt9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7003/romek5wz1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/7224/romek8sg5.jpg[/IMG][/URL]
-
Trochę kosmicznie na niektórych zdjęciach psiaki wyglądają, ale to dlatego, że aparat nowy i nie bardzo wiem, gdzie co i jak ustawić ;) Czaruś nie lubi pozować i ciągle mi uciekał :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1430/czarek3xs1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2084/czarek4fk4.jpg[/IMG][/URL] Natomiast Romuś nie miał nic przeciwko zdjęciom :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/122/romek3fn2.jpg[/IMG][/URL] Tu się troszkę zdenerwował ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1763/romek4pf7.jpg[/IMG][/URL]
-
Witamy się serdecznie w nowym roku :) Czaruś zaspany (nawet fajerwerki go nie ruszały), a pani ciągle lampą w oczy świeci :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7712/czarek1hp0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5497/czarek2av3.jpg[/IMG][/URL] Romuś umęczony - sylwestrowa noc to dla niego straszne przeżycie.. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/272/romek1ap0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/7109/romek2sq9.jpg[/IMG][/URL] A tu z paniusią :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/9378/riczpaniarq8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/204/romiczarmf5.jpg[/IMG][/URL]
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
_Aga_ replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka']:splat: Zapomniałam, że Czarus i Romuś będą mięli rodzeństwo :eviltong: [/quote] Oj tak, będzie sajgon :crazyeye: Ciekawe, jak pieski zareagują na małego :cool3: A od Morgan - dotarły z sunią do domu, leżą przed tv i wcinają rodzynki :cool3: Nie muszę chyba mówić, że to już wielka miłość :cool3: :loveu: Więcej napisze Morgan pewnie jutro :) -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
_Aga_ replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Aga, rzeczywiscie to dobre rozwiazanie ;) tez takie mialam i nie narzekam...dobre masci i sladu w wiekszosci przypadkow nie ma...trzymam kciuki za Ciebie i Maluszka :kciuki:[/quote] I tak nie mam wyboru, więc nie myślę, co by było lepsze ;) A kciuki się przydadzą, trzymaj trzymaj mocno :) -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
_Aga_ replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiwi']o kurcze... powicie dogomaniątka tyle trudu wymaga...[/quote] E tam :loveu: Jaki trud?? :evil_lol: Mam skierowanie na cesarkę - przetną, wyjmą i mały Małek-dogomaniątko będzie z nami :razz: :loveu: I to już niedługo - pewnie za jakieś 1,5 - 2 miesiące :razz: :loveu: A to, że teraz lubi mamusię czasem po kręgosłupku "pogłaskać", że urządza sobie dancingi całonocne - to sama przyjemność :evil_lol: Wątki krakowskie przeglądam co jakiś czas z zainteresowaniem :) Jest Was tam tyle, że moja "pomoc" staje się zbędna ;) Morgan - trzymam kciuki :kciuki: -
Kraków - Staruszek Rudik juz w nowym, cudownym domku!!!!
_Aga_ replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
Ale cudne wieści :multi: :multi: :multi: :multi: Oby takich ludzi jak najwięcej!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: -
No to już nie biadolimy i nie krakamy :eviltong: Dobrze ma u Was Bunieczka :loveu:
-
październik: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/352/rimg3411gk6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1680/rimg3415jm9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5422/rimg3418ly5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9816/rimg3420qj3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6419/rimg3422yj7.jpg[/IMG][/URL] listopad: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9877/rimg3476li5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/667/rimg3478bk3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5417/rimg3480zz3.jpg[/IMG][/URL]
-
sierpień: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/669/rimg3234ts9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8782/rimg3265ll3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8459/rimg3266qo7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7536/rimg3270on3.jpg[/IMG][/URL] wrzesień: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1745/rimg3280gm7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/585/rimg3281rc1.jpg[/IMG][/URL]
-
Oj, zaniedbałam ten wątek :oops: Powiem jedno - Milka trafiła do cudownego domu :) A teraz "trochę" fotek ;) czerwiec: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8728/11062mx3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/5944/11061pi6.jpg[/IMG][/URL] lipiec: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/8061/16072ny4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3204/16073yz2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/272/16074mw1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5103/16075sl2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/4973/16077ne8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3597/16078md6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/2151/16079zd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/4945/16071rr4.jpg[/IMG][/URL]
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
A ja dziś podbiję na pierwszą stronę... -
Same złe wieści :-( Dorotko - trzymaj się!! I Bunię pogłaskaj ode mnie za uszkiem..
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
_Aga_ replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!! Piszę na prośbę Morgan, która teraz nie ma dostępu do kompa. [SIZE=5][COLOR=red]Pilnie potrzebny tymczas dla suni!! Nie może przebywać z innymi psami, nawet szczeniakami[/COLOR][/SIZE] :shake: -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Teoś szuka domu..... -
Kraków - Staruszek Rudik juz w nowym, cudownym domku!!!!
_Aga_ replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!! -
[quote name='MałGośka'][B]Aga [/B]- kciuki małgośkowe stado ściska :) I to super mocno!! A może przydałby się Wam [URL="http://www.wielun.fora.pl/viewtopic.php?t=429"]kiciuś dla równowagi[/URL]? Kacper się pyta - bo ten mały stwór właśnie ją wali po głowie, a ślepocie ciężko oddać chociaż bardzo się stara ;)[/quote] [B]MałGosiu[/B] - marzy mi się kociak dla równowagi ;) Zawsze chciałam mieć taki mały zwierzyniec :) Ale nie ma szans, serio.. Mój mąż.................................... :roll: [B]JoSi[/B] - dziękujemy :)
-
Wykąpałam dziś Romusia i poszliśmy do weterynarza. Oczywiście wszyscy razem - Czaruś, Romuś i ja, bo mąż poszedł za swoimi sprawami ;) Czaruś poszedł z nami, bo nie przeżyłby mojego samotnego wyjścia z Romkiem :lol: Dostaliśmy ciąg dalszy antybiotyku i dalej się mamy smarować maściami i jakimś płynem mam go dziś natrzeć, a potem spłukać. Powtórzyć za pięć dni. Pan weterynarz stwierdził, że nie jest tragicznie ;) I że powinno się ładnie wszystko zagoić :)
-
Jak się nie mylę, to jest gdzieś koło Poznania..
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
:kciuki: zaciśnięte :) -
Kraków - Staruszek Rudik juz w nowym, cudownym domku!!!!
_Aga_ replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!! -
Ale super!! Szkoda, że tak daleko, bo bardzo chętnie pomogłabym fizycznie...