Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Ja też.. Sebek, Badi... teraz Odi.. :)
  2. [*] [*] [*] Śpij spokojnie malutki..
  3. Chodzi, ale nie stawia jej normalnie, jak pozostałe.. tak bardzo oszczędnie, kuleje troszkę..
  4. Witamy :) Mała koteczka tydzień temu znalazła nowy dom :) Bambik nadal u mnie.. Kości jednak źle się zrosły.. :( Nie wiem, co dalej z tą łapką będzie..
  5. [quote name='efra']Aga z Cyganem Irma się dogadała bez problemowo, tylko moje kicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ona ich nie toleruje:placz: jest problem, ale musimy to rozwiązać. Irma jest strasznie żywiołowa, wesoła ma strasznie brzydką sierść-matowa. Zdjęcia poproszę Agę żeby wstawiła , bo ja nie potrafię.[/QUOTE] O matko, o tym nie pomyślałam!!!
  6. Dowiedziałam się, że efra dzisiaj pojechała po Irmę.. Mam nadzieję, że dogada się z psiakiem efry..
  7. [quote name='róża35']Moja kotka miała świerzb,gdy ją przygarnęłam i też się nie drapała,tylko od czasu do czasu potrząsała główką:razz:.[/QUOTE] Moje koty też miały, nie drapały się wogóle, a uszy zapchane, że w szoku byłam, jak zaczęłam wyjmować, ile tego było.. no ale skoro wet to widział, to absolutnie nie będę podważać jego diagnozy :lol:
  8. Podrzucam :(
  9. Zaglądam........ niewiele mogę pomóc poza zakupem cegiełki...
  10. Kochani, zapraszam na bazarek dla Rudusia :) http://www.dogomania.pl/forum/threads/246232-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Rudusia-do-30-08-%29
  11. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/cl0z.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2872/cl0z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] :)
  12. Mam nadzieję, że się nie zrażą.. ja się po prostu przyzwyczaiłam, że Balbina taka jest..
  13. Tak, już wszystko ok :) Co prawda były przeboje - Bambikowi wyszedł bokiem drut... przebił skórę, weterynarz musiał wyjąć.. Nie wiem, czy Bambik będzie normalnie na tej łapce chodził, na razie bardzo ją oszczędza, układa ją dokładnie tak, jak przed operacją.. A mała koteczka też doszła do siebie, je za dwóch, szaleje z Bambikiem, świeżba się już prawie całkiem pozbyliśmy i teraz tylko dobrego domu szukać dla nich.. :)
  14. http://www.dogomania.pl/forum/threads/246232-dla-Rudusia-robi-si%C4%99?p=21193913#post21193913 Wklejaj ick swoje fanty i otworzymy :)
  15. Pan nie dzwonił od ostatniego razu.. Musi być dobrze.. ;)
  16. [quote name='_Aga_']Mam nadzieję, że wszystko jest ok, skoro pan Sebusia nie dzwoni ;)[/QUOTE] Pomyliłam wątki ;) Kurcze, i Badi pokazuje różki.. Ale już kiedyś chyba Lilu pisałaś, że on się nie dogaduje z innymi psiakami? Moja Balbina tak samo, bez smyczy ani rusz.. Rzuca się na inne psy, na ludzi też szczeka...
  17. Mam nadzieję, że wszystko jest ok, skoro pan Sebusia nie dzwoni ;)
  18. Śliczne :) Mam na tymczasie koteczkę bardzo podobną do Madzi :) Też ma taką dłuższą sierść :)
  19. Trzymam kciuki za nowe domki dla kotków :)
  20. Mam już zdjęcia od kaj, także w weekend skombinuję bazarek dla Rudusia :)
×
×
  • Create New...