Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Też dostałam, ale też w pracy jestem i nie wiem, czy mi się uda przed wieczorem wstawić..
  2. Jeszcze nie dostałam żadnych zdjęć, ale jak tylko dojdą wstawię :)
  3. Mam nadzieję, że wszystko jest ok ;) Pan by dzwonił, gdyby coś złego się działo..
  4. [quote name='bela51']A moze znowu jakis bazarek ?[/QUOTE] Możnaby zrobić ;)
  5. Poszło na konto Dzikiej_Figi 19 zł dla Rudusia, ze sprzedaży ostatniego z fantów Ra_duni :)
  6. Ale bida............... :(
  7. [quote name='LILUtosi']Trzeba dwa razy edytować.[/QUOTE] Edytowałam, nie dało się, popróbuję jeszcze..
  8. Uuuuuuuuu, nie da się zmienić tytułu, nie wiem, czemu..
  9. Hurraaaaaaaa!!!!!!! :multi: To ja tytuł zmieniam :lol:
  10. [quote name='Panna Marple']Brak wieści-dobre wieści:lol:[/QUOTE] Taką mamy nadzieję ;) :lol:
  11. Dzięki wojtus za tą relację, to już bardzo dużo!!! Wiemy, jak sprawa wygląda..
  12. Na razie wszystko ok, Sebuś został przeniesiony do garażu, tam nie warczy na swojego pana i panią, zmienił się wogóle, bardziej lgnie do ludzi, coraz bardziej potrzebuje uwagi i przytulania.. Mamy nadzieję, że wszystko się ułoży.. Do czesania, kąpieli ubierany ma kaganiec. Trzymajcie kciuki nadal, bo nigdy nic nie wiadomo.. tfu, tfu ;)
  13. No chętnie byśmy poczytali i pooglądali zdjęcia, no nie, paula_t? ;) :lol:
  14. Prześliczne! :loveu:
  15. [quote name='masza44']Jeśli nikt inny nie da rady ja podjadę ale nie w tym tygodniu bo mam już zaplanowaną pa, wizytę w schronie i malutkiego awaryjnego tymczasa, w następnym bym podjechała po południu po pracy.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :Rose: Felka - chodzi o dzielnicę Witkowice w Krakowie.
  16. Leci szybko... Nadal trzymam kciuki! Gdzieś jest domek dla Harrego, to taki piękny psiak :)
  17. Na to wygląda, że to Kraków, dzielnica Witkowice.
  18. Oglądałam reportaż o niej w Polsacie... Koszmar... Te worki ze zwłokami "najprawdopodobniej psów"......... :( Dobrze, że Misia udało się uratować!!! Pani K. powinna trafić za kratki.
  19. Właściciele nie chcą Irmy.. Przetrzymają ją do czasu znalezienia nowego domu.. Tak jest na tą chwilę, ale może się okazać, że nagle każą ją zabrać.. Nie jest chora.. Zdjęcia by się bardzo przydały, może ktoś mógłby pomóc w tej kwestii??
  20. Ja też nic nie wiem, oprócz tego, że wojtus miał Irmę wziąść do weta.. efra może coś więcej wie, skontaktuję się z nią..
  21. Nie znałam horacy dwa, ale jest mi bardzo, bardzo przykro :( Dla Basi: ['] ['] [']
  22. W końcu się uda! :) Trzymam kciuki!
×
×
  • Create New...