On jest taki grubasek, że chyba nie zaszkodzi mu lekka dieta ;)
Moja Balbina jest dokładnie taka sama, na spacerach muszę uważać, bo każdego psa i kota chce dopaść, ludzi też obszczekuje, a nawet atakuje, kiedy zaczynają jej machać przed nosem i odganiać.. Jak nic bez kagańca nie da się wyjść.
Gości też obszczekuje, nawet nas jak wracamy :lol:
To już takie typy i trzeba się do nich przywyczaić i po prostu pokochać ;)