-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Jeszcze nie wiem.. Póki co jest super, pan utrzymuje kontakt z nami, rozmawiał z figamagą i wszystko jest ok :) Sebuś jest świetnym psiakiem :)
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
matamata - jesteś Wielka :Rose: Dziękuję za ten opis, jest wzruszający... Oby jak najwięcej takich zakończeń psiej i kociej bezdomności... -
Wielka szkoda.. i żal.. :( Mimo, iż tylu zwierzętom pomagamy, nowe domy znajdujemy, wciąż boli to, że tak wielu nie udaje się pomóc.. :(
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Badusiu, Sebuś już w nowym domku, teraz czas na ciebie![/QUOTE] Dokładnie :) -
Pewnie pojedziemy na wizytę poadopcyjną, to porobimy zdjęcia :)
-
[quote name='aga.k'] Mesi - teren byłego Poldimu - Mikołajowice koło Tarnowa Kojec to cały jej świat, nigdy z niego nie wychodzi. Siedzi sama, czasem głodna gdy akurat na terenie obiektu nie ma nikogo z tych życzliwych, którzy przynoszą jej coś do jedzenia... Czasem dostanie tylko kanapkę z czyjegoś śniadania ale czy to wystarczające dla psa? Około 6 lat temu była bezdomna, pan kierownik podarował jej nowe życie, kupił budę, zrobił kojec, zapewnił codziennie pełną miskę jedzenia i odpowiednią opiekę. Nie ma tam już nikogo z firmy. Buda została, kojec też ale nic poza tym. Pozostawiono ją samej sobie a twór który teraz przejął wszystko w żaden sposób nie poczuwa się do odpowiedzialności, żeby zając się psiakiem. Czemu ona jest winna? Czy to, że ma dosyć spory kojec to powód, żeby nigdy jej z niego nie wypuszczać? Czy to jej wina, że urodziła szczeniaki? Przecież to ludzie powinni zadbać o to, żeby nigdy do tego nie doszło. Dowiedzieliśmy się o niej właściwie przypadkiem, maluchy miały skończyć swoje życie w worku bo tylko taki pomysł przyszedł komuś do głowy... Końcem października zawieźliśmy ślepy miot do uśpienia. Wczoraj podaliśmy suczce zastrzyk antykoncepcyjny. Na razie tylko tyle możemy zrobić. Chwilowo pracuje tam teraz jedna osoba, która nie potrafi przejść obojętnie i jak ona jest w pracy to przynajmniej mamy pewność, że mała dostała coś do jedzenia. My w miarę możliwości wozimy gotowane jedzenie, dowozimy słomę do budy. Dzięki zbiórce zorganizowanej przez [URL]http://cookieland.pl/[/URL] możemy zaopatrzyć jej tymczasową opiekunkę na terenie zakładu w sucha karmę, za co bardzo dziękujemy! Szukamy dla Mesi domu stałego lub tymczasowego! Jest średnim psem, waży ok. 20 kg. Może mieć około 8 lat. Jest spokojna i bardzo przyjacielska. Zostanie wysterylizowana jeśli tylko będzie jakieś miejsce, gdzie będzie można ją zawieźć po zabiegu, bo przecież nie do kojca... Kontakt: tel. 695 877 807; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1694/e0f03df5933a5314med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1906/5934ce4e8a172f46med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/556/7250b33f3b8db232med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1769/d4149e07aa867778med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Śliczna była.... ['][']['] ------------------------------- A Miszka ma super radary ;)
-
Ja też tak po cichutku.. ;) Iwonka z hoteliku rozmawiała z nowym panem Sebka w sobotę - i nadal było wszystko ok ;) Trzymamy kciuki wciąż :)
-
Trzymam kciuki za Astora i jego nowy dom :) Przykro, że Atoska spotkał tak tragiczny koniec.. :( [']['][']
-
Też odetchnęłam z ulgą ;) Ale tak nie do końca.. ;) Poczekam jeszcze trochę z tą radością :lol:
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Odwiedzam Badusia :) Adopcje powoli ruszyły, może i o Badusia wreszcie zadzwoni TEN telefon...:roll:[/QUOTE] Oby........ -
Sebek dziś pojechał... Strasznie się denerwuję.. figamaga też.. I Iwonka z hoteliku... Czekamy na wieści.. Mam nadzieję, że pan jutro da znać.. Jak nie, to będziemy dzwonić.
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Ale dobrej opinii nie mają.. -
Trzymajcie, trzymajcie... Ja się martwię cały czas...
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dzwoniłaś Lilu? -
Sebek miałby dom w Niepołomicach :)
-
Nie wiem, czy to wynika z jego ślepoty, czy po prostu tak ma.. Przez tydzień był u figamaga, spał na ogrzewanym ganeczku, na kanapie, nie siurał, raz zaznaczył i na tym się skończyło... Potem trafił do koleżanki, do mieszkania dwupokojowego, gdzie przez większość czasu był sam.. z kotami.. I tu się zaczęło szaleństwo, zsiurał całe mieszkanie.. Różne osoby przychodziły go wyprowadzać na spacery, poza tym był sam.. Może to dlatego? Pamiętam, że był wtedy też inny problem - jak tylko Sebek wyczuł, że ktoś do niego przyszedł, szukał nogi tego kogoś i co chwilę ją gwałcił... Był nadmiernie podniecony, łaził cały czas.. W hoteliku, kiedy tylko trafił do mniejszego, ogrzewanego boksu, też łaził cały czas i sikał.. Nie położył się, tylko wciąż łaził, uderzał głową o ściany i sikał.. Lepiej było w większym boksie zewnętrznym.. Ale w hoteliku znowu jest dużo psiaków, suczki z cieczką, dużo zapachów - więc to tłumaczyłoby znaczenie... Nie wiem sama, co o tym sikaniu myśleć... :roll: Pan wie, uprzedzony został o problemie.. Sugerowałyśmy umieszczenie Sebka w budzie.. Ale pan twierdzi, że nie miałby serca.. wolałby, żeby Sebek był w domu, ostatecznie w garażu, ogrzewanym zimą.. Może jednak da się przekonać do budy i Sebek będzie miał dom... Kcuki są bardzo potrzebne..
-
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Kupiłam Balbince na jednym z bazarków obrożę przeciwkleszczową, mam nadzieję, że będzie skuteczna.. :) Muszę ją jeszcze zaszczepić przeciw wściekliźnie i trochę odchudzić :lol: -
Trzymajcie, trzymajcie ;) Myślę, że możnaby Sebka wykastrować, może wtedy nie będzie tak znaczył?? Jeśli tylko wiek Sebka i stan zdrowia nie będzie przeszkodą...
-
Miałam nie pisać... ale kciuki się przydadzą.. Jedziemy jutro z figamagą na wizytę przedadopcyjną. Iwonka - właścicielka hoteliku już poznała pana, pan poznał Sebka i od razu chciał go zabrać ze sobą ;) Ale Iwonka bez wizyty adopcyjnej nie zgodziła się wydać Sebusia :) Chociaż z jej relacji wynika, że to byłby super dom dla niego :) Jeśli wizyta przebiegnie pomyślnie, kciuki będą nadal potrzebne, ponieważ pan ma psa, dobermana, ponoć bardzo przyjaznie nastawionego i do ludzi i do innych zwierząt.. dopóki te nie zaczynają na niego warczeć i atakować.. Sebek jest zupełnie bezkonfliktowy, więc wszystko powinno być ok.. Ale... same wiecie, jak to jest z adopcjami.. Czas pokaże, jak się to wszystko ułoży.. Jutro po wizycie napiszemy z figamagą więcej :)
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
_Aga_ replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też tak czasem mam... Najsmutniej, kiedy psiak odchodzi w schronisku... -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
_Aga_ replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też pamiętam Rudzika...... ['] -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna09']Zaraz Badiemu też wyróżnię :)[/QUOTE] Dziękujemy :Rose: [quote name='edek']Szkoda :(. Ciotki ja swoją deklarację dla Badusia będę wpłacać 10-go.[/QUOTE] Nie ma sprawy, dziękujemy :Rose: [quote name='marta0731']A ja myslę, że warto spróbować, może jest jakiś powód, którego nie znamy, a już ręce załamujemy...? :oops:[/QUOTE] Zawsze można spróbować.. -
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Znajde numer konta bo juz mu cos slalam i wlace.[/QUOTE] Dziękujemy :Rose: -
[quote name='paula_t']Dziękujemy Stepelko z całego serducha za wszystkie ogłoszenia! :)Aga, mogłabyś podać Kasi kod do wyróżnienia na tablicy, bo ogłoszenia są na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]?[/QUOTE] To musi aga.k zrobić, napiszę do niej.