Ati ją może wziąć do siebie do 30 marca, tylko czy Giselle uważasz, że to dla suni będzie lepiej?
transport (Ostrów Wlkop.) - u Ati - transport W-wa - u mnie czy to nie za dużo dla niej będzie? Czy mimo wszystko lepiej zeby była normalnie z człowiekiem niż siedziala w schronisku ?
czy jakieś badania juz miała robione, wet ją oglądał czy dopiero w poniedziałek?
zrobiłam jej wydarzenie na FB, zapraszam do wzięcia udziału i udostępnianiu. Jak najwiecej ludzi musi o niej się dowiedzieć.
[url]https://www.facebook.com/events/225053747685860/?source=3&source_newsfeed_story_type=regular[/url]
Giselle czy ja mogę wykorzystac Twój tekst z pierwszego postu i zdjęcia na nasza stronę na FB ?
Jeśli jakiś cud sie wczesniej nie zdarzy i ktoś zechce dać jej dom dożywotni, to ja ją wezmę do siebie ale mogę dopiero 30 marca :(
Tak, o tę brązową chodzi. Ati dzwoniła do schroniska i powiedzieli jej że cały czas jest. Ktoś przez FB też to potwierdził. Możesz to jeszcze na 100% ustalić? :)
[url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.409290969189926.1073741831.173203336132025&type=1[/url]
Dedykuję Wam wszystkim dziewczyny z paluchowej geriatrii :loveu::loveu:
[url]https://www.facebook.com/events/1387330478187698/permalink/1410665812520831/[/url]
już po wizycia PA :) Nela w Walentynki jedzie do swojego nowego domu pod Warszawę :) Będzie jedynaczką w czteroosobowej rodzinie psiarzy, będzie miała i dom z własnym ogrodem i blisko las na spacery z Państwem :)