Słuchajcie, skoro o cieczkach tu mowa, to chciałam Was zapytać co myślicie o takiej sytuacji: suka na początku maja dostała piątą cieczkę w swoim życiu, która trwała 6 tygodni. Skończyła się zatem w połowie czerwca i teraz 18 sierpnia znów zaczęła krwawić...... czy powinnam iść z nią do weta i porobic jakieś badania??? Bardzo mnie to dziwi i niepokoi.