no ledwie Dropa poznałam!!! taki byczek się z niego zrobił, aż miło:lol: :lol:
[U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/7973/pict34491wt.jpg[/IMG][/URL][/U][URL="http://imageshack.us"][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img457.imageshack.us/img457/3/pict34452tf.jpg[/IMG][/URL]
a tu z wyżliczką Korą która pzryjechała do warszawy wczoraj aż z KOszalina [COLOR=red]tez szuka domu[/COLOR]!!!
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img457.imageshack.us/img457/7118/pict34527sj.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img276.imageshack.us/img276/7162/pict34518kp.jpg[/IMG][/URL]