Jump to content
Dogomania

tanitka

Members
  • Posts

    11490
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tanitka

  1. wydaje mi się że takeigo kontaktu nie ma, bo byłam przy tym jak P. Kierownik zabierała takie odpady tylko z supermarketu (niewiele tego) i tam było wszystko łącznie ze śledziami w śmietanie:roll:
  2. dziewczyny, gratuluję wszystkim tak owocnej akcji!!!:multi:
  3. wstyd, takie fajne i na szarym koncu!!:mad:
  4. ta warszawa zaineresowana węgrowem i Czarusiem dziś wieczorem robiła zbiórkę parasoli dla schroniska i dlatego nikogo tu nie było.:lol:
  5. [QUOTE]PS. Ciekawe czy allegro nie usunie tej aukcji, bo mnie zdjeli wszystkie co do jednej.[/QUOTE] mi tez jedną usunęli za sformułowanie, ze wzięcie udziału w aukcji nie oznacza automatycznie prawa do zwierzęcia - bo to jest niezgodne z regulaminem, to zmieniłam to sformułowanie i było OK.:lol:
  6. Czaruś prosi o dom tymczasowy chociaz na okres badań i konsultacji lekarskich!!!!
  7. najważniejsze, zeby kierowniczka podpisała umowę z SGGW bo nie wydolimy finansowo!:shake:
  8. ja już kupiłam 12 sztuk parasoli na Stadionie za 100 zł:lol: i ze szmatami będę pod TESCO:lol:
  9. jest kochany!!!:placz: :placz: biduleczek.... ja też uważam, ze go trzeba najpierw dobrze zdiagnozować i jeśli nie bedzie nadziei poprzestać na wózeczku. dziewczyny trzeba go przywieźć do warszawy np na SGGW- dacie radę wracajac z działki?. Niech kierowniczka podpisze umowe z SGGW. Zrobimy zrzutkę!
  10. beka jak się umówiłyście jutro i gdzie na przekazanie rzeczy??:crazyeye:
  11. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/310875_mix_wyzla_suka_i_pies.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/310875_mix_wyzla_suka_i_pies.html[/URL] no i teraz trzymamy kciuki:lol:
  12. [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=112941045"][B][COLOR=#0000ff]http://allegro.pl/show_item.php?item=112941045[/COLOR][/B][/URL] zaraz dam jeszcze na ale.gratkę:lol:
  13. no można, i może Justyna to zrobi jak mama poczuje się na tyle dobrze żeby taki szok znieść:lol:
  14. doddy jak to na dachu!!???:eek2:
  15. to ja chętnie bym podrzuciła to co wygrzebałam w domu - stare zasłony, poszewki i stojak pod parasol. Jeśli rano zajade na stadion X lecia to moze bedę miała i parasole. Mam tez w domu piękne płyty wiórowe w różnych odcinkach i deski ale długie na 2,5 m- potrzebny byłby więszy samochód.:razz: budę miała do oddania do węgrowa- jedna z dogomaniaczek w Ursusie ale znowu potrzebny większy samochód niż osobowy. :p Może ktoś ma znajowego z busem albo żukiem to byśmy zrzuciły się na paliwo i człowiek zawiózłby "gabaryty"??
  16. ja tez wyślę:lol: :lol: - i wiecie co poza życzeniami powrotu do zdrowia wyślę gratulacje Takiej Córki jak Justyna!!!:lol:
  17. uważam, ze to świetny pomysł żeby do Bąbla od razu dorzucić jako gratis Benusia:evil_lol: - chciałabym zobaczyc minę tych ludzi:eek2: :eek2: a tak poza tym to super że Bąbel nie ma grzybka:p
  18. a ja w zeszłym roku wyrzuciałam taki pięny parasol ogrodowy ... bo był spłowiały:oops: - no nic poszukam czegoś- moze rzeczywiście na stadion się przejadę- nie wiem czy zdążę jutro czy w piątek.
  19. [QUOTE]Wanda jest straszliwie mądra! Potrafi kombinować, tak, że nie raz przechytrzy człowieka. Nie wiem skąd w niej tyle pomysłów :loveu:[/QUOTE] no ale wiesz, ze jaki pan taki kram:evil_lol:
  20. dobra, znajdę chwilkę wolną i wstawie jeszcze dziś:lol:
  21. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1500/aneta36ir.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img385.imageshack.us/img385/8376/aneta17xb.jpg[/IMG][/URL] :placz: :placz: :placz:
  22. We wsi niedaleko Częstochowy błąka się sukczka wyżłopodobna. Nie ma domu, jest stale przeganiana, bita, czego efektem jest strach. Teraz urodziła PO RAZ DRUGI szczenieta. Sunia szuka kochającego domu. [B]Oto sunia SABA vel UNA- MA JUŻ DOM U LODIGEZJI!!!![/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7273/saba31tx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1673/saba58fy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/8614/saba60ij.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9016/saba77ob.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img471.imageshack.us/img471/5917/saba41cf.jpg[/IMG][/URL] [LEFT] [/LEFT]
  23. no to może wstawię z tekstami moimi- czyli słabymi:roll: , a potem je szybciutko zastąpimy?? szkoda czasu, a psiaczki czekają w te upały...
  24. bardzo się cieszę, że z Sabiną już lepiej i że jest już wybudzona:lol: a czy jutro wieczorem będziesz Justyna u mamy, to bym pod szpitalem przekazała ci zaświadczenie chyba, że mogę je zostawić w szpitalu w jakimś miejscu. Ja będę w Międzylesiu gdzieć od19.00 ASICA była nawet u ciebie w domu, zeby przekazać szybciutko zaświadczenie, ale cię nie zastała.
  25. [B]Bardzo sie cieszę i [/B]poprosze o wstawienie zdjęcia Gerdy-bo nie wiem czy ją poznam za tydzień??;) urosła??
×
×
  • Create New...