Państwo po prostu nie przyjechali po Fikusię!:mad:
a zatem ja tu widze przeznaczenie:lol:
Fika też przeprasza że żyje, jest łagodna, wesoła, kochana, kocha ludzi, lubi dzieci i inne psy.... kotów nie za bardzo:razz: nic nie demoluje, czasem zdarza sie jeszcze siusiu malutkie zrobić w domu.
jak bierze sie ją na ręce to wtula się w człowieka i tak zastyga, jest chodzącym aniołkiem, dla tego tylko dom dogomaniczki może być dla niej dobrym domem:lol: