Kiełbu a skąd ty jesteś, gdzie jest ten pies? może ktoś z dogomaniaków kto ma doświadczenie mieszka blisko ciebie i mógłby cię odwiedzić , zobaczyć psa i pomóc.
Jakoś też mam przeczucie, ze poznanie jego hodowcy, czy też poprzedniego właściciela nic nie zmieni..
Ati, Ty masz tel do tego weta co prowadzi Jędrzejewo-Gładyszewo, moze byś jego zapytała o ten numer, czy to może być od niego pies?
Nie udało się
nic już nie można było zrobić
nasza najukochańsza Lusia już nie miała siły wstać, nie miała siły chodzić
tylko te bursztynowe oczy patrzyły nadal na nas z ufnością, ze pomożemy
a my już nic nie mogliśmy
rozpacz, zal, bezdradnosć
ufała nam i kochała największym psim sercem do końca
odeszła a nam pozostała rozpacz i wieka pustka
Żegnaj nasza kochana suczko i do zobaczenia
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/266/poegnanielusi.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6834/poegnanielusi.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
[IMG]http://www.filtrbiznesu.pl/app/logo/82654a.jpg[/IMG]
Niestety Luka ma chłoniaka :( była operowana 2 tyg temu i niestety już jest wznowa bardzo inwazyjna. Mamy na 4 dni przeciwbólowe środki, ale jeśli nowy guz będzie rósł w tym tempie to niestety....
Nie mogę się z tym pogodzić, ona jest jak moje dziecko :(.