Łódź:
kiedys tu polecalem lecznice "Sowa" ... W tej chwili tez to robie ;) Zaszczepic i poglaskac psa mozna tam pojechac - TO akurat zrobia swietnie ... i tanio.
Poznalismy tez dwie inne lecznice:
"Pod koniem" - imho - dobrze wyposazona lecznica , wzglednie dobrzy rzemieslnicy, nie zaszkodzili jeszcze naszym psow, kilka razy korzystalismy "interwencyjnie" i bylo OK.
Lecznica na Chocianowickiej 20a - prywatna lecznica w sumie juz "na wsi" ;) (w zasadzie poza granicami miasta) - podejrzewam, ze wet opatrzy konia, przyjmie porod krowy itp :wink: Zaimponowal mi doswiadczeniem - tak na oko 30to letnim :roll: Niestety lecznica (wyposazenie) ma rowniez zblizony staż :oops: Podejscie do pacjenta i wystraszonych pierwsza w zyciu wizyta u weta wlascicieli bardzo dobre.
Pozdrawiam,
Mateusz.
P.S.
Kolejne poznane przez nas lecznice:
"Lancet" - dobre wyposazenie, weci MYSLA, ogolnie polecam !!
"Pies czyli Kot" - bardzo fajna nowa lecznica na Wyszynskiego, dobre i "swieze" podejscie do tego co robia, niestety (dla nas) tylko do 19tej, tu z pewnoscia psu nie zaszkodza, najprawdopodobniej wylecza, a w ciezkich przypadkach potrafia sami skonsultowac pacjenta chocby we wrocku (dysplazja) .