-
Posts
5177 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paulina87
-
Nie wiem czy kojarzycie "demotywator" mojego autorstwa [URL]http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201204/1334173316_by_paulinasmyk_600.jpg[/URL] Generalnie, krótko po zrobieniu tego zdjęcia suczka znalazła nowy dom... niestety kilka dni temu oddano ją znowu do schroniska. Powód? Suczka robiła ostatnio luźne kupki a mąż właścicielki brzydził się je zbierać... Dawno nie słyszałam tak głupiego powodu. [SIZE=2][FONT=Arial Black][COLOR=navy]Imię: Avi Płeć:[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#000080]suka [/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Wiek: [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]ok. 3 lat [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Waga: ok. 4-5 kg [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Miejsce: Ostrów Wlkp. [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Sterylizacja: wkrótce Szczepienia: tak Odrobaczenie: tak Chip: tak [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Stosunek do dzieci: pozytywny [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Stosunek do innych psów: zgadza się, może mieszkać z innym psem [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Stosunek do kotów: nieznany [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Dodatkowe informacje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Charakter: łagodna, pragnąca kontaktu z człowiekiem [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 693-545-982 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/27831627.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/527/27831627.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/145/av2j.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6710/av2j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/338/av3ed.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8765/av3ed.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Jutro zadzwonię do schroniska i dowiem się coś więcej na jego temat.
-
Jack Rusell Terrier (w typie) w schronisku. Ostrów Wlkp.
Paulina87 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Jeszcze niedawno na przygarnę psa były z 3 wątki przygarnę jack rusella a teraz coś cisza. -
Jack Rusell Terrier (w typie) w schronisku. Ostrów Wlkp.
Paulina87 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Podnoszę psiaka. -
Mamy w schronisku w Ostrowie Wlkp. kaukaza starego jak świat, z problemami skórnymi. Gdyby ktoś miał coś dla niego, chociaż DT to byłoby fajnie. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/kaukaz1.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9075/kaukaz1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/kaukaz2.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8471/kaukaz2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Mamy też młodziutką suczkę mix. Oaza łagodności i uroku osobistego. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/kaukazka1.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4214/kaukazka1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/kaukazka2.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6433/kaukazka2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Mamy w schronisku psa w typie jack rusella. Charakter typowy dla rasy, energiczny, szybki, skoczny. Z psami się zgadza, ale bywa zadziorny, nie da sobie w kaszę dmuchać. Ogólnie łagodny, lubiący kontakt z człowiekiem. Młody, ma około 1,5 roku. Potrafi chodzić na smyczy. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/jack3nb.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3831/jack3nb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/152/jack5.jpg/][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2195/jack5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/jack4w.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7227/jack4w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Mamy w schronisku w Ostrowie Wlkp. psa w typie jack rusella. Charakter typowy dla rasy, energiczny, szybki, skoczny. Z psami się zgadza, ale bywa zadziorny, nie da sobie w kaszę dmuchać. Ogólnie łagodny, lubiący kontakt z człowiekiem. Młody, ma około 1,5 roku. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/jack3nb.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3831/jack3nb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/152/jack5.jpg/"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2195/jack5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/jack4w.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7227/jack4w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Wątek na pwp [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231386-Jack-Rusell-Terrier-(w-typie)-w-schronisku-Ostrów-Wlkp?p=19590029#post19590029[/url]
-
Jeżeli to purina pro plan to jest to dobra karma. Jeśli oprócz karmy pies dostaje inne rzeczy, np. gotowanego kurczaka, to automatycznie dzienna dawka karmy się zmniejsza.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Paulina87 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
nie mam pojęcia, info wzięłam ze strony. -
Wszystko też zależy czym karmisz, bo np. karmi dobrej jakości pies musi zjeść niewiele żeby czuł się najedzony. Szczeniak powinien jeść 3 razy dziennie. Na opakowaniu karmy powinna być tabela z dawkowaniem i spokojnie można się tego trzymać.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Paulina87 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Kolejny sznaucer w schronisku w Poznaniu [IMG]http://schronisko.com/galeria/2561_big.jpg[/IMG] [B]NUMER PSA, CHIP:[/B] 967000009393798 [B]PŁEĆ:[/B] suczka, po zabiegu sterylizacji [B]możliwość adopcji: od 23.08[/B] [B]WIEK:[/B] ok. 4 lat [B]CHARAKTER:[/B] suczka trafiła do Schroniska bardzo zaniedbana, skołtuniona. Jest bardzo kontaktowa i żywiołowa, będzie wspaniałym towarzyszem podczas długich spacerów. Dla właścicieli aktywnie spędzających czas. -
Teraz już w sumie rasowy=rodowodowy straciło trochę na wartości, ponieważ obecnie pseudohodowle również wydają psom "rodowody" i ludzie często idąc właśnie za ideą rodowodów kupują psa z pseudo myśląc, że robią dobrze - w końcu ma rodowód.
-
Seterka Irlandzka w schronisku w Ostrowie Wlkp.
Paulina87 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Z tego co czytałam ma na dniach trafić do adopcji. Coś więcej dowiem się jak pojadę do schroniska. -
Krejzol cały czas w schronisku. Na szczęście od stycznia zmieniło się kierownictwo schroniska i tym psom, którym udało się przeżyć rządy byłego kierownika (bo np. Perez jest już za TM - został prawdopodobnie zabity) wiedzie się dużo lepiej. Krejzol jest dalej tym Krejzolem, którego poznałam na początku. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/71304864.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/8043/71304864.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/23663693.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4141/23663693.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/42546577.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4615/42546577.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Seterka Irlandzka w schronisku w Ostrowie Wlkp. Ma około 5 lat, błąkała się w pobliskiej wiosce. Jest skołtuniona i wychudzona. Kiedyś była na pewno domowym psem, wie co to samochód, legowisko, potrafi chodzić na smyczy. Lubi być blisko człowieka. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/67972072.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/816/67972072.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/816/17058852.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/8393/17058852.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/58371350.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/1633/58371350.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/46942276.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7430/46942276.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [url]www.ostrowschronisko.pl[/url]
-
Seterka Irlandzka w schronisku w Ostrowie Wlkp. Ma około 5 lat, błąkała się w pobliskiej wiosce. Jest skołtuniona i wychudzona. Kiedyś była na pewno domowym psem, wie co to samochód, legowisko, potrafi chodzić na smyczy. Lubi być blisko człowieka. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/67972072.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/816/67972072.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/816/17058852.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/8393/17058852.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/58371350.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/1633/58371350.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/46942276.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7430/46942276.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Paulina87 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Niestety jedno z dzieci Bajki (która była u Maroko na DT) wróciło do schroniska. Ludzie oddali psa twierdząc, że jest agresywny. W psie nie ma ani cienia agresji, za to jest wulkanem energii (i myślę, że to było przyczyną oddania). Widać, że pies w ogóle nie jest wychowany, biega jak szalony. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/204/90170077.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4930/90170077.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/46888157.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/438/46888157.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/17424318.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9956/17424318.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/12036034.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2628/12036034.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Kicek [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/42copym.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4850/42copym.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/57570873.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1286/57570873.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Paulina87 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[IMG]http://napaluchu.pl/foto/011202415_mini.jpg[/IMG] Taki pies jest na stronie schroniska na paluchu w dziale kwarantanna [URL="http://napaluchu.pl/system_kwarantanna.php"]http://napaluchu.pl/system_kwarantanna.php [/URL] -
Słuchajcie takie coś znalazłam na fb... tzn podejrzewam, że to kolejny głupi łańcuszek ze zdjęciem ściągniętym z neta, ale wolę się upewnić zanim to gdzieś zgłoszę. [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=365795173491974&set=a.356642551073903.78461.355555687849256&type=1&theater[/url]
-
W schronisku w Wysocku Wielkim (koło ostrowa Wlkp.) mamy takiego oto psiaka w typie dobka. Dzieciak to jeszcze, ruchliwy i gadatliwy, ale za to 100% łagodności. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/27793466.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/1014/27793466.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/33128254.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/803/33128254.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/89554723.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3096/89554723.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Behawiorystka z Żar - dojeżdża do Żagania [url]http://psychologdlapsa.pl/[/url]
- 52 replies
-
- agresywnośc
- husky
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ja rozumiem, że 12 letnia dziewczyna jest w stanie wyszkolić psa, ale ona sama pisze, że może to robić tylko w weekendy. Teraz jest lato, a jak będą mrozy też będzie chodzić na działkę? Tego nie wiemy. I w tej chwili nie chodzi o szkolenie psa a zajęcie się jego energią, bo bez tego myślę, że nawet ja jako osoba dorosła miałabym problem z nauką komend u takiego psa. I to powinno leżeć w gestii właścicieli a więc dziadków... i teraz muszą przełknąć to, że zaadoptowali takiego psa i wziąć się do pracy, nie ma że boli bo inaczej to ten pies zgłupieje. Kupić szelki zaprzęgowe, oponę niedużą i jechane. Na początek może być materiałowy worek z kilkoma kamieniami żeby pies przyzwyczaił się, że coś za sobą ciągnie. Pies ma 2 lata czyli jest właśnie w okresie największej kumulacji aktywności, jakby ktoś adoptował go do domu i też tak tylko raz w tygodniu mu zapewniał zajęcie to myślę, że miałby zjedzone drzwi razem z futryną. A pies jest w kojcu więc nie ma co zniszczyć i wszyscy myślą, że jest dobrze. I ja tu nie mam nic do Oliwi, bo przecież ona nie jest niczemu winna, ona chce dla psa jak najlepiej, ale jej dziadkowie nie są bez winy. Moja mama lat 50 nie daje sobie w ogóle rady z Jurą na spacerze a Jura ma już 9 lat i jakoś jej nie widzę z takim psem na własność. Więc dziadków w wieku 60-70 tymbardziej. Oliwka napisz skąd jesteś, poszukamy w okolicy jakiegoś psiego psychologa.
- 52 replies
-
- agresywnośc
- husky
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Trochę mnie dziwi, że dziadkowie zdecydowali się na adopcję husky, skoro tyle psów w schronisku jest w większej potrzebie. Skoro pies i tak siedzi na działce to mogli wziąć psa, który na prawdę ma małe szanse na adopcję i który faktycznie na tej działce będzie miał lepiej niż w schronisku. Bo ja powiem szczerze, ten husky lepiej miałby w schronisku bo być może miałby szansę na dom, który zapewni mu więcej ruchu. Moja Jura - husky, jak ją się wypuści gdzieś to też kilka razy przebiegnie a potem się kładzie czy wraca do domu, nie dlatego, że jest już zmęczona tylko znudzona. Więc skoro tak jak piszesz pies po kilkukrotnym przebiegnięciu alejki wraca do kojca nie znaczy, że już się zmęczył tylko myśli sobie "po co ja właściwie biegam w tą i spowrotem?". Jak mojej Jurze rzucę piłeczkę pobiegnie za nią jeden raz, drugi raz... a za trzecim stwierdzi, że przecież to do niczego nie prowadzi i oleje piłkę. Husky to psy pracujące i tak jak ktoś tu pisać można podpiąć mu np. oponę, ale to trzeba robić nie raz w tygodniu a 4-5 razy. Husky mają silny instynkt myśliwski i często małe psy są dla nich po prostu zdobyczą. Z instynktem ciężko wygrać. I na pewno nie zrobi się tego przy nadaktywnym psie.
- 52 replies
-
- agresywnośc
- husky
-
(and 3 more)
Tagged with: